Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

hudzinka
2. feb 2016

Ahojte, prosim Vas ma niekto osobnu skusenost so sukromnymi skolkami v Petrzalke? Konkretne Vysnivany domov na Fedinovej alebo Kids paradise na Vysehradskej ulici?
Dakujem velmi pekne za nazor - realny a aktualny ak by sa dal🙂

misjana
17. feb 2016

Funguje este skolka U Sonicky Tupolevova? Diskusiu admin zmazal, stranka im tiez nefunguje-podivne 🙂

nikam
17. feb 2016

@misjana Google pise toto. Takze asi nefunguje.

misjana
17. feb 2016

@nikam dakujem 😉

snehhulka
24. máj 2016

Keď som pred časom hladala skolku pre malého, nevedela som o Mini raj nič nájsť. Ale riskla som to a začal tam chodiť. A som veľmi spokojná. Pani riaditeľka aj učiteľky sú strasne zlaté. Prvé dni mi referovali presbet čo a ako malý robil, či plakal... Oni sa detickam fakt venujú a je to vidieť. Synček mi o nich stále rozprával a strasne sa tam vždy teší. Majú oddelené spálne pre malých a veľkých. Jedlo - malý mal úpravu stravy na bezmliecnu a nebol s tým žiadny problém 🙂 chorobnosť je asi vsade podobná, závisí to hlavne od rodičov, či daju chore dieta do skolky.... Veľmi sa mi páčilo, že deti idú von aj keď nebolo pekne počasie. Keď bolo blato, boli len na terase, ale aspoň za nadychali čerstvého vzduchu. Čo je fakt super. A stále s detmi niečo vyrábajú a tvoria.... Mam desaťkrát viac vykresov a výrobkov ako u dcerky za dva roky v štátnej skolke 🙂
Možno niekomu pomôžem pri rozhodovaní. Je škoda, že sa o tejto skolke nepíše, lebo je fakt fajn. Asi preto je aj plný stav detí.... 🙂 treba dať na seba a ísť sa tam pozrieť a na vlastné oči vidieť čo a ako tam je, popr sa opytat rodičov detí, čo do tej ktorej skolky chodia. Z mojich skúseností, na fórum píšu hlavne ľudia, ktorí majú s niečím problém, niečo sa im nepáči. Ale dobre hodnotenie napíše omnoho menej ľudí....

misajanelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miakarmen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oriesocek
9. jún 2016

Nasa chodi do Gasparka na Novobanskej a vela sa im venuju. Vie kvantum pesniciek, basniciek. Kreslia, vystrihuju, maju velky dvor, kde su kazdy den. Kuk na FB Gasparko Petrzalka.

misajanelka
9. jún 2016

@snehhulka A ešte som zabudla plný stav vieš prečo je plný stav lebo pani riaditelka mala dve skolky ale tu jednu musela zatvorit !!! tak preto ma plny stav že tych par deti s druhej skolke je tam

bubutko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miakarmen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelinja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelinja
9. jún 2016

Baaby a KACIATKO?mate akutalnu skusenost?je to v petrzalke..niekto to vola aj kacer..dakujem

miakarmen
9. jún 2016

@angelinja na fb meno deni nepoviem tak jej tam tuším chodil syn. Skuste sa jej opýtať.

miakarmen
9. jún 2016

@angelinja tu na mk ma meno deni777

kremy
9. jún 2016

@nikam teraz je tusim v starom meste a vola sa to ako u mamicky.

snehhulka
9. jún 2016

Neviem o týchto veciach nič.... malý tam chodí, vidim kolko je tam deti, ved tam chodím každý deň.... aj mala j veľká trieda je skoro plná.... syn sa tam vždy tesil a nikdy sme nemali s ničím problém.... sem tam som sa bavila aj s inými rodičmi a tiež sú spokojní. Tak neviem... neviem z akeho obdobia máte z minulosti máte takéto skúsenosti, ale ja a aj rodičia iných detí,co tam aktuálne chodia, sme s opaterou o deti spokojní.....

