Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte jasle a škôlky pre alergické deti, pre celiatikov?

moricz
9. dec 2012

Zhanam nazov jasli a skolky pre celiaticke deticky, na ktore prispieva stat. Konkretne v Bratislave.

kacenka1310
9. dec 2012

viem ze je jedna v petrzalke, ale neviem ako sa vola, ani ulicu ... my mame alergiu na mliecnu bielkovinu a riaditelka u nas v skolke mi povedala ze malemu mozem nosit stravu do skolky, oni mu zohreju a daju, takze da sa to aj takto riesit ...

sissy27
9. dec 2012

konkrétnu škôlku neviem, ale napr. v našej obyčajnej štátnej vychádzali v ústrety takýmto detičkám - na základe potvrdenia od dr. im mohli rodičia nosiť stravu z domu a kuchárky im to zohriali a pri alergii na mlieko dali na pitie čaj alebo vodu (podľa dohody s rodičmi)... takže ak ti ide o riešenie takejto situácie, skús najprv pozisťovať v obyčajnej škôlke...

elvira12
9. dec 2012

Skuste www.szs.sk

buchtulka30
11. sep 2013

V Petržalke je ta skolka na Pifflovej ulici, ale tym, ze je jediná na celu Petrzalku, tak dostať sa tam je ťažšie, ako na normalnu. Ale aj bežne škôlky môžu zabezpečiť dietnu stravu, ale neni ochota od personálu. Oni si myslia, ze sú to detske vymysli. Ja som doniesla aj potvrdenie od lekára a umožnili m nosiť stravu, ale aj to malo co môže jesť, tak sa tym ešte z uzilo. A ked si predstavim, ze každý den ma zohriate jedlo v mikrovlnke, tak som z toho neni nadsena.

nikolka3811
18. máj 2015

aj my sme ale v TT naboso.eu, drzime vam palceeee BA

Tu začni písať odpoveď...

Odošli