Poradíte mi dobrú škôlku v Petržalke?

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

viete mi prosím vás niekto odporučit dobru škôlku v Petržalke? najlepšie niekde na začiatku Dvory maximalne Zrkadlový Háj 🙂 Dakujem

winona24
13. apr 2011

@euffra ahooooj...a Vy ste len na tú jednu dávali prihlášku???či ešte niekde inde.... 😒

prieskumnik
13. apr 2011

nevie niekto aka je skolka na holicskej 30

prieskumnik
13. apr 2011

????

cathy26
13. apr 2011

ahojte, my sme pozvánku na rodičko a zápis mali v schránke...síce bez pečiatky pošty, ale nevadí....a ideme sa zapísať na Turniansku 🙂

katka.ott
13. apr 2011

@euffra aj nam uz doslo. tiez neprijimaju z dovodu veku dietata a nedostatku miesta. viac - menej som s tym ratala, ale predsa som tomu davala aspon 1% sancu. no co uz, september 2012 to snad isti 😎

euffra
13. apr 2011

@winona24 ahoj, ja som davala aj na haanovu, tam treba ist osobne 14 alebo 15teho, takze zajtra uvidim. este som dala aj na cirkevnu lachovu, odtial este nic neprislo. ja som na tu lachovu ani nechcela dat, nepaci sa mi ta skolka, ale muz povedal, ze dame aj tam. ja som v podstate aj rada, ze ju tam nevzali. ak ju nevezmu ani na haanovu, tak buduci rok budem davat uz len na haanovu a cirkevnu, kaslem na lachovu, nepaci sa mi. ja v podstate zostavam doma, takze mi ani nebude vadit, ak ju nevezmu, skor by mi to pomohlo, ze by som s malym mohla chodit cvicit, s oboma si to neviem predstavit.

babulina
14. apr 2011

vcera nam doslo vyrozumenie - bambulka je prijata na iljusinovu, je tu niekto kto nastupuje od septembra s nami???

jvo
14. apr 2011

@prieskumnik vraj hrozna, deti odtial odchadzaju, mame ju kusok ale ani sme tam nedavali prihlasku, nema dobru povest

winona24
14. apr 2011

Natálka neprijatá.... idem ešte do jednej škôlky....ale veľké šance tomu nedávam ☹ 😠

euffra
14. apr 2011

@winona24 ziaden strach, predpokladam ze do druhej ti ju urcite zoberu. oni tie ziadosti centralizuju a nechaju len do jednej skolky, ostatne vyradia. aj ja som mala na tej z lachovej napisany jeden z dovodov neprijatia zdvojenie ziadosti.

winona24
14. apr 2011

@euffra bojím sa....mám pocit,že ani v tej druhej nebude prijatá....ked detí je veľa...a Naty je 14.9 narodená... 😒

euffra
14. apr 2011

@winona24 joj, to je dobry datum, moja nina az 29.9. neboj, ty si predsa matka, ktora nastupuje do prace, tak ti ju musia zobrat. podla mna az deti, narodene v roku 2009 nebudu prijate. kamoska ma dieta narodene v decembri 2008 a riaditelka v skolke jej pri zapise povedala, ze ma sancu.

winona24
14. apr 2011

@euffra nechám sa prekvapiť...poobede sa pochválim 😅

majkas
14. apr 2011

nam este z iljusinovej nic neprislo ale ocakavam negativnu odpoved

euffra
14. apr 2011

tak ninu nevzali ani do druhej skolky, takze zostava doma, este ze som na materskej a nemusime riesit sukromnu

winona24
14. apr 2011

prijatííí.....a máme doma škôlkárku 😵 😵 😵

dana33
14. apr 2011

@winona24 ahoj aj ja sa pripajam, prijali nas 😉 tak my sme už predškolaci,takže som to akotak očakavala 😉

winona24
14. apr 2011

@dana33 😉 😉

apropo máme tu kamošov zo strečnianskej???? 😵 😵 😵

dana33
15. apr 2011

@winona24 nepochopila som ☹ my budeme chodit na gessayovu a vy ?

winona24
15. apr 2011

@dana33 tá otázka bola smerovaná pre všetkých 😉 😉 😉 i keď asi to mohlo byť zmätočné,lebo to bolo napísané pod @dana33 😀 😀

dana33
15. apr 2011

@winona24 no veď 😉 ...a vy ste z ktorej časti ? nepojdete nahodou na gessayku?

winona24
15. apr 2011

@dana33 nie nie...my ideme na strečniansku.... 😉

majmunka
18. apr 2011

ahojte,nam prisla odpoved zo sevcenkovej,ze maleho neprijimaju pre nedostatok miesta,mal uz tri roky...neviete,ci sa da podat odvolanie?

winona24
18. apr 2011

@majmunka odvolanie samozrejme môžeš podať...a ak už mal 3 roky určite by som ho poslala....držím palce 😉

majmunka
18. apr 2011

a este jedna otazocka...moze byt dovodom neprijatia ,ak mame prechodny pobyt v zahranici,ale trvaly v tej mestskej casti,kde sa nachadza skolka?

kesi32
18. apr 2011

Ahoj majmunka, skôr si myslím, že neoficiálnym dôvodom neprijatia syna do škôlky je, že si ešte pravdepodobne na rodičovskej dovolenke s druhým dieťaťom

rainee
18. apr 2011

baby ked ma dieta v novembri 3 roky tak ho asi od septembra do skolky nezoberu ze? cize treba cakat este rok navyse a do skolky pojde skoro 4-rocne?
este sa chcem spytat na skolku lietavska a strecnianska ako su tam deti spokojne 🙂

kesi32
18. apr 2011

@rainee áno, bohužiaľ, v BA ti ho asi nezoberú, východiskom sú väčšinou súkromné škôlky ( ktoré využíva veľa mamičiek na preklenutie obdobia, kým dieťa nepríjmu do štátnej škôlky) 😒

dai
18. apr 2011

rainee,
treba to podla mna skusit - moja neter je oktobrova a zobrali ju v ruzinove do statnej velmi vychytenej skolky... takze niekedy je to aj trosku o stasti ( neviem ci skolka na preklenutie je dobre riesenie pre dieta - zvykne si na kolektiv a potom ho budes davat do inej - ked sa rozhodnes pre sukromnu, treba to podla mna dotiahnut uz az po skolu, ak si ty a dietatko spokojne )

jasminet
18. apr 2011

@dai ktora skolka v ruzinove je ta vychytena? uz aj my zaciname vyberat nieco vhodne... 😉