Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

brusko23
19. feb 2010

Inak jesle klucik na pifflovej su perfektne,mozem len odporucat...super riaditelka a 2 skusene starsie sestricky.Plati sa tam mesacne 245,32eur + 2,33eur stravna jednotka/desiata,obed,olovrant/. Maju aj stranku www.jasle.sk

diddi
19. feb 2010

my ideme teda len na bulikovu skusit

katy1979
19. feb 2010

brusko to sa asi neda presne urcit kam patrite. ale asi lachova alebo sustekova. osobne by som radsej volila sustekovu na lachovu tu nie su dobre chvaly. akurat na tu cirkevnu.

xxmargaretka
19. feb 2010

ahoj brusko23..
asi ta nepotesim..mlynarovicova patri na lachovu-aj my sme z mlynarovicovej a patrime tam=chodime tam(inde nas min rok nechceli pre nedostatok miesta zobrat a vraj aj keby som inde dala prihlasku tak nas preradia tam bo tam patrime)..
moje doterajsie skusenosti su take,ze nieje to nic extra,ale ani najhorsie..prvacke ucitelky su prijemne a detom sa venuju..ako je to s ostatnymi netusim..
momentalne chodime do ocneho sanatoria na jankolovu a anna sa pita nazad do starej skolky..
jedine co by som tej skolke vytkla je ihrisko ☹

brusko23
20. feb 2010

Fuha,no nepotesila si ma xxmargaretka...(

majula
24. feb 2010

Baby a škôlku na Holíčskej ulici nepoznáte? Rozhodujem sa medzi tou na Holíčskej a Ševčenkovej 😒

svuba
24. feb 2010

majula, ta na Holicskej je zevraj velmi dobra, ale maju natresk a beru len tie deti, ktore tam podla rajonizacie patria.
napr. Budatinsku uz nie.

majula
24. feb 2010

svuba, tak to si ma potešila, lebo ešte som o nej nič nepočula tu na MK...a práve mi volal manžel, že sa tam bol pozrieť, bol priamo za riaditeľkou a tá mu povedala, že nevidí problém, prečo by malého nemala zobrať v júny má 3 roky a v septembri by som ho chcela dať 😉 Len ma trošku odrádza to, že nefunguje cez letné prázdniny, tá na
Ševčenkovej funguje po celý rok 😒

kucierka1
24. feb 2010

ahojte, nepoznate nahodou skolku na Bradacovej? ja som tam chodila, este ked som bola mala a chcela by som tam dat Kristinku, len nic som o tej skolke nepocula...

mipako
6. apr 2010

Ahojte, my uz mame podanu prihlasku na jankolovu, jednak to mame blizko a chodila som tam aj ja, aj bratia, este aj muz tam chodil 😀 a je pekne prostredie aj ucitelky su zlate..........a nepocula som ziadne staznosti na tuto skolku, dufam ze bude taka fajn ako ked som tam ja chodila i ked je to uz davno 😉 maju aj web.stranku www.msjankolova.eu tak skuste mrknut.

mipako
6. apr 2010

este cakame na prijatie, ale ak pojdete niekto na tuto skolku, mohli by sme sa stretnut 🙂

winona24
10. jan 2011

ahojte....oživujem znova túto tému 😅 😅

rada by som od Vás dostala referencie na

www.msstrecnianska.sk

http://www.mslietavska.sk/

http://msturnianska.webnode.sk/

winona24
11. jan 2011

maminky ani jedna??? prosím petržalské maminy o referencie 😉 😉

xlucia
11. jan 2011

@winona24 strecnianska je vcelku ok, olietavskej som pocula aj horsie a turnianska sa teoreticky tiez da, len ta ma aj specializovanu triedu pre deti s poruchami spravania

