Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

winona24
5. okt 2011

@rainee ahoj...my chodíme na strečniansku....lietavskú máme síce najbližšie,ale prihlášku som dávala na strečniansku a na turniansku...na lietavskú som nedostala dobré referencie....

po mesiaci chodenia do škôlky Ti neviem ešte nejaké veľké dojmy popísať...riaditeľka je tam taká zvláštna...tak uvidíme....učiteľky sú milé...aspoň teda tie naše....takže v globále...zatiaľ žiadna negatívna skúsenosť

mirinda10
24. okt 2011

nema niektora skusenost s MS Bohrova? Neviem kde mam dat malu do skolky ale az marce 2013 bude mat 3 roky ale buduci rok v marci musim uz dat prihlasku. dik

rainee
11. jan 2012

@winona24 ahoj, ako zatial hodnotis skolku, mala je tam spokojna? maju deticky moznost aj vyuky cudzich jazykov alebo umelecke kruzky? som trosku pozerala na ich webstranku ale moc info tam podla mna nie je tak uvitam akekolvek postrehy....

winona24
21. jan 2012

@rainee ahoj...prepá,že tak neskoro odpovedám...ale akosi som prehliadla upozornenie....čo sa týka škôlky...zatiaľ v podstate nemám výhrady....my sme vymákli veeeľmi dobrú dvojicu učiteliek....som spokojná....

čo sa týka cudzieho jazyka a krúžkov,najmenšie detičky nemajú....

rainee
22. jan 2012

@winona24 dik za odpoved. len to je skoda ze nemaju kruzky od zaciatku....

egyptanka
1. feb 2012

Ahojte dievcata, pls. mate nejake info o skolke na Macharovej alebo Sevcenkovej?

egyptanka
6. feb 2012

nikto neporadi ....MS Macharova alebo MS Secvenkova??

katka.ott
9. feb 2012

ahojte, neviete o nejakej sukromnej skolke na bzovickej?

katka.ott
9. feb 2012

opravujem statna skolka na bzovickej - nazory 🙂

rainee
22. feb 2012

@winona24 ahoj, no ja som z tych skolok nestastna ako pocuvam nazory mamiciek 😒 aspon ze vy ste tam spokojni a neboli nejake incidenty, lebo z lietavskej som uz pocula par zazitkov... najradsej by som ju dala do sukromnej keby tu bola nejaka nablizku - tak aby sme nemuseli chodit autom....

rainee
22. feb 2012

maminky ako je to s plienkami? my mame este na spanok a na noc, neviem ci sa mi ju podari dovtedy oducit 😖

jasomto
22. feb 2012

@dana33 ahoj, vies mi prosim povedat tvoje dojmy z gessayovej. uvazujem ze tam dam prihlasku pre syna, ale neviem najst na nu ziadne referencie. dakujem

dana33
23. feb 2012

@jasomto moja referencia je založena hlavne na tom,že tam učia dve učitelky ,ktore poznam ,učili mojho staršieho syna, pred 10 rokmi,ale vcelku sme spokojní,ak by niečo bolo tak napišem. 😉

michala.l
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jasomto
23. feb 2012

@dana33 ahoj no ja som myslela, ze tam mas dieta od septembra, tak ake su tam ucitelky teraz, ci tie iste? su v pohode? co komunikacia s riaditelkou? a tak celkovo, boze ani neviem co sa mam pytat ☹

dana33
23. feb 2012

@jasomto riaditelka je v pohodke,učitelky tiež,jednu ma taku,čo mal moj starši a druhu inu,ak je nejaky problem vypočuju,pomožu, su ochotne,predtym sme chodili na hanovu,no otras tam...oproti nim je gesayova lepšia,to je moj nazor a moje skusenosti,určite sa ozve viac mamičiek ohladom gesayovej,my sme spokojní.

jasomto
24. feb 2012

@dana33 no zda sa ze tu nejak zamrzla diskusia ☹
svagrina ma vyskolila ze co sa mam este spytat, tak vysolim vsetky otazky, ide mi teda hlavne o financie

viem ze je nejaky poplatok co schvaluje skolska rada? to byva 50E na pol roka?
potom dalsi poplatok mestu?
potom stravne?
potom niektore skolky chcu aby si doniesla vlastne periny a navliecky a tie si kazdy tyzden prala?
potom nosit ja neviem raz mesacne? nejake ovocie?
potom prispevok na ceruzky, papiere a tak?

