Poznáte dobrú škôlku v Ružinove časť Prievoz?

miaanna
13. feb 2008

🙂
Ahojte!
Volam sa Anna a nase dievcatko sa vola Mia. Ma 2 a pol rocka - velka zena 😀
Pristahovali sme sa do Ruzinova. Je tu fajn zit 😉.
Obzerame sa po nejakej skolke, od septembra.. Najlepsie statnej, kedze sukromnym velmi neverime 😒
Kedze este nemame zmienku o ziadnej, kazda informacia sa hodi. Ak mate nejake referencie, skusenosti, vedomosti, informacie a pod. budeme radi, ak sa podelite.
Diky a pekny slnecny den.

tilly
15. feb 2008

v prievoze je na farebnej škôlka, je to križovatka farebnej a sulovskej, tá je vraj veľmi dobrá, ale viac o nej neviem, potom je vraj perfektná škôlka na rezedovej (ona sa možno nevolá rezedova, ale neviem, ako sa tá ulica volá, len z druhej strany je parkovisko rezedová), tam chodil kamoškin malý a ona bola veeeľmi spokojná

miaanna
autor
15. feb 2008

Ahoj Tilly!
Dik za informacie..
Uz som rozhodila siete 😉 ,mam prejdene diskusie o skolkach, obtelefonovane skolky, niektore z nich aj prejdene osobne.. Inac, ta na rezedovej sa mi zda, ze to je Nevadzova - rozmyslame aj nad nou.. 🙂 Uz mi len chybaju referencie od mamiciek.. cas sa krati a o tyzden su vraj zapisy, co ma az tak netesi 😢 , lebo nie som si ista.. ale co uz, asi viacere mamicky si tym museli prejst, vsak? 😀

tilly
18. feb 2008

miaanna, ja by som chcela mať možnosť rozhodovať sa, ale tu u nás sú tak plné škôlky, že budem rada, keď malého dostanem do najhoršej...

v prievoze a v ružinove sú fajn škôlky, ja som vyrastala v ružinove a pubertu som prežila v prievoze, tam boli kedysi tri škôlky, už je len jedna...

inak výborná škôlka je na palkovičovej, ale myslím, že tam sa treba hlásiť dlllho dopredu, lebo je to jedna z naj škôlok v BA 😉

miaanna
autor
18. feb 2008

a kde byvate teraz tilly? uz ste boli na zapise?

sendy10
17. jan 2011

Dobry den, rada by som ozivila tuto temu, lebo presne v tejto lokalite hladame aj my (od septembra). Budem velmi vdacna za Vase rady a postrehy. Dakujem! 😉

misicka1980
18. jan 2011

@sendy10 Aj ja tu hladam skolku, dcerku chcem dat do skolky ked bude mat 2 roky /od septembra/, ale ja hladam sukromnu kedze inde mi ju nezoberu. Uz mas nejake