xlucia
11. jan 2011

@winona24 a este ma napadlo nad bzovickou neuvazujes? ta je blizko turnianskej

winona24
11. jan 2011

@xlucia popravde už som na lietavskú počula zlé referencie,tak nejako od nej začínam upúšťať...i keď je bezkonkurenčne najbližšie....nad bzovíckou som tiež rozmýšľala....ale aj s turnianskou sú už trochu od ruky....tá sa mi páčila,lebo je tam bazén 😀

winona24
11. jan 2011

@xlucia ale zaujímalo by ma ,aké zlé referencie sú na lietavskú??? konkrétne...lebo každý mi povie len,že zlé počul.... 😅 😅

xlucia
11. jan 2011

@winona24 kokretne bolo ze sa tam nevenovali ucitelky adekvatne, ze jacali podetoch a pod. ale zasa sompocula aj dobre ohlasy
moj chodi na bzovicku

winona24
11. jan 2011

@xlucia a spokojnosť?

xlucia
11. jan 2011

@winona24 no ako sa to vezme
zozaciatku sa mi nepacilo nic, ja som taky ufrflany typ asi, ale postupne som si zvykla, a teraz ked mam odstup a chapem vyznam niektorych veci, tak hovorim ze dobra skolka, aj ked samozrejme nejake veci co sa mi nepacia tam stale su, objavila som aj dost vela pozitiv
v konecnom dosledku plusy vyrazne prevazuju
a inak maju tam aj saunu, nielen bazen

winona24
12. jan 2011

@xlucia ďakujem....áno áno aj sauny....pozerala som ich stránku 😉

solange
12. jan 2011

Ahojte, nemate niekto nahodou referencie na skolku na Bradacovej? Rozhodujem sa medzi Bradacovou a Bzovickou a neviem sa rozhodnut..... ☹

nelinka2009
13. jan 2011

ajojte maminy ... pripajam sa no ale skor potrebujem radu... mysme z petrzky a najradsej by som tu na sevcenkovej lebo to mame najblizsie a tam aj patrime... je naozaj taky proslem s prijatim?? a kedy sda vlastne dozvieme ci malu prijali alebo nie?? ako ste to riesili ak nahodou vase dieta neprijali??

nelinka2009
13. jan 2011

@lucinki a troto nieje suromnqa??a

xlucia
13. jan 2011

@solange no ak priamo na bzovicku nepatrite, tak vas nevezmu

solange
14. jan 2011

@xlucia - na bzovicku priamo nepatrime, ale pocula som na tu skolku dost pozitivnych veci, tak som nad tym zacala uvazovat, kedze to mame kusok od nas.....cize myslis, ze sa ani nemam pokusit dat tam malemu prihlasku? mas s tou skolkou nejaku osobnu skusenost?

xlucia
14. jan 2011

@solange osobna skusensot - chodi mi tam starsi syn
podla mna za pokus to stoji, preco nie, riaditelka je fajn, ak sa da, tak vyhovie
a na ktoru ofiacialne patrite?

babulina
14. jan 2011

@nelinka2009 - sevcenkova preferuje deti rodicov ktori pracuju, dokonca mam pocit ze chcu aj pisomne potvrdenie od zamestnavatela - aspon toto mi bolo povedane min rok, ziadosti je sice vela ale v nasom okoli nepoznam nikoho koho by nezobrali, to ci zoberu dieta alebo nie budes vediet cca do polovice maja

winona24
14. jan 2011

na ševčenkovu sme aj my pôvodne chceli dať...teda skôr priateľ...chodila tam jeho dcéra z 1 manželstva a boli max.spokojní...ale to je naozaj už od ruky ....to nie...

kaara1980
15. jan 2011

náš chodí na Bulíkovu.Sme veľmi spokojný.Deťom sa tam ozaj venujú,kreslia,cvičia,učia sa...staršie deti chodia na krúžky,majú plávanie 3-4 ročník atd.Keď sa niečo učia a niektoré dieťa čo i len trochu zaostáva,venujú sa im individuálne.Malý je už druhák a aj keď sme sa presťahovali na Nám.hraničiarov,nechali sme ho v tejto školke.