Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

nika2007
25. mar 2009

cirkevna na Lachovej 🙂 NAOZAJ SA DETOM VENUJU maju rozne aktivity-DOPORUCUJEM

k.a.t.k.a.
autor
25. mar 2009

nika dakujem, ale cirkevna urcite nie 😉

xxmargaretka
25. mar 2009

ahoj..
ta cirkevna je uz aj tak plna..
dobre su podla mna bzovicka a sevcenkova,ale nam povedali,ze deti co k nim nepatria podla obvodu ani neberu bo maju vela..

k.a.t.k.a.
autor
25. mar 2009

ja som dala prihlasku na Dlhe Diely lebo tu byvame, ale trvaly pobyt podla papierov mame v Petržalke, tak chcem len také zadné vrátka keby ju nahodou na Dieloch nevzali 😉 a tiež som rozmýšlala nad Sevcenkovou, ale vraj tam učí jedna co este mna mala v skolke a to bola teda riadna harpia 😝 ju som ako decko teda moc nemusela

diddi
15. jún 2009

poznate niekto skolku na Lachovej....nie tu cirkevnu

nika2007
16. jún 2009

diddi,len tam NIE ,vela deticiek odtial odislo...dovod-nevenovanie sa detom, radsej im zapnu tv v hale,arogancia,nezaujem a hlavne alkohol na pracovisku!!!!!tyka sa to uciteliek... 😕 😕 😕

diddi
16. jún 2009

preboha.....to fakt?....alkohol?....to sa ako zistilo?....rodicia?

diddi
16. jún 2009

a ktora je dobra?....baby pojdu v sept.2010

nika2007
16. jún 2009

robi tam moja znama...ale nie ucitelku,ale upratuje pocula som a aj rozmyslala nad sustekovou a gessayovou

diddi
16. jún 2009

kamoska si tiez chvali sustekovu....len ci ich tam vezmu,lebo podla bydl.tam nepatrime....a urcite bude natresk

nika2007
16. jún 2009

skus risk je zisk 😉 aj moja pojde v sept.2010 a kde mate bydlisko ? v petrzalke ?

diddi
16. jún 2009

hej,na mamateyovej,v ovsisti...je tam skolka bulikova,ale tiez vraj nic moc.....chcela by som ich dat do skolky,kde sa fakt venuju detom-tanec,spev,kreslenie....jazyk nemusi byt,na to maju este cas v skole,skor chcem,aby tam boli pohybove aktivity

nika2007
16. jún 2009

diddi,dnes uz nosia do petrzalky deti aj zo samorina,dubravky atd a naopak-je to taka migracia a nezalezi na pobyte....ale samozrejme riaditelky uprednostnuju deti z obvodu,hlavne ked je malo miesta,chod sa opytat a uvidis...aj ja sa chystam na vyzvedy na sustekovu-dam vediet

diddi
16. jún 2009

ok nika,potom mi posli IP

astora
16. jún 2009

zaujimave info moje deti chodia na lachovu ale alkohol som nespozorovala zato vypytali odo mna 51 eur za stravu a potom som to dala preratat a zistilo sa ze mam preplatok na stravu ale to nevenovanie sa detom je bohuzial pravda

capy
16. jún 2009

mne chodi starsi syn na lachovu od januara a zatial som nemala ziadny problem a urcite som nespozorovala ziadny alkohol 😖 chodi tam rad a aj pani ucitelku maju super. 🙂

nika2007
17. jún 2009

astora,capy - to je vas nazor,ja viem viac...a viem aj o ktore ucitelky ide 🙄 ..vy rano pridete,date deti do skolky a tym to pre vas konciiii...nic v zlom,ale ta info je 100%,a bolo to tam uz davnejsie,nie len teraz

astora
18. jún 2009

nika tak napis nieco viac o tom co sa tam deje aj my by sme radi vedeli kam chodia nase deti pravda je ze alkohol som osobne zatial nespozorovala

capy
20. jún 2009

nika no tak skus povedat blizsie ked vies viac.

nika2007
21. jún 2009

capy astora-mne uplne stacilo,ked mi povedala ze ucitelky nasavaju ☹ a bola som tak znechutena,ze uz som nemala ani zaujem vediet viac....a nepovedala mi to prva osoba prvy krat...keby tam chodilo moje dieta a dozvedela by som sa nieco taketo,tak urcite by som tam par krat poslala z up inspekciu a odvolala sa na tento dovod...len tak namatkovo,aby nikto nic pred ,,navstevou" nevedel
inak dennodenne vidim ten,,zaujem" o deti ako sa im ,,venuju".sadnu si na lavicku dve tri a opaluju sa.detom rozlozia nejake stany a prdia na nich..davnejsie ako som isla okolo s manzelom,tak pri plote stal taky maly chlapcek a bil ho taky tlsty starsi chalan 😠 hned som na nho zhukla nech ho necha a da mu pokoj.ten mensi ai plakal ...a co myslite ze robili ucitelky ? bola tam jedna rozvalena na lavicke a ,,chytala bronz" manzel jej hned vynadal ze ci vie co jej robia deti a ako sa stara kde su,ze naco tam je atd...no ,,sprdol ju fest...ona sa potom postavila a velice zacala na nich volat...kolkokrat su deti na dvore a branka dokoran rozcapena...no je toho negativneho na tuto skolku dost,ale to by som tu musela byt dlllho-tak asi tak

hiha
21. jún 2009

jeminecku,to je uroven,kamaratova mala chodi na lachovu do cirkevnej,to je ona?Ja by som zase chcela vediet,ako to funguje na Bulikovej,alebo Jankolovej,tam to mame zase my blizko.....Neviete?

