Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

majkas
1. mar 2011

@danka_ba ahoj, ako sa mate?

danka_ba
1. mar 2011

@majkas Jeeeej babizne - čaute 🙂 pozerám že riešite škôlku ... ja som sa pýtala na všetko - na aktivity aké majú, harmonogram, ako majú rozdelený čas, ako často chodia von, či im dávajú sladkosti a pod....
Majka spýtaj sa na všetko čo ťa zaujíma - podľa toho si spravíš názor na škôlku ... myslím že ohlasovať sa nemusíš ak tam prídeš cez deň určení na príjem prihlášok...

winona24
1. mar 2011

@monka88 nebola som tam nakoniec pozrieť...dali sme na turniansku a strečniansku....

winona24
1. mar 2011

@jvo u našej dr sa platí 3,50€...za prvú...ostatné sa neplatia

treba prísť v stanovený čas...pozri web.stránku škôlky....a len sme prišli dala som prihlášku,občiansky,povedali kedy pošlú odpoveď a bolo

winona24
1. mar 2011

@jvo ja viem...ale ja som aj tak dala dve....viem o mamičkách čo dávajú aj 7 😒

monka88
1. mar 2011

@winona24 inak na Turniansku sme dali aj my 🙂 a preco ste dali na Strecniansku a nie na Lietavsku? Na Strecniansku som moc dobre nepocula...

winona24
1. mar 2011

a ja zase na lietavskú 😀 😀

babulina
1. mar 2011

no baby dobre vas lekari zkasirovali, ja som neplatila ani za jednu prihlasku u lekarky, my sme dali tiez dve prihlasky ale jedna je cirkevna a jedna statna, uz mame podane obe tak snad aspon jedna vyjde, no drzme si palce 🙂

danka_ba
1. mar 2011

@babulina na tu cirkevnu si dala na Tupolevovu?

jvo
1. mar 2011

@bellablonde ahoj ja len ze uz mi to nedalo tak som tam dnes volala na 3xsa mi to podarilo, len som sa opytala ci je na deti sama ze ano ale ze sa budu rozsirovat tak ze bude mat daku pomoc ale ked je PN alebo nieco tak ma nahradu, od septembra ma volne, buduci tyzden je prec ale potom by som tam chcela ist pozriet tak ak sa ozve pojdem vak za to nic nedam uvidim aka je aky budem mat z toho pocit

babulina
2. mar 2011

@danka_ba - ano tam 🙂

nanika
2. mar 2011

@winona24 neboli sme vcera spolu po zapise na ihrisku? 🙂 Ja so styrmi detmi 🙂

bellablonde
2. mar 2011

@jvo potom napis dojmy 😉
... moj peto by jej tam narobil revoluciu, on je velmi temperamentny, ja sama mam niekedy problem ho vonku zvladnut (uteka hlava-nehlava, chvilu sa nepozeram a uz je schopny prebehnut cez cestu, spadnut do fontany alebo vyviest podobnu lotrovinu...my nepozname kludnu prechadzku kacacim krokom a meditovanie nad kazdym kamienkom) takze ja by som sa proste bala, ze ho sama nezvladne dozerat a k tomu davat pozor aj na ostatne deti

my ideme dnes dat prihlasku na lietavsku a zrejme dame aj na strecniansku

jvo
2. mar 2011

@bellablonde urcite sa ozvem sama som zvedava, troska sa toho bojim lebo tie maily ma odradili ale uvidime aky bude osobny dojem nechcem si robit nazor kym to neuvidim, stale asi dufam ze to bude v pohode lebo je to pre nas to najlepsie riesenie, do normalnej skolky ju nezoberu a ine sukromne su daleko na to aby pre nu mohli chodit nasi kedze chodia do skolky aj pre segrinu malu na Lietavsku ale prihlasku dam aj tak mozno od marca ju zoberu 😔 keby som nebola nutena ist do roboty tak ani neriesim ale radsej pojdem skor robit ako prist o pracu....no nic ozvem sa ked sa mi tam podari dostat

winona24
2. mar 2011

@nanika jasnéééé 😀 😀 😀 😀 zdravím

danka_ba
2. mar 2011

@babulina tak budem drzat palce. Pytala som sa dnes riaditeľky akoto vyzerá a že zatial v pohode, ze asi 90% zoberú. Uvidíme do konca marca či sa ešte niekto prihlási.

