Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

alena16
23. jún 2009

Hiha, moj syn chodi uz rok na Bulikovu... Som vcelku spokojna. Co by si konkretne chcela vediet? Inac maju aj stranku: www.msbulikova.sk

dada1212
23. jún 2009

Súhlas s bets. A tieto silnejšie ročníky po dlhšej dobe nebudú mať problémy len s umiestnením v škôlke ale ak neskôr v škole a hlavne ked pôjdu na strednú, lebo stredných škôl sa veľa porušila a obnoviť ich nebude asi také ľahké a hlavne rýchle kedže sa dosť toho porušilo. 😒

diddi
24. jún 2009

podla tej stranky MS Bulikova vyzera dobre....ale je to tak?.....Na tej cirkevnej,Lachovej su sestricky,alebo ucitelky?

bets
24. jún 2009

my sme si tento rok prezili stres nielen s prijatim do novej skolky ale aj do skoly, kedze nechceme dat syna do obecnej 4 rocnej skoly. nastastie vsetko je uz poriesene k nasej spokojnosti, ale bolo to asi 5 mesiacov neistoty.
uz teraz sa upozornuje na silne rocniky, apeluje sa na mestske casti, ze bude problem so skolami a skolkami, ale mam pocit, ze zatial to nikto neriesi.
a konkretne Petrzalka, tak ti co tam chceli umiestnit dieta do skoly, ktoru mnohi rodicia povazuju za najlepsiu, tak tam dieta, ktore nebyva v danom obvode, ani nedostali.
minuly rok este zobrali vsetky deti, ktore prisli na zapis.
z roka na rok to bude len horsie.
u nas davaju mamicky prihlasku do skolky, hned ked sa dieta narodi, ti co sa pristahuju neskor nemaju ani hypoteticku sancu (ani ja som tam dieta nedostala)

hiha
27. jún 2009

Stranku maju velmi peknu,Alena chcela by som vediet,ako ste spokojni,aky je tam pristup,kolko mal ked ho zobrali?Nemali ste problem s prijatim?Dakujem.

diddi
27. jún 2009

my patrime na Bulikovu /byvame na Mamateyovej/,tak som zvedava ake to tam je...a neviete mi povedat o tej cirkevnej na Lachovej?...ucitelky su sestricky?

astora
27. jún 2009

diddi su tam jebtisky ci ako sa to pise ale su mile a maximalnu pozornost venuju detom skolka je taka ze by sa do nej dalo investovat ale inak je ok a riaditelka je velmi mila ja som tam chcela dat dvojicky ale nemali uz miesto 😔

hiha
28. jún 2009

Diddi,aj my byvame na Mamateyovej,tiez som zvedava,aby som nemala sters ja,ani moj maly 😉

hiha
28. jún 2009

Diddi,uz som vas aj videla pri Salezianoch 😉

diddi
28. jún 2009

jee Hiha....to fakt?....tak potom kopni do mna ked tam budes...my sme do 23.7. u nasich,mimo BA,ale potom som tam skoro vzdy,pred obedom 😉

bibula
29. jún 2009

baby ako viete kam patrite? ja mam rovnako daleko dve-tri skolky...
byvame na osuskeho 😉
ja som chcela dat maleho od januara,ked dovrsi 3 roky,ale vsade su plny,takze az ad septembra-no co uz...
dcerka tiez chodila od januara,ale vtedy nebol problem so skolkami,neviem naco ich porusili 😖

hiha
29. jún 2009

Diddi,kopnem,ak nie,tak ta moja vrtula,ktora 4nozkuje po celom ihrisku 😀 😀 😀

hiha
29. jún 2009

Bibula,ja som to videla na skolke napisane,ake ulice pod nich patria 😉
Diddi,na ihrisku som pocula,ze Jankolova boduje najviac 😉

