Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

brusko23
1. apr 2014

Pifflova)

hanca2012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka1319
17. okt 2014

Moja kamarátka má štvorročné dieťa v MŠ Holičská. Odporúča všetkým, čo bývajú na blízku. Vraj sú tam super všetky učiteľky , také ľudské stvorenia. Vie to preto, lebo počas prázdnin sú deti v inej triede. Tak isto v spoločenskej miestnosti, keď prídeš pre dieťa neskôr a ich učiteľka má už po službe.

rodinnevikendy2
25. nov 2014

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

MONTESSORI MINIŠKOLOČKA S PLÁVANÍM DETIČIEK
Tešíme sa na Vás !

luseta2000
8. jan 2015

Ahojte chcela by som sa opytat , mam dcerku ktora sa minuly rok nedostala do statnej skolky lebo je 1.11.2011 narodena, takze nemala 3 roky, dali sme ju do sukromnej Bulharskej ( inak vynikajuca školka a ceno velmi pristupna 200 € aj so stravou, male deticky maju normalne slovencinu ) ale tento rok , vzhladom ze byvame hned pri Turnianskej alebo Bzovickej uvazujeme o týchto dvoch. Inak by som ju tam nechala. Na turniansku som tu iba same pozitiva ale neviete mi niekto poradit ohladne Bzovickej?Ja teda dufam ze uz sa mi dcera dostane do skolky kedze bude mat 4 roky,
velmi by ste mi pomohli dakujem

nikka196
8. jan 2015

ahojte aj ja by som chcela vedieť,ktorá škôlka je lepšia Turnianska,či Bzovická? O Bzovickej som tu nič pekné nečítala pri tom majú super stránku tak neviem.Poradte prosím.

saskia_repcikova
8. jan 2015

V Petržalke máme škôlku Hviezdičky - Starlets, všetky dôležité informácie sú na www.hviezdicky.sk. Radi Vás privítame pri osobnej návšteve, ktorú si prosím dohodnite na 0910 967987, alebo skolka@mentorskoly.sk. Tešíme sa na Vás!

roxana280
10. feb 2015

@brusko23 teraz som si precitala o kluciku, bolo to najhorsie co sa mojmu dietatu mohlo stat..chore deti, ktore tam boli non stop znicili mojmu synovi zdravie

brusko23
10. feb 2015

@roxana280 to ma mrzi,my sme tam boli 3roky..boli sme spokojni..samozrejme aj s chorobami,ale v ramci normi ako vsade si myslim..

roxana280
10. feb 2015

mne sa najviac osvedcilo DC Srdiecko, bola to najlepsia skola

monihany
9. mar 2015

Ahojte. Má niektorá mamička nejaké skúsenosti s mš ševčenkova alebo haanova? Ďakujem. 🙂

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelinja
23. júl 2015

mini raj podla toho ked vidim a pocujem na vlastne oci dieta bby som tam nedala...

nikam
24. júl 2015

@angelinja Len zo zvedavosti: preco?

irocka
29. júl 2015

Detske centrum Dostojevskeho ma mile pani ucitelky, mame teraz zlavu na skolne.

tullsova
4. sep 2015

Ahojte mamičky, dovolím si oprášiť túto tému 🙂. Keďže malý bude mať až vo februári tri roky do štátnej mi ho samozrejme nevezmú a keďže od októbra nastupujem do práce, hľadám nejakú dobrú súkromnú škôlku, kde je študovaný personál, venujú sa deťom, možno aj nejaká ta angličtina a aj so stravou nebude stáť 400 a viac eur, keďže si to naozaj nemôžem dovoliť.
S ktorou škôlkou máte dobré skúsenosti, boli tam vaše detičky spokojné a boli aj cenovo prijateľné?
Ďakujem za každý názor a odporúčanie 🙂

elize
8. sep 2015

Viem, ze sa pytate aku skolku. Ja z opacnej strany - Lietavska NEVER MORE 😒

sandri
8. sep 2015

@tullsova za mna Kids Paradise. Maly sice chodi do pobocky v Ruzinove, ale predpokladam, ze aj pobocka v Petrzalke bude rovnako super 😉 Po prichode pre maleho mi prve dni ucitelky zreferovali ako sa mal, ci papal a ci spal - pre mna to bola obrovska psychicka podpora. Ucitelka prisla za mnou vzdy sama od seba, nic som sa jej nemusela pytat. Teraz maleho vybera tatino, cize mozno aj zreferuju, ale tato uz mne nereferuje 😀 Maly je tam spokojny, sice sa rana zatial nezaobidu bez placu, ale chodi tam len 3 tyzdne, takze verim, ze sa to spravi. Zatial mozem len odporucat.

