Po dvoch rokoch v škôlke začal protestovať

andrea101112
17. okt 2017

Ahojte maminky. Nie je tu nejaka maminka s podobnym problemom? Maly zacal chodit do skolky ked mal tri roky. V podstate v pohode a bez probelmov absolvoval dve triedy. Teraz sa mu ale predlzili prazdniny a bol doma jun az september. V septembri nastupil od 18teho a od vtedy neskutocny problem. Prvych par dni iba lamentoval. ale posledny tyzden chodi s placom ze on nechce ist do skolky ze chce byt doma so mnou a mladsim bratom. V skolke len sedi neje a fnuka. cely den. Maju to tak ze kazdy rok sa im meni aj trieda aj ucitelky. Ale to uz zazil. Tak neviem ci teraz mu to vadi viac ako minuly rok. Neviem co urobit. Nechat ho doma alebo ho proste davat do skolky napriek denodennemu placu? snazila som sa aj zistit ci mu niekto robi zle alebo preco sa mu nepaci ale nevie mi na to odpovedat. Proste ze mu je doma s maminkou a bratom lepsie..dakujem za rady 🙂

andrea101112
autor
17. okt 2017

@simca06022011 a aj doma musi. na spanku trvam. jest musi tiez. Len je to asi ine ked mu rozkaze mama ako ked mu rozkaze ucitelka..

siska53
17. okt 2017

@andrea101112
No.. Nasa chodi 3.rok a vzdy si tazko zvyka..ja s nou vsak doma ostat nemozem.. Keby som mohla,tak si dieta necham doma.. A dala by som ju az ako predskolacku,cize v nasom.pripade az teraz.

Osobne by som ale u vas zistovala,preco.. Mozno v ramci hry na skolku s plysakmi,panakmi.gastanmi..

Nas raz tiez takto zacal uprostred a zistilo sa,ze mu chlapec robi zle.. Ale to sa vyriesilo,skamosil sa s nim..

Ale vlani sme menili skolku kvoli ucitelkam..nechci vediet,co a kvoli comu to bolo..

simca06022011
17. okt 2017

@andrea101112 tak potom je problem ucitelky ze ho nedokaze zapojit. Ja by som neustupila... k pocuvaniu ucitelky len tolko, ze minimalne do 18tich vzdy bude musiet nejaku inu pani pocuvat, na to si treba zvyknut :DD Ako myslis, ak ti nerobi problem nechat si ho doma, nechaj, ale bala by som sa ze tieto ustupky zacnu prerastat do dalsich... ani na trvalo by som ho na pol dna nedavala, ale napr. motivacne.. zacne mrncat cestou do skolky, "viec co moj zlaty, ak sa budes pekne hrat, nieco sa nauc, nieco mi nakresi a pridem po teba po obede domov, ukazes mi co si robil" 🙂 A est eu nas bolo top tesenie, ze nech caka po obede a nemusi sa prezliekat do pyzama :D pridem... dalsi den klasika cely den, u nas: vies co moja, dnes poobede musim nieco vybavit nebudeme doma, vyspinkaj sa pridem.. nuz takto to riesim ja... casom jej ani nedojde ze je v skolke, ale program maju poriadny.. nepocula som nikdy aj o plakajucich detoch aby nic nerobili. Jasne ze ak sedi cely den je mu zima, cize to je ok, tie skolky nie su prekurene.