• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

23. októbra 2016 
@nikam riesim to prave s adminmi preco sa to vymazalo ..pretoze sme vo svete kde ma pravo kazdy na svoj nazor
14. jún o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misajanelka Bolo aj doteraz vidno, že "bol zmazany na žiadosť uzivatelky hranice"? Ja to vidím až dnes, z tabletu (doteraz som bola na pc).
14. jún o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikam Ano to je pani riaditelka šôlky. :slight_smile: o ktorú sa jedná
14. jún o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa len smejem mne dali zmazat este aj to kde som pisala otazku preco mi to prve zmazali...a nepisala som nic zle iba to co som videla z balkona, ked to dali zmazat, tak to asi povazuju za zlu vizitku. Cim vlastne so mnou suhlasia ale potajomky iba.
14. jún o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj mamky, vidim že sa tu maže :D preto by osm bola rada ešte za nejaké slušné tipy na ´dalšie škôlky, skúsenosti s učitelkami a pod :slight_smile:
12. okt o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V Petržalke môžem odporučiť DC Srdiečko, deťom sa veľmi venujú, veľmi milé a ochotné učiteľky, každý deň poobede majú nejaký krúžok, majú veľký trávnatý dvor ...
15. okt o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@doriss_po pokukaj stránky detskekralovstvo.sk ked budes mat cas, moja dcerka tam chdila, teraz uz je v skole :slight_smile: bolo tam super, inam by som uz ani nedala ako do sukromnej, pripadne mi napis spravu ak by is chcela viac info :slight_smile:
19. okt o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem za tipy, popozeram! :slight_smile:
23. okt o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne chodil syn na Tupolevovu. Maximálna spokojnosť, príjemné pani učiteľky, škôlka veľmi dobre vybavená. Super pani riaditeľka.
23. okt o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok