Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pomôžte zachrániť našu škôlku

22nikuska
20. dec 2012

Ahojte mamicky oteckovia a iny navstevnici tejto stranky...chcela by som Vas poprosit o radu a pomoct tym nasej skolke prezit...ako skoro kazda skolka co nieje sukromna aj ta nasa nema peniaze na prezivanie...chcu nam ju zavriet uplne...chodila som do nej este aj ja a je o taka nasa velmi pekna spomienka na detstvo...budova je obecna a obec nema peniaze na rekonstrukciu takze naklady na kurenie su velke...stare velke okna a dvere cez ktore prefukuje...deti tam maju vsetko.dobry personal,kopec hraciek,teraz sa objednavali aj nove skrinky do satne a lavicky..Ja ako rodic a aj ostatni rodicia ju chceme zachranit...niektori darovali farby...chceme to tam svojpomocne vymalovat....lenze oni nam ju chcu aj tak zavriet...tento rok je minimum deti a nestihaju sa pokrt vsetky naklady kedze budova je velmi velka a stara ..takze su tam velke naklady na prevadzku...deti maju aj nove ihrisko a preto je nam rodicom luto ze by sa mala zavriet ked tam maju deti vybavenie akurat je deti menej.aj tento aj buduci rok..potom by to uz malo byt lepsie lebo sa narodilo viac deti...teda ak sa neodstahuju ☹ POPROSIM VAS O NAPADY KTORE MATE:::VOPRED ZA VSETKY DAKUJEM

mummy01
20. dec 2012

@22nikuska no podla mna namiesto noveho ihriska,laviciek a skriniek sa mali radsej vymenit okna...nerob zbierku na kozmeticke upravy ale na vymenu okien alebo na zaplatenie kurenia...teda moj nazor,lebo vymalovanie vam nepomoze k tomu aby sa zmensili prevadzkove naklady 😉

mummy01
20. dec 2012

@22nikuska a este ma napadlo ze ak to je jedina skolka v okoli tak sa oplati spisat aj peticiu,zapojila by som aj rodicov deti ktore by mali do skolky nastupit od septembra 2013

22nikuska
autor
20. dec 2012

lenze farby sme nekupovali..to sme dostali od rodicov..viaceri prerabali a neminuli..takze tak...a co sa tyka tych skriniek som toho isteho nazoru ze sa to malo radsej do okien vrazit..lenze to by boli velke peniaze oproti skrinkam..a muselo by sa to dofinancovat...starosta sa vyjadril tak ze do budovi vrazat nebude lebo obecna rada to chce odhlasovat tak ze ju zavru...ja som myslela ze skusit najst investora..alebo nejaku firmo co by dokazala posktnut nejaky dar financny.....

mummy01
20. dec 2012

@22nikuska pan starosta ma s budovou nejake ine plany asi 😖 ...peticia nic nepokazi a investora neviem ako zozenies.

22nikuska
autor
20. dec 2012

@mummy01 je skolka hned vedla v dedine..ale je to o tom ze chceme zachranit tu nasu...ked tam maju deti vsetko ...akurat o tu prevadzku ide...len na dva roky by to chcelo nejaku pomoc...potom male deti dorastu a zas bude pocet ktory bude schopny utiahnut chod skolky

tova
21. dec 2012

nuz, za malo penazi, malo muziky. Co ak by si niekto vzal zivnost a spravil z nej sukromnu skolku?

gaby21
21. dec 2012

@22nikuska Ani nasa skolka nema nove okna a zatial to nikomu neprekaza, mozno tak vzhladovo, a deti maju v skolke teplo. Zatial vsetky prerabky, ktore sa v skolke robia su na zaklade nejakych aktivit, ktore zorganizuju rodicia, napr, kazdy rok organizujeme ples pre rodicov a priatelov skolky, z ktoreho vytazok ide pre skolku, tento rok sa vytazilo takmer 1000 eur, a za kupili sa nove stolicky a stoly do jedalne, vertikalne zaluzie, lebo tam mali asi storocne rolety a didakticke hry pre deti. Minuly rok sa zakupili uplne nove postielky pre deticky a antialergicke perinky a vankusiky

lujza123
21. dec 2012

@22nikuska mozno by sa mohli vybavit nejake dotacie z EU, od obce, obehat vyrobcov okien ci by nedali nejake zlavy, ked ste dedina vyvesit oznam, poprosit ludi na nejakej hromadnej akcii (napr. teraz stefanska zabava) ci by nedarovali 2 % z dani...keby tak urobia vsetci zamestnany v obci bude aj na nove okna..pripadne urobit zbierku v dedine

22nikuska
autor
21. dec 2012

@lujza123 no ved toto ze treba cosi poriesit...lenze vsetky taketo akcie su zakazane..nesmie sa vyberat peniaze na nieco....sme chceli ze tombola a take veci by sa robili ...minule bola u nas akcia a poslali tam colnikov tak sa uz vsetci boja nieco riesit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli