Pocikávanie a pokakávanie sa počas poobedného spánku

amyka85
20. mar 2013

Ahojte mam problem s mojim synom od septembra chodi do skolky a od vtedy sa zacal pocikavat co sa nam dovtedy nestalo,od 2 rokov sme boli bez plienky a noci bez nehody a ako zacal chodit do skolky tak casto sa tam pocika a nedavno sa tam zacal aj pokakavat,neviem co stym robit,pritom teraz uz chodi do skolky rad,ak by ste mali nejake typy ako pomoct budem vdacna.

majka1981
20. mar 2013

@amyka85 co na to ucitelky? "ponukaju" mu cikanie a kakanie pred spankom? Moznoze tam na kakanie "nema cas" - lebo ma ine zaujmy, moznoze na to potrebuje klud a ucitelky by mu ho mohli vytvorit, kedze po jedeni sa väcsinou kaka, tak by mu to mohli "ponuknut".

amyka85
autor
20. mar 2013

@majka1981 ano pred spanim cikavaju ze sa vycika ale ktovie kolko :(

oliverko5
21. mar 2013

ahoj..my mame ten isty problem prve 3 tyzdne v pohode cikal v skolke a odvtedy nic..mozme tam chodit len na 4 hod na podnet riaditelky..bolo nam odporucene navstivit psychologa kde sme aj boli uznala maleheho v pohode a povedala ze sa muselo nieco stat v skolke a odvtedy ma strach..bol tam na zachode sam,aj s detmi aj s ucitelkou jednoducho zdrevenie a nepomoze nic..doma sme bez plienok uplne uz viac ako rok.