Poraďte dobrú škôlku v Bratislave

ekinkala
27. feb 2013

najlepsie by bolo okolie ruzinov alebo petrzalka ale ak by bola nejaka super skolka tak dajte vediet moze byt aj inde v okoli Ba

sissy27
27. feb 2013

@ekinkala ak máš na mysli štátnu škôlku, tak najlepšia bude tá, kde ti vôbec dieťa zoberú...

ekinkala
autor
27. feb 2013

@sissy27 a tak ja chcem hlavne spolahlive pani ucitelky a dobry pristup k detom preto sa pytam ci ma niekto skusenosti

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mis_ka
27. feb 2013

@ekinkala velmi si nenavyberas, budes rada, ak ti dieta vezmu...

sissy27
27. feb 2013

@ekinkala rozhodni sa, či štátna alebo súkromná škôlka... lebo nemyslím si, že je jedno, či zaplatíš mesačne 30€ alebo 350€ a viac...

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ekinkala
autor
27. feb 2013

@fatima1972 a kolko je ten statny prispevok0

matusiatko
27. feb 2013

230 eur je príspevok na škôlku

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ekinkala
autor
27. feb 2013

@fatima1972 aha a to kde o to potom poziadam to mi bude chodit kazdy mesiac? A myslite ze sukromna je lepsia?

dcstvorlistok
27. feb 2013

Mozes o to poziadat na urade prace, soc veci a rodiny.

dcstvorlistok
27. feb 2013

Po predlozeni dokladov cize faktura a doklad o zaplateni to preplacaju tusim do 10teho dna nasledujuceho mesiaca za mesia predchadzajuci ..... nasa skolka to tiez ponuka pre rodicov

dcstvorlistok
27. feb 2013

@ekinkala kludne sa mozes ozvat vysvetlim ti vsetko co k tomu potrebujes a ako to presne funguje

happygirl
27. feb 2013

...baby, ja neviem, prečo máte takéto dilemy "dobrá" škôlka - nedobrá škôlka - onaká - maková 😲 😉 myslím (teda nepočula som o takej škôlke), o ktorej sa dá vyslovene povedať, že toto je "zlá" škôlka... myslím, že v princípe by každá učiteľka mala mať dobrý prístup k deťom a mala by byť spoľahlivá... staršia mi škôlku skončila -je prváčka, mladšia ešte chodí... a pri výbere sme sa riadili tým, aby sme škôlku mali čo najbližšie k domu a chvalaBohu, obe mi vzali.... učiteľky sú tam s rôznymi povahami, ale vo všeobecnosti sú všetky učiteľky fajn, dcérky majú radi všetky (samozrejme, vždy majú/mali najradšej práve tie 2, ktoré ich mali v daný rok v triede, a to sa nám teda dosť menilo/mení... okrem toho chodili dievky v lete aj do náhradných 2 škôlok v okolí (keď naša škôlka bola zatvorená cez prázdniny) a tiež tam boli milé, dobré a spolahlivé učiteľky.... inak obe moje dievčatká vediem najmä k samostatnosti od malinka, takže nepoznám niečo také ako "zle" oblečené dieťa (niečo oblečené naopak -teda stane sa max.tielko naopak, von sa vedia samé poobliekať, poobúvať, pozapínať atď), vedia sa samé pekne vysmrkať, takže ani "sviečky pod nosom" po príchode po dieťa neriešim (a choré ich do školky nedávam), naučené sú všetko pekne (samé) papať..... učiteľky boli a sú spoľahlivé... alebo to len my máme také šťastie na škôlku a učiteľky v nej? alebo záleží trochu aj od prístupu nás mamičiek? 😎 😉 🙂 a nebrať apriori učiteľky v štátnych škôlkach ako nespoľahlvé a nezodpovedné 😉 a nebude treba riešiť do ktorej "dobrej" škôlky dať dieťa... skrátka do najbližšej a tej, kam dieťa vôbec zoberú.....

dcstvorlistok
27. feb 2013

@happygirl krasne povedane 🙂

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ekinkala
autor
28. feb 2013

@fatima1972 neeee mne nejde o znackove zariadenie to mi je jedno len aby bola bezpecne skolka zriadena bola som kuk jednu a boli tam uzke nebezpecne schody

ekinkala
autor
28. feb 2013

diiik baby za rady

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clarita
28. feb 2013

Maminky,
sme malé jasličky so škôlkou pre detičky do 4 rokov v BA Rača. Máme teraz akciu pre detičky, ktoré nevzali do štátnej. Ak by ste mali záujem kludne IP

dcstvorlistok
28. feb 2013

@ekinkala ahojky ak by si mala zaujem pozri si nasu skolku sidlime v prievoze od ruzinava len chcvilka. Ponukame anglicky a nemecky jazyk tvorive dielnicky, detickam zaradujeme prvky montessori, dodrziavame isced0 a mnoho inych aktivit, 🙂 kludne poskytnem podrobnejsie informacie popripade sa mozete prist pozriet

lenka23
28. feb 2013

@clarita
@dcstvorlistok dobrý deň, no ja som z Petržalky, zajtra ideme na zápis do štátnej, ale príliš ružovo to nevidím. Ak by som potrebovala, u vás nie je problém umiestniť dieťa aj z inej časti BA, že?

dcstvorlistok
28. feb 2013

@ekinkala ahojky este som ti chcela povedat sme schvalena skolka : samozrejme hygiena, bezpecnost, poziarnici, mame bezpecnostne folie na oknach, zabrany na schodikoch, dodrziavame zakaz rebrinoveho efektu, vsetko ako ma byt. Som pedant na vedenie evidencie pre hygienu, upratovania a zabram proti chorobnosti. Vsetko podla noriem samozrejme kludne ti to predlozim ukazem vysvetlim 🙂 ak by si mala zaujem 🙂

dcstvorlistok
28. feb 2013

@lenka23 ahojky vobec nie k nam dochadzaju aj z petrzalky, dunajskej luznej, ciernej vody a dokonca aj z rajky takze je to o tom ako si rodic praje. Pokial si z petrzalky ziadny problem

lenka23
28. feb 2013

@dcstvorlistok ďakujem, uvidím ako sa zajtra bude tváriť pani riaditeľka v štátnej škôlke... ak nič nevybavím, tak to budem riešiť nejako inak... samozrejme, pozriem aj vašu škôlku. ďakujem 🙂

dcstvorlistok
28. feb 2013

@lenka23 oki samozrejme drzim vam palceky. Prajem vela stastia 🙂 🙂 🙂

lenka23
28. feb 2013

@dcstvorlistok ďakujem, ste zlatá... no uvidíme. Príliš tomu neverím, preto už hľadám iné alternatívy.