tullsova
9. sep 2015

@sandri dakujem za radu, bola som sa tam pozriet a pre mna maximalne sklamanie, strasne male priestori, nemaju vlastny dvor na hranie a okrem toho, ako mozno cakam vela ale ked si uz za skolku mam platit 320€ mesacne tak cakam lepsi pristup ako v statnej, a nie ze v jednej triede je 22 deti narvatych a to som pozerala, ze netusim kde tam chceli tolko postielok doniest, okrem toho studijny plan presne ako statna a za anglictinu navyse priplatok. Okrem toho pani ktora ma presvadzala, zrejme ucitelka, bola dost odmerana a vobec som nemala zaujem ma nejak zaujat, na vsetko som sa musela pytat (v ostatnych sukromnych skolkach mi riaditelky pekne odrepzentovali skolku, aby som aspon vedela za co platim). Co sa tyka toho referovania tak som sa na to pytala a ona ze hej tak ked treba povedia. Proste ako keby som bola v statnej len si mam platit. Od sukromnej skolky mam ine poziadavky. A navyse ma dost zarazilo ked tam maly trojrocny chlapcek behal s obrovskym soplom na nose a ani po mojom upozorneni si ho nikto nevsimal. A o tej "ucitelke" co tam sedela ani hovorit nebudem. Mozno bolo naprd ze som tam bola akurat ked tam este mali deti s tabora ale mna vobec nepresvedcili, patria sice medzi lacnejsie sukromne skolky ale naozaj nemam zaujem platit za to aby sa mali tlacit v triede s 22 detmi, to si zazije v statnej. Takze asi tak.
Mozno v Ruzinove maju inu uroven ale Petrzalka nula bodov pre mna.

sandri
9. sep 2015

@tullsova tak to ma mrzi, ze mas taku skusenost, ja som fakt spokojna. Na druhu stranu som velmi neporovnavala u nas zvitazil pomer cena a blizkost do prace... mozno kebyze mam popozeranych viac skolok, rozhodla by som sa pre inu. Co sa tyka toho referovania, tak fakt mam len dobru skusenost s nimi. Dokonca sa maleho snazia oducit od mojkacika, o co som ich vobec neziadala... tak snad najdes co hladas a budes spokojna. Drzim palce.

dzejn80
9. sep 2015

@tullsova skus DC SRDIECKO, syn mi tam rok chodil a bola som velmi spokojna 🙂

irocka
10. sep 2015

@tullsova Pridte sa pozriet do DC Dostojevskeho. Mame tam zabezpecene aj parkovanie. Je to kusok od Petrzalky. Mame tam mensi pocet deti, velke triedy, mile pani ucitelky, ktore Vam kazdy den zreferuju priebeh dna🙂V cene je zahrnute aj 2 x za tyzden vyucovanie anglictiny. Rodicia su spokojne, O deticky je u nas dobre postarane 🙂

tullsova
10. sep 2015

@irocka dakujem pekne za Vase pozvanie, pozrela som si Vase centrum a vyzera naozaj super, ale aj akciova cena na mesiac september je velmi lakava, ale zial cena mimo akcie uz az tak nie, nakolko treba este priratat stravu, ak by ste boli blizsie a nemuseli by sme kazdy den cestovat na druhu stranu dunaja 🙂 urcite by som mala zaujem, kedze mate aj anglictinu a ako citam tak aj naozaj super pristup. Ale takto zial naozaj je to pre nas od ruky, aj ked nie ste daleko.

orlovka
18. okt 2015

k sandri : nerozumiem, že ste spokojná, ak dieťa 3 týždne ráno plače...spokojné dieťa sa na škôlku, hračky, deti, učitelku teší...a teší sa, na mamu, ktorá jeho spokojnosť na záver dňa umocní...ak plačká, niečo sa mu tam nepáči...cez den sa možno pozabudne, no ostáva tá nespokojnosť v nom...spokojné isto nie je...dufam, že už je to lepšie

tullsova
19. okt 2015

@orlovka, plne suhlasim stym placom, maly predtym chodil do tej nemenovanej skolky a kazde rano plakal ked som odchadzala a sice len kratko ale rano bol vzdy nepokojny ze tam nechce ist, teraz chodi do novej skolky, ktora je sice ovela drahsia ako som povodne planovala ale kazde rano chodi s usmevom, dokonca si uz cez vikend v obchode vyberal tricko do skolky nech je fesak a to bude mat len tri roky :D rano vobec neplace spokojne ide do skolky a pomaly je prekvapeny ze je uz cas ist domov. Ale naozaj je to kazdeho uhol pohladu.
A aj tak vam vsetkym dakujem za dobre mienene rady 🙂) a prajem krasny zimny den :D

egyptanka
21. okt 2015

Ahojte, trosku obnovim temu. Viem, ze do prihlasovani deti je este veeeelmi daleko, ale robim si mensi prieskum ohladom skoliek. Mam konkretne na mysli nejake skusenosti s MS Sevcenkova a MS Iljusinova. Viete mi o nich nieco napisat? Dakujem pekne.

24seli
11. jan 2016

@elize ahojky mozem sa spytat preco lietavska nie?

elize
26. jan 2016

@24seli detaily mas v sprave ;)

24seli
26. jan 2016

@elize vdaka 🙂