vopred dakujem za odpovede

angua27
29. feb 2012

ahojte dievčatá,
my sa sťahujeme do BA a bola by som rada, keby mi malý nastúpil od septembra do novej škôlky. do škôlky chodí už druhý rok, takže je zvyknutý. mám zálusk na MŠ Buliková, keďže to mám pod domom, kde budeme bývať.
je tu mamina, ktorej tam chodí dieťa? ako hodnotíte škôlku?
ja len dúfam, že malého zoberú, pretože ak nie, tak sme nahratý.
dík za všetky reakcie. 😉

babulina
29. feb 2012

@jasomto - zdruzenie rodicov schvaluje poplatok, u nas (ms iljusinova - petrzalka) je to 50 eur na cely rok, potom platime triedny fond to je 20eur, kazdy mesiac 12,99eur ako "skolne" a plus strava, na zaciatku kalendarneho roka nas prvykrat poprosili ci by sme nedoniesli nejake hygienicke potreby, tak sme doniesli podla uvazenie

co sa tyka ovocia tak kazdy tyzden nosi iny rodic, my sme v strede abecedy a vysiel na nas rad min tyzden, takze predpokladam ze asi este raz do konca nosieme velku tasku jablcok, periny a obliecky su erarne, iba raz do mesiaca nam ich pani ucitelky nabalia oprat alebo ak sa stane nehoda, ostatne nic od nas nechceli - nosime sice este papier na kreslenie ale to su len take nepodarky z tlaciarne ked si nieco zle vytlacime v praci, ak by ta nieco este zaujimalo tak sa pytaj

babulina
29. feb 2012

@angua27 co najrychlejsie si vybavte trvaly pobyt a potom uz si pevno drzat palce nech sa to podari, skoro na kazdu petrzalsku skolku pripada 60neprijatych deti 😔

angua27
29. feb 2012

@babulina, dík. trvalý nestihnem vybaviť, keďže ešte nemám list vlastníctva. ale na prihláške sa nepíše trvalý pobyt, iba pobyt, takže tam udávam už novú adresu petržálsku. a palce, veru hej, budem si silno držať. neviem si predstaviť, ak malého nezoberú, na súkromnú škôlku nemám a keďže sa o malého starám sama, tak s ním ostať doma nemôžem.

babulina
29. feb 2012

@angua27 len s prihlaskou sa predklada aj obciansky preukaz tak pozor na to, lebo vam rovno nezoberu prihlasku

angua27
29. feb 2012

@babulina, no super 😒 , dík za info. prihlášku mám už opečiatkovanú od lekárky. skúsim to tam vysvetliť, keď budem podávať prihlášku.

sedem
29. feb 2012

@dana33 ahoj a mozes mi prosim napisat, preco ste neboli na Haanovej spokojni? Rozmyslame totiz nad nou... 😕

jasomto
29. feb 2012

@babulina joj dakujem za odpoved 🙂

dana33
29. feb 2012

@sedem pozri na diskusiu nižšie :školka haanova ,referencie,tam som to všetko uviedla...kludne sa pytaj,nemam stym problem... 😠

sedem
1. mar 2012

@dana33 dakujem, pozriem 😉

lopezka
1. mar 2012

ahojte 🙂
mam dcerku, ktora bude mat 3 roky az v januari 2013, dnes som odniesla prihlasku do MS na Sustekovej a pani riaditelka ( inak velmi mila a sympaticka 🙂 ) mi rovno povedala, ze pre mna nema dobru spravu 😒 .....vraj taketo male deticky neberu .....prihlasku si nechala, ale ako tu uz bolo pisane, kazda skolka ma vela svojich kruterii a vek je dost dolezity 😒 od septembra beru len deticky, ktore k poslednemu augustovemu dnu dovrsia 3 roky 😠 .... ja fakt neviem, co s malou urobim, ak mi ju nezoberu ...... ja uz mamu nemam a svokra je zamestnana a vzdialena asi 70km 😢 ..... tu v Blave nikoho nemam, kto by mi ju strazil 😒
drzte palce .....vysledky budu zname az okolo 15.aprila 😠

k.a.t.k.a.
autor
1. mar 2012

@lopezka tak vyskusaj inu mestsku cast, za to nic nedas 🙂 Mne Misku zobarali 2,5 rocnu, az v decembri dovrsila 3 roky a ani nemala trvaly pobyt v tej casti a ani starsieho surodenca 😉

v ramci 1mestskej casti mozes ,dat 1 prihlasku, ale nikto nezakazuje dat v inej casti a po roku mozes skusit prelozit aj do petrzalky 🙂

k.a.t.k.a.
autor
1. mar 2012

@lopezka a v januari ju nezoberu? .. u nas beru ... inak ja neviem,co maju robit deti co im zle vychadzaju roky? to maju cakat rok navyse?