Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzkamp
2. okt 2019

@matote rodičia v okolí sú fanúšikmi Tlapkovej patroly alebo nových verzií Včielky Maje či Požiarnika Sama - verím, že tie rozprávky "nezhovadili" dnes do nezmyselnej podoby, ja som na tých druhých dvoch vyrástla a milovala som ich 🙂

ladyvi
2. okt 2019

Ak uz nieco pozerat tak peppa pig pekne postupne od 1.casti v anglictine. Na prvy pohlad rodica mozno neatraktivna rozpravka, ale jazykovo je premakana. Pekne sa stupnuje narocnost anglictiny.

lula313
2. okt 2019

@matote chyba vek deti, darmo ti budú rady na triedenie šošovice, keď už majú deti napr 10 rokov

matote
autor
2. okt 2019

Deti 3 a 5 rocne. Ide mi o to že keď už niečo pozrieť tak nech to má aj nejaký vyznam. či už o slušnom spravani ( teraz mi napadla Bambuľka) alebo o prírode. Proste niečo hodnotné, nie len zabavka.

saimaa
8. nov 2019

tlapková patrola je na moj vkus taká moderná hovadina :D jasné, ze nasich baví :D Peppa pig, aj ked je to niekedy nezmyselná rozpravka, ja ju neuznávam, ale tak po anglicky je fajn, anglictina je fakt pekná a jednoduchá, pre 3rocneho ten vizuál, a aj pre starsiu, to uz skor ta anglictina... ja by som skusila ešte nejaké starsie slovenské rozpravky. Inác my celá rodina máme radi Pata a Mata 🙂 niečo naozaj vzdelavacie zatial hladám, Bol raz jeden život je uz pre vacsích, este sme pozerávali ten eko-seriál Albert (ten papagáj na RIKu, ale to j tiez pre väčších), ja by som stavila na rozprávky, ktoré sú jednoduché, s jednoduchou peknou animáciou, také "pomalé", ako volakedy robili (práve tá tlapková je taká moderná, hŕŕŕ, vsade samý strih, krik) . U nás v skolke pozerajú Mášu, po anglicky 🙂 mne sa páči aj Volám sa Caillou.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre