Poraďte škôlku v Galante

miriamst
7. sep 2008

ahojte. prosim Vas mamicky z galanty, napiste mi ako ste spokojne so skolkou kde chodia vase deticky. ktoru by ste mi odporucali. som vo velmi tazkej situacii, stahujem sa z vychodneho slovenska, viem ze uz je neskoro na zapis, ale zial nemam velmi na vyber. potrebujem vediet kde je "najlepsie" nech to mojim detom aspon trochu ulahcim. prosim potrebujem to vediet.

lefika
7. sep 2008

miriam, chces dat deti teraz do skolky alebo az od dalsieho septembra? lebo sa obavam, ze teraz je uz vsade plno ☹
a co sa skusenosti tyka, najviac staznosti je na skolku na severe, na ostatne som velmi nadavat nepocula. zavitaj k nam v regionoch do temy "a co takto ga a okolie", tam nas je viac 🙂

miriamst
autor
7. sep 2008

no mam s tym trochu problem. tu mam este pracovnu zmluvu do 30.9.a az potom by som chcela resp. musela odist. myslela som ze deti by zacali od nejakeho novembra niekde chodit. ja viem, asi bude plne, ale preto potrebujem zistit, ktore skolky nechat ako posledne. a tu temu som citala, len som sa akosi este neodhodlala napisat 😎

lienocka235
8. sep 2008

teraz ti dieta nezapisu..lebo na neho nedostanu dotaciu od statu.. a ako situaciu ga a okolie.. a vlastne BA a okolie je taka... nie ze je plne... ale je to preplnene nad ramec zakona.. ja osobne podavam staznost na skolksu inspekciu lebo v triede je ich 31 zakon umoznuje 22 a ostatne skolky a triedy nie su na tom o nic lepsie.. bezne to tu funguje tak ze mas dieta prihlasene 2 roky dopredu.. a pod..
ja by som na tvojom mieste riesila ci vobec ti ich niekde zoberu.. obvolaj skolky.. a uvidis.. samozrejme tu musis mat trvaly pobyt inak nie je mozne prihlasit do statnej skolky..
tu su obsadene aj sukromne.. aj tam su poradovniky.. tak asi tak..

ella1
11. sep 2008

miriamst-my sme veroni tiež neskoro zapísali a zobrali ju.treba skúsiť.a naša chodila na SNP a musím povedať, že učiteľky sú tam naozaj veľmi milé 😉

miriamst
autor
16. sep 2008

ahoj ella. vyzera to tak ze sa mi nieco podarilo, teda nie konkretne mne, a celkom si ma potesila ze na SNP su mile ucitelky, lebo moje budu asi chodit tam. ake tam mala veronika kruzky, aktivity? takze si bola spokojna?

ella1
16. sep 2008

no, učia sa tam anglinu,takže to je super, že od malička, hned vedľa máš umeleckú školu, či čo to je.chodila tam na tenečnú....
v škôlke priamo asi nič okrem tej AJ, ale majú aj športové súťaže a všeliaké vystúpenia....a učiteľky sú naozaj super,sú dobré na deti, milé, niektoré aj vtipné 😀 vidno, že ich práca baví.
veronike sa tam páčilo,aj tvojím detičkám sa isto bude 😉