nika2007
21. jún 2009

nie,to nepisem o cirkevnej...ta je veeelmi dobra skolka,aj ked sa deti modlia pred obedom,ale to im myslim neuskodi a ked su vychovavane ku kat. viere..sestricky im organizuju cas,maju rozne podujatia a proste VENUJU SA IM..STACI CHVILU STAT PRI OBOCH SKOLKACH A HNED VIDIS ROZDIEL 🙂

astora
21. jún 2009

s toho ze deti su v podstate na dvore bez dozoru mam strach aj ja 😒 ale nemam inu moznost zatia.l Cirkevnu uznavam aj ja v tom ze tie deti vonku pekne hraju futbal atd ale nasavajuce ucitelky som popravde na lachovej nevidela tak tažko posudit. Aj dcera tam chodila a vše bolo ok tak neviem ale medzi mamickami ta skolka velky uspech nema to som si vsimla a co take sa tam este deje ???
Inak osobne si myslim ze v kazdej školke je niečo pretože podla mna sa učitelky snazia len do vyšky svojich platov ....

nika2007
22. jún 2009

astora,ja som napisala,co viem a nebudem ta presviedcat o opaku a su to overene info...ja viem zas o dost rodicoch co dali odtial deti prec a DODNES som nepocula ziadne chvaly na tu skolku

hiha
22. jún 2009

Babky,nikomu deticky nechodia na Bulikovu,ci Jankolovu?

astora
22. jún 2009

nika a tebe tam teraz chodi dieta ?? Alebo chodilo ? Ja som sa pytala na miesto aj v inej školke ale všetko je beznadejne plne 😠

nika2007
22. jún 2009

mne tak chodil syn pred 12 rokmi,a uz vtedy to bolo O NICOM... velakrat som chodila za veducou jedalne-nesedeli mi platby,bud mi neodpocitala zaplateny obed,alebo mi dala zaplatit vecsiu sumu!!!ucitelky sa o vas zaujimali len vtedy ked bolo nutne nieco platit...ZIAPU po detoch atd atd
teraz je to katastrofa so skolkami co sa miest tyka-neuvazovala si nad zmenou?asi nie najlepsie riesenie,ked uz tam ma maly kamaratov a zvykol si,ze ?neviem je to na tebe 😉

astora
22. jún 2009

hladam inu skolku ale zatial som nenasla volne kedze idu do druheho rocnika tak vraj uz maju plne pocty a malokedy sa vraj stane ze niekto vypadne ale ak hej vraj som poradi čiže pochybujem ze sa mi to podari. A potrebujem niečo čo je blizko tak mam asi smolu a v skolke musia byt a inak nepaci sa mi aj to ze je tam vela chorych deti ja som kazdy mesiac doma aj so soplami a ked pocujem tie decka ako kaslu a pod to je hrozne a nechaju ich tie matky kludne tam to ma štve lebo mna upozornuju na kazde kychnutie a u Dr sme viac ako v školke len aby sme mali potvrdenia že su fit 😠

bets
22. jún 2009

mam pocit, ze prichadza cas, ked uz odporucanie na dobru skolku nebude az tak dolezite, ale dolezitym sa stane, ci dieta ma sancu, aby bolo prijate.
my sme si to skusili tento rok, uplne beznadejne premiestnit dceru prave z cirkevnej Lachovej niekde inde, co by sme mali blizsie. (nakoniec sa nam to podarilo) takze teraz porovnavam dve skolky Lachova cirkevna a skolka v Novom meste. A Lachova cirkevna suverenne vedie. Uz len ten samotny pristup uciteliek a to ako a co dcera rozprava, rozpravala po prichode domov. Teraz kazdy den mi len vymenovava kto neposluchal, kto bol zly. Dovtedy takto nikdy nerozpravala. Cize aj neposluchajuce deti riesili uplne inym systemom ako v nasej "novej skolke" bez toho, aby dane dieta ponizovali, resp. zahanbovali pred ostatnymi.

lucinki
23. jún 2009

Ahojky,
moja dcera chodila 3 roky do skolky na Jiraskovu a je to v pohode skolka. Beru deticky uz od 2 rokov, s plienkou aj bez plienky. Nemusia krpani ani vediet zatial papat samostatne, ucitelky im pomahaju. Ja som bola maximalne spokojna