misajanelka
9. jún 2016

@snehhulka dobre ja vam to neberiem ja som dala svoj nazor cco som si tam zazila ☺ tiez mam na to pravo

bubutko
10. jún 2016

@snehhulka ale ved nikto netvrdil ze tam su nespokojne deti a rodicia. Predpokladam ze ti co tam chodia, tam su spokojni inak by tam neboli. My len rozoberame tie podmienky tam a je na kazdom ci ho to dostatocne uspokoji alebo nie. Ja napriklad viem, ze za takych okolnosti co tu uz aj boli spominane by som tam dieta nedala lebo uz som nespokojna hned od zaciatku. Nikomu nikto jeho nazor neberie. Ja by som napriklad nikdy nesuhlasila aby moje dieta bolo denne nonstop v blizkosti osoby ktora fajci, ale niekto s tym moze byt spokojny. V tom zmysle sa viedla debata a netvrdili sme ze vsetci su tam nespokojni. Spokojnost je velmi subjektivny relativny pojem. Nerypem, len sa snazim to uviest na pravu mieru.

bakinka
10. jún 2016

@snehhulka aj moja dcera tam chodi a ma to tam velmi rada. To je podstatne.

snehhulka
11. jún 2016

@bakinka presne 🙂 vlastne dieťa človek pozna a keď by sa mu tam nepáčilo, alebo by plakalo keby tam malo ísť, tak by som bola určite ostražitá, ci je vsetko ok. Ale keď chodil odtiaľ vysmiaty a ráno sa tam tesil, vždy sa vyobjimal s učiteľkou.... tak nemám ziadne pochybnosti o tom, ze sa mu tam páčilo a že bol spokojný. A dieťa neobalamutite.... proste keby boli učiteľky teroristky a drezurovali deti a podobne, tak mi bude malý plakať ze tam ísť nechce... a keby na nich kaslali, tak sa s nimi nebude pri príchode a odchode objímať.... tot môj ohľad a názor na túto celu vec... som nefajčiar a cítila by som napachnutu ucitelku alebo dieťa... neznasam ked kolegyna ide fajčiť a cítiť to z nej pol dna... takze nie že som podla bubutko@ spokojna, že je moje dieťa pri non-stop fajciacej osobe, ale nič, absolútne ničs om nikdy necítila. A ten zápach sa nedá len tak prekryť... takze ako hovorim, možno mate nejaku zlu skúsenosť z dávnej minulosti, to sa určite napraviko, lebo v súčasnosti tam nic z vašich obvinení neexistuje.....

misajanelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misajanelka
11. jún 2016

@misajanelka *ktory

bubutko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubutko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misajanelka
13. jún 2016

@bubutko na fb som to pisala ja ☺ a vymazali to ale recenzia sa neda vymazat ked ju dam s hviezdickou

jujulinka
14. jún 2016

Moj syn tiez chodi do Miniraju a chodi tam velmi rad a je tam spokojny. Velmi mu ta skolka pomohla,vela sa naucil,stale si spieva pesnicky,riekanky, aj anglicke piesne. Ked hovori o ucitelkach,tak ich nazyva kamoskami a hovori,ze ich ma velmi rad. Mame doma kopec vykresov a vselijakych prac,co v skolke vytvarali. Maju pekny dvor s novymi preliezkami,kazdy den su doobeda vonku. Moj syn sa tam citi dobre a chodi tam rad.

miakarmen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikam
14. jún 2016

Hm, kto moze vo fore vo verejnej skupine mazat prispevky?

snehhulka
14. jún 2016

Podla mna to nie je o mazani negativnych reakcii ako takych... ale je vidiet, ze vy mate ocividne nejake osobne problemy medzi sebou a riesit ich takto verejne... asi jej chcete co najviac ublizit, ale toto je az prilis... asi si uvedomujete, aku silu ma jeden negativny prispevok na forach alebo fb na ludi... ale proste je tam xy spokojnych rodicov a det a deti neoklamete nejakym natlakom... rodic by to spoznal, lebo by to dieta nechcelo do skolky chodit... viem, zazila som taku situaciu u dcerky, ked chodila do jednej skolky... ked sa tie jej reakcie opakovali, zacalo mi to byt divne, pytala som sa azistila som, co je vo veci a malu som prehlasila do inej... tu som ziadnu takuto skusenost nemala.... a presne ako hovori @jujulinka som stastna, ze moj syncek chodi do Miniraju, lebo maju stale nejake aktivity, strasne vela sa tam naucil a krasne sa rozrozpraval.