Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

danka_ba
13. feb 2011

@babulina tak to máš superže ti má kto strážiť deti 🙂
ak ste evanjelici tak máte prednosť ....

babulina
13. feb 2011

@danka_ba katolici 😅

danka_ba
13. feb 2011

v tom prípade ak budp mať voľné miesto .... ☹ -tým že je to evanjelická škôlka, je dotovaná evanjelikmi, tak ich uprednostňujú. Inak ja som to spravila tak, že som si dala prihlášku na 2 škôlky ...

cicimon
13. feb 2011

baby chcem sa len tak pre info spytat - da sa/oplati sa dat prihlasku skor ako ma dieta 3 roky v danom skolskom roku? resp kedy sa da najskor podat prihlaska?

babulina
13. feb 2011

@cicimon - pokial davas do petrzalky tak urcite nema zmysel, ja som to spravila min rok a beznadejne z troch skolok sa mi vratila odpoved ze neprijata, je tu tak vela deti ze bude problem umiestnit trojrocne a nie este mladsie

babulina
13. feb 2011

@danka_ba - no ja chcem dat tiez dve - na iljusinovu a na tuto tvoju evanjelicku, mame obe skoro pod oknami tak snad sa postasti, ale viac by som sa tesila evanjelickej, to bola jedina skolka z ktorej som mala dobry pocit a aj ochotu tam nechat svoje dieta

cicimon
13. feb 2011

@babulina dik, aj som si myslela... susede sa ledva podarilo dat do sklky syna ked mal 3r a 9mes..

babulina
13. feb 2011

@cicimon - ak si dobre pamatam tak tvoja princezna je rovnako narodena (3.4) ako nasa len rocnik nesedi 🙂 , takze je to take vselijake s nimi, lebo viem ze deti narodene do decembra maju este aku taku sancu sa dostat ale potom uz nie az o rok

danka_ba
13. feb 2011

@babulina Tak budem držať palce ...

cicimon
14. feb 2011

@babulina hej, presne 3,.4 2010... takze realna sanca dostat ju do skolky je ked ju zapisem az ked bude mat 3 roky, teda v roku 2013?

bleble
14. feb 2011

Maminky s detickami do 6 rokov, najdete si minutku? velmi by mi to pomohlo: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/bio-ko...

babulina
14. feb 2011

@cicimon - vtedy je vacsia sanca ak podas az 2013, ako skusit to mozes odovzdat aj o rok skorej ved jeden papier za to nic nedas, ale moc velke iluzie by som si nerobila

jahodka11
14. feb 2011

@llumka - moj maly tam chodi, ja som max spokojna🙂 vsetko sa mi tam paci a danielko tam chodi velmi rad 🙂 chodime do specialnej triedy kvoli alergii, ale ja odporucam, som naozaj spokojna 🙂

gamika
24. feb 2011

Ahojte, nemate prosim nejake skusenosti s MS Bradacova? Vopred dakujem 🙂

solange
24. feb 2011

@gamika - aj ja idem zapisat syna na MS Bradacova (dufam, ze ho zoberu), pocula som na tu skolku len dobre referencie 🙂

jvo
24. feb 2011

ahojte nemate niekdo skusenost so sukromnym detskym minicentrom v petrzalke pri tescu? malu nam asi nezoberu do skolky lebo nebude mat v septembri este 3 roky tak by som to mozno skusila tam, dakujem

bellablonde
24. feb 2011

@jvo ahoj neprevadzkuje to nahodou ista pani kamila v 4izb byte?

jvo
25. feb 2011

@bellablonde je tam napisane ze maria ale je to v byte max pre 5 deti

bellablonde
25. feb 2011

@jvo uz som si spomenula, ze som videla jej inzerat, ked som hladala jasle pre petka, ale pravdupovediac ma skor odradila ako zaujala. Ten byt je malicky, stiesnene priestory, velke wc, vysoko umyvadlo, deti stale natlacene v jednom kute izby... plus nepise, kolko ma pomocnicok... lebo teda neverim, ze sa jedna teta dokaze 100perc o kazde z 5 deti.
takze som jej ani nevolala.
potom som nasla este nejake jasle tu v petrzalke ... klucik a kaciatko skus vygooglit,

napokon som dala petka do jasli babykomfort v ruzinove, babuskova ul. Tam je max 10 deti a staraju sa o ne 4 opatrovatelky.

jvo
25. feb 2011

dakujem za info urcite popozeram len tu mi vyhovovala lokalita je to blizko domu aj babka s dedkom by to mali kusok chodit pre nu ved este zistim info aj tam

bellablonde
25. feb 2011

a pre nas z vysehradsej, na skok ..

bellablonde
27. feb 2011

@jvo zistovala si aky maju stav deti v minicentre?
mne to nedalo a zo zvedavosti som tam volala. Pani mi nedvihala cely den telefon....
Tak som jej napisala email a dnes mi dosla odpoved, ze maju plno a moznost umiestnenia od septembra
otazke o pocte opatrovateliek sa vyhla...

jvo
27. feb 2011

@bellablonde ahoj no ja som jej tiez pisala mail, odpovedala mi asi po 2 dnoch ale pripisovala som to jarnym prazdninam a tiez som zistila iba ze ma volno od septembra co by mi vyhovovalo ale na niektore otazky som tiez nedostala odpoved 😅 troska som mala pocit ze cita to co som napisala len tak jednym ockom neviem ci pri tom robila este nieco ine ale pytala som sa na obsadenost a ze mam zaujem o miesto tak od septembra - oktobra a napisala mi ze teraz maju obsadene a ze volne je az od septembra...potom som sa opytala ci je mozne sa pozriet osobne na centrum a kedy je potrebne podat prihlasku, kolko osob sa stara o deti a odpovedala mi ze v centre je 6 detí vo veku 2,5-3,5 r. , po dohode je možné stretnutie tak neviem ci to bolo len zaneprazdnenostou alebo si zle precitala co som pisala alebo to bol zamer no neviem co si mam o tom mysliet a ked som jej potom este napisala ze kedy je mozne stretnutie tak uz sa neozvala, skusim tam zajtra este zavolat, uvidim bolo by to pre nas najlepsie ale ked z nej nebudem mat dobry pocit tak to samozrejme necham tak uvidim ake bude osobne stretnutie ak dake bude

winona24
1. mar 2011

ahojte....držím všetkým detičkám z petržalky,ktoré čaká zápis päste ....my už sme na jednom zápise boli....o jednej ešte jeden....

😉 😉 😉

monka88
1. mar 2011

@winona24 boli ste vtedy pozriet na tej Lietavskej? ak sa smieme spytat,kam ste dali prihlasku? my sme tiez uz dali 🙂

jvo
1. mar 2011

@winona24 davate prihlasku na dve skolky? niekde som citala ze je to zbytocne vraj to maju dako spolocne a ze ich registruju vsetky skolky v okoli ci tak dako

jvo
1. mar 2011

ozaj neviete ci sa plati za potvrdenie u dr.? a kolko

danka_ba
1. mar 2011

@jvo skús sa pozrieť na Bzovíckej. Je tam škôlka aj jasličky 🙂

danka_ba
1. mar 2011

@jvo za potvrdenie plaríš, záleží to podľa sadzobníka daného doktora...

majkas
1. mar 2011

@winona24 aj my vam drzime palce 🙂 my sme este neboli na ziadnom, chystam sa zajtra dopoludnia.
a to ste mali dohodnuty nejaky termin? ja som myslela ze to staci len tak prist. a AKoto prebieha? len das papier a hotovo ci sa aj malej nieco pytali?

@jvo my sme u nasej platili 4,5e za jedno