Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

misajanelka
14. jún 2016

@nikam riesim to prave s adminmi preco sa to vymazalo ..pretoze sme vo svete kde ma pravo kazdy na svoj nazor

nikam
14. jún 2016

@misajanelka Bolo aj doteraz vidno, že "bol zmazany na žiadosť uzivatelky hranice"? Ja to vidím až dnes, z tabletu (doteraz som bola na pc).

misajanelka
14. jún 2016

@nikam Ano to je pani riaditelka šôlky. 🙂 o ktorú sa jedná

bubutko
14. jún 2016

ja sa len smejem mne dali zmazat este aj to kde som pisala otazku preco mi to prve zmazali...a nepisala som nic zle iba to co som videla z balkona, ked to dali zmazat, tak to asi povazuju za zlu vizitku. Cim vlastne so mnou suhlasia ale potajomky iba.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
finuska
15. okt 2016

V Petržalke môžem odporučiť DC Srdiečko, deťom sa veľmi venujú, veľmi milé a ochotné učiteľky, každý deň poobede majú nejaký krúžok, majú veľký trávnatý dvor ...

gab_riella
19. okt 2016
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@doriss_po pokukaj stránky detskekralovstvo.sk ked budes mat cas, moja dcerka tam chdila, teraz uz je v skole 🙂 bolo tam super, inam by som uz ani nedala ako do sukromnej, pripadne mi napis spravu ak by is chcela viac info 🙂

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina456
23. okt 2016

Mne chodil syn na Tupolevovu. Maximálna spokojnosť, príjemné pani učiteľky, škôlka veľmi dobre vybavená. Super pani riaditeľka.

meiwe
20. mar 2017

Baby prosim kto chodi na Bradacovu alebo Bzovicku dakujem
Chcem si porovnat ktora je aka

zoja2013
16. jún 2017

baby, uz chodili vyjadrenia? neviete ake stare deti brali? dik

kikina84
9. aug 2017

Ja musím žiaľ napísať zle recenzie na ms Ševčenkova..Nikdy by som nepovedala že ju raz písať budem,ale od kedy odišla pani učiteľka Ivonka a zmenila sa riaditeľka,takk to tam ide dolu vodou..a navyše kto má hyperaktivne dieťa tak neodporúčam túto škôlku, nakoľko učiteľky sú postaršie pani a nezvládajú to... radšej povedia že dieťa je zle namiesto aby sa mu adekvátne venovali..taktiež musia aj počas prázdnin predškolské deti chodiť spávať..čo mi príde absurdné hlavne pre tie deti ktore už nespia ..zaujímavé je to že keď som si to porovnala s náhradnými skolkami..chodili sme do dvoch..tak tam boli mladé učiteľky a deťom sa venovali..hrali sa s nimi.. nepadlo ani jedno krivé slovo na moju malú lebo ju skrátka vedeli zaujať a nenudila sa tam..dokonca ju chválili že je šikovná..čoho som sa tu žiaľ nedočkala na tejto škôlke a taktiež deti nemuseli chodiť spávať tie ktoré nechceli..učiteľky ich dali do jednej triedy na tú hodinu zvlášť..ten kto má živé dieťa chápe o čom hovorím..S obedami tiež dole vodou..od kedy je nová riaditeľka mala mi chodí hladná zo škôlky..porcie ktoré dostávajú je strach a hrôza..a potom sa divia že deti si berú aj 2/3 krát dupľu..žiaľ je toho viac..ja som bola so školkou spokojná 3 roky ale tento posledný rok to ide dolu vodou..veľmi som sklamaná.. nehovoriac o Tom že pani riaditeľka nemala ani ten chochmes aby sa nám predstavila..ja som viac ako pol roka netušila kto je nový riaditeľ..žiadny oznam na papieri ani na RZ neinformoval..😬

miruska20
8. okt 2017

Mamičky prosím vás ms Jankolova čítala som o škôlke zlu skusenost
Riaditeľka taka ze dovidenia.
Mala som tu cest.
Napíšte mi prosím vás
Dakujem

rainee
28. mar 2018

Maminy, mali by otvárať teraz novu škôlku na vyšehradskej, ale neviem sa dopátrať na ich webstránku ani žiadne info k zápisu...

euroadika1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mataskolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matuska8
11. jan 2020

Ja len chcem napísať moju skúsenosť na MŠ Bulikovej. Môj 4,5 ročný syn má oneskorený vývoj reči a navštevuje ako logopéda, tak aj špeciálneho pedagóga. Nie je nijako postihnutý, len reč je ťažšie zrozumiteľná a pozadu. Kvôli oneskorenému vývoju sa prejavoval viac emocionálne, čo mu ostalo dodnes. Čo sa týka učiteľky, zo začiatku sme mali problémy, ale neskôr sa to utriaslo a začali so synom pekne spolupracovať. Keďže mala škôlka nedostatok učiteľov kvôli dlhodobym PN, musela zastupovať učiteľky pani riaditeľka a to bol kameň úrazu. Môj syn pri hre s postavičkami začal používať slovo pankhart, ktoré u nás vôbec nikto nepoužíva. Po mojej otázke, kde to slovo počul, mi povedal, že takto mu hovorí pani riaditeľka v škôlke. Je to obrovská hanba, že sa takto správa pedagóg. Syn má z tejto osoby nočné mory a slúži dodnes ako odstrašujúca osoba namiesto čerta alebo bubáka, ktorí sa zdajú môjmu synovy oproti pani riaditeľke ako najlepší kamaráti. Nebol to jediný problém s pani riaditeľkou. Ja si len myslím, že keď nemajú ľudia dosť trpezlivosti s deťmi, nech tú prácu nerobia a pani riaditeľke len veľké fuj a hanba!!! Dúfam, že sa niekedy môj syn dá dokopy z toho stresu, čo mu spôsobila. Bulikovu určite neodporúčam!!!