Poraďte dobrú škôlku v Šali

drobcekrs
28. nov 2011

Ahojte baby, sťahujeme sa do Šale a potrebujem poradiť dobrú, resp. vynikajúcu škôlku pre syna. Chceli sme ho dať do MŠ Hollého, no je tam plné a dostalo sa k nám že to nie je moc dobrá škôlka, tak a Ja to objektívne posúdiť neviem, preto prosím Vás Šaľanky o radu.
Ďakujem, Katka

angellinka
28. nov 2011

@drobcekrs no kam ti ho zoberu 😉 neviem ci chces od septembra,alebo po novom roku.Ja som sa sustredila,na to aby som mala skolku co najblizsie,minuta od nasho domu 😀 a tam mi aj maly chodi.
A tazko sa radi,pretoze kazdy ma svoj vlastny nazor,jednemu sa paci ,iny s tym nie je spokojny. 😉
bude to len a len na tebe,vela som ti asi neporadila 😀 ale ja by som sa inymi neriadila.Musis vyskusat

drobcekrs
autor
28. nov 2011

...ja som to tiež tak plánovala...aby bola čo najbližšie k domu,a táto vo Veči by prakticky bola pod oknom 🙂, no voľné je až od septembra. Tak som mala ďalšie dve alternatívy 1: zostať do septembra doma a 2. dať ho do inej, no a zvažujeme, nechcem syna zaťažovať novým a novým prostredím a kolektívom... čiže DILEMA na svete 🙂

babul83
29. nov 2011

@drobcekrs Ahoj, môj malý chodí na Veču na Hollého. ja som veľmi spokojná. Prečo to nie je dobrá škôlka? Majú kopu aktivít, učiteľky sú milé a ochotné. Ale ako píše
@angellinka každý má iný názor a každému vyhovuje niečo iné. Neviem, kam sa sťahujete, ale ak na Veču, tak to sa ti bude chcieť s dvoma deťmi "trepať" každý deň do Šali? Škôlka je síce plná, ale ak budete mať bydlisko na Veči zoberú ti ho. Brali tuším všetky deti aj minulý aj tento rok. Riaditeľka je príjemná osôbka a určite sa dohodnete.

drobcekrs
autor
30. nov 2011

@babul83 , ahoj, sťahujeme sa na Veču, tak veru, škôlka je teraz plná, no od septembra by mi ho vzali, a preto zvažujeme, či ho dať do mesta, no popravde ani Ja moc nechcem, bo manžel nebude môcť vždy syna nosiť do mesta. Takže by to opäť ostalo na mne. Ďakujem Babul83, pomohla si mi pri rozhodovaní. 🙂 možno sa tam aj stretneme. 😉

babul83
30. nov 2011

@drobcekrs Rada som pomohla. Ja osobne by som vyckala do septembra, ak nemas auto na kazdy den k dispozicii. Nasmu sa tu paci v skolke, tak to neriesim, ci dobra alebo zla skolka. Jedina v blizkosti. Ale naozaj maju fajn aktivity, divadielka, tvorive dielne s rodicmi sme mali, ako aj den otvorenych dveri, den matiek.

drobcekrs
autor
5. dec 2011

@babul83 si zlatá, veľká vďaka, už som rozhodnutá že si počkáme do septembra. Trochu som "surfovala" po nete a našla som na Šaľanskej stránke nejaké krúžky, ako je tanečno pohybová. šmolkovia- to by syna mohlo baviť, a ešte zháňam kurz na korčulovanie či plávanie, nevieš o niečom? 🙂

svetluska4
20. jan 2012

@babul83 ahojky, citam ze tvoj maly chodi do skolky na Vecu, my od septembra chceme dat maleho tiez do skolky a najblizsia je nam Vecanska. Chcem sa opytat ze ako to je teraz s uhradou za skolku, kolko sa plati? neviem to nikde najst

dida84
20. jan 2012

Súhlasím s babul83... Je to dobrá škôlka. Náš tiež chodí do tejto a sme spokojní. Detičky sa učia rôzne veci, dni majú zaplnené vždy novými hrami, veľa maľujú, kreslia a majú dosť pohybových aktivít. Vyššie ročníky sa môžu prihlásiť na kurz angličtiny a informatiky. Budovy boli minulé rok rekonštruované a majú krásne nové čisté priestory. A dokonca sú prístupné kamery v každej triede a maminy si môžu pozrieť svoje ratolesti aj počas dňa.
tu je ich stránka: http://mshollehosala.edupage.sk/
@svetluska4 mesačný poplatok je 12eur...

babul83
20. jan 2012

@drobcekrs Až teraz som si všimla tvoj príspevok. My chodíme na tú tanečnú. Je tam teraz síce jediný chlapec, ale on je z toho nadšený. Dokonca aj vystupovali v Šali v kulturáku. Dá sa tam hocikedy počas roka prihlásiť...

@svetluska4 Ako písala Dida 12e mesačne a strava tuším 1.10 na deň (desiata, obed, olovrant). Pol ročne sa platí ZRPŠ 15 e (čiže za rok 30e) a raz ročne 3 e triedne. Občas nejaké divadielka po 1 e.

ekka
25. jan 2012

@babul83 ahoj, chcela by som sa spytat, ze kam chodite na tanecnu ? je to v Sali alebo vo Veci ?

babul83
25. jan 2012

@ekka My chodíme na Veču do kulturáku TK Jumping. Sú aj v Šali nejaké tanečné, ale my sme z Veči, tak nám to vyhovuje.

michaelasno
26. aug 2012

V Šali máme nové bilingválne anglicko-slovenské jasličky a školku, aj nové krúzky pre deti od 1,5-6 rokov 😉

angellinka
27. aug 2012

@michaelasno a kde?zatial som nevidela ziadnu reklamu nikde,a zevraj je to aktualne uz od sept? 😨

michaelasno
29. aug 2012

Hned vedla csob, v centre, od pondelka fungujeme, drzte palceky 🙂

batomi
28. nov 2014

@michaelasno Ahoj.Citala som tvoj prispevok o skolke vedla CSOB.Chcela by som.sa opytat ci je to statna alebo sukromna skolka,a ci mame sancu tam chodit,aj ked nie sme zo Sale.Blizsie informacie mi napis do IP.velmi pekne dakujem

maja314
25. nov 2015

ahojte vie mi niekdo poradit ze ci viem este dat maleho do ms na veci na bernolakovu dakuem