darusik7
2. mar 2011

@jvo ahoj..ja som za potvrdenie platila 10€..

metlonka
2. mar 2011

Ahojte, mne chodi dcera na Lietavsku...vobec sa nemusite bat tej skolky...my sme zatial velmi spokojne 😉
Dcera tam velmi rada chodi...je nestastna ked je chora a nemoze ist do skolky 😀 Od minuleho roka je tam nova riaditelka a zatial sa velmi snazi...

babulina
2. mar 2011

@danka_ba - som zvedava, do konca marca ani nedockavostou nevydrzim 🙂

babulina
2. mar 2011

neviete nahodou kolko deti beru na bradacovu? kamoska tam dava dceru a zabudla sa opytat

saslik
3. mar 2011

@winona24 ahoj, dufam, ze nepisem neskoro.
Dcera navstevuje MS Lietavska uz druhy rok. Som so skolkou max. spokojna, neviem posudit ine ucitelky, len tie nase - a za tie by som dala aj to posledne 🙂 mala ich zboznuje. Personal celej skolky je fajn, je tam velmi zlata skolnicka aj kucharky. ( tie respektuju aj alergie deti). Ak by si sa chcela konkretne na nieco spytat, kludne sa ozvi. 😉

winona24
3. mar 2011

@saslik ďakujem veľmi pekne za info...veď ja začínam rozmýšľať že ešte ja tam odnesiem prihlášku.... 😝 😅

saslik
3. mar 2011

@winona24 Ja by som v ziadnom pripade nemenila.Neviem povedat jedno krive slovo. Jedine co mi vadi je, ze stopli nosenie ovocia pre deti do triedy. Velmi sa mi pacil tento projekt, ze deti mohli cele doobedie vyjedat ovocie - kolko krat zjedli aj tie deti, co sa toho doma nechytili. Bohuzial niekto zhora to stopol pre vsetky skolky 😠 V skolke mavaju divadielka aj kruzky - bohuzial kazda pracujuca matka (otec) nemozu prist pre dieta do skolky o 15, aby stihli kruzky. Preto velmi ocenujem, ze im do MS chodia ucitelia a kruzky vedu priamo v budove 🙂

saslik
3. mar 2011

@winona24 dcera chodila pol roka do Karlovky, a to bola hotova katastrofa. Cize co sa tyka fungovania skolky som dost narocna. Lietavska mi velmi vyhovuje.

danka_ba
3. mar 2011

@saslik u nas v skolke tiez stopli nosenie ovocia, nakolko nechceli aby sa roznasali choroby. Niektori to kupili, iný doniesli zo záhrady ... ale spravili to tak, ze jeden z ucirtelov, alebo z rodicov kupi ovocie na cely tyzden a to si potom rozdelia ... a veru ze papaju vsetky deti 🙂

egyptanka
3. mar 2011

nejake referencie na MS Sevcenkovu? Myslite, zeby som mohla dostat odklad od januara ked este nebude mat 3 roky? 3 roky bude mat v aprili buduci rok.

babulina
4. mar 2011

@egyptanka - sevcenkova je beznadejne preplnena, inak velmi dobra skolka, aspon z rozpravania kamosiek z ihriska, aj ja mam aprilovu domu a min rok ju nezobrali ani sa pocas skolskeho roka nenaslo miesto, tot moja skusenost

saslik
4. mar 2011

@danka_ba u nas to vraj moze ist len cez kuchynu, co ta nakupi 😒 a rodicia peniaze nedaju na ovocie na viac. Ja tomu osobne nerozumiem 😠

jvo
4. mar 2011

neviete kedy sa daju odnasat prihlasku na MS Holicska? nemaju web teda aspon som ziaden nenasla, dakujem

danka_ba
4. mar 2011

@saslik tak to je škoda, my dávame paniažky navyše - ale ak by sme chceli vidieť účty tak ukazu...