alena16
29. jún 2009

Hiha, maleho zobrali bez problemov od septembra (v juny mal 3 roky), predtym chodil rok do sukromnej skolky, takze to mozem porovnat a myslim, ze ta sukromna za tych 10 000 mesacne nestala. Je pravda, ze v sukromnej ich bolo na jednu ucitelku asi 5a mohla sa im viac individualne venovat. Tu ich je v triede 16, maju sice 2 ucitelky, ale vacsinou je s nimi jedna lebo sa striedaju. S ucitelkou som velmi spokojna, ale asi zalezi aj na tom, na aku sa natrafi. Tieto najmensie deti este nechodia, ale vacsie uz chodia aj na nejake vylety mimo skolku, maju predplavecku pripravu, korculovanie, flautu, vytvarny kruzok (starsie).
Urcite su aj lepsie skolky v Petrzalke, ale ja som s touto spokojna a syn tiez 🙂

mirela
29. jún 2009

v cirkevnej skolke na Lachovej su sestricky, ale vsetky maju pedagogicke vzdelanie, su uzasne, venuju sa deckam maximalne ... moj syn tam chodil, ako predskolaci boli najlepsie pripraveni do skoly, to je udaj z MŠ SR, naozaj mozem doporucit, len je tam velky natresk

hiha
30. jún 2009

Dakujem velmi pekne za vsetky odpovede,ked by este niekto vedel nieco o Jnakolovek,bola by som velmi rada 😉
Zial,Lachova je pre nas uz daleko 😖

dai
6. aug 2009

ahojte,
kekze tiez riesime skolku na buduci rok, chcela som sa spytat ci nema niektora z vas skusenosti zo skolkov berlitz v sade janka krala - celkom sa mi paci, ideme sa tam porozprava s ucitelkami, ale zaujimali byma aj skusenosti mamin.
dakujem

lejla77
10. aug 2009

Kocky, mate niekto nejake info o detskom centre Srdiecko na Krupinskej? V septembri mi tam nastupuje maly.

diddi
7. jan 2010

Tak....ktora je ta naj? 🙂 ....alebo opacne...kam vobec nie? 🙂 ...co hovorite na bzovicku?...ja sa rozhodujem- bulikova-bzovicka-jankolova...hmmm....ale asi dam prihlasku vsade,po celej petrzke 😀

elize
11. jan 2010

Ahojte, a je tu niekto aj z Petrzalky cast Luky? Neviete nieco o MS Lietavskej? Ja som len telefonovala s riaditelkou a bola velmi mila a ustretova. Ale nic viac blizsie neviem. V nasom okoli sa vsetci "hrabu" na Turniansku, ale zda sa mi dost daleko.

diddi
11. jan 2010

my sme ovsiste....ale je asi uplne jedno kam sa zahlasime, lebo je vsade natresk a neviem,ci uprednostnuju podla bydliska 😒

katy1979
12. jan 2010

my sme tiez ovsiste takze ja davam na jankolovu a bulikovu alebo sustekovu. ta cirkevna ma laka ale to uz je troska dalej

winona24
17. jan 2010

ahojte baby...my síce ešte máme trochu čas na školku ,ale už predsa sondujem.....

http://www.mssevcenkova.sk/

neviete mi dať referencie o tejto????

elize
19. jan 2010

diddi mne povedali, ze v statnej skolke uprednostnuju deti, ktore k nim patria podla bydliska a ak im zostane volne miesto potom vyberaju z ostatnych deti.

diddi
19. jan 2010

elize to fakt?...to by ma teda potesilo,mame pod barakom skolku 🙂

rainee
27. jan 2010

viete doporucit skolku v lokalite strecnianska, znievska, lietavska? zoberu mi aj dvojrocnu?

babulina
30. jan 2010

trojrocne deti maju problem dostat miesto dvojrocnu by som jedine do jasli skusila prihlasit, len to je trosku drahsia alternativa, lebo su z vacsej casti financovane rodicmi

rainee
3. feb 2010

ved prave, jasle su len sukromne a strasne drahe, co som citala stoja od 300 euro mesacne 😒

babulina
3. feb 2010

ja som mala referencie len na jedny jasle klucik a tam to vychadza nieco okolo 250eur, ale aj tak to je vela 😒

brusko23
19. feb 2010

Ahojte babky...my sa tiez nevieme rozhodnut ktoru skolku...neviete niekto nahodou kam patrime?byvame na mlynarovicovej...rozhodujem sa medzi sustekovou,lachovou a piflovou lebo tam chodime do jasli...
A diddi,pocula som,ze sa neoplati davat viac prihlasok lebo ta zovsade povyhadzju...ze treba len na jednu dat...neviete co je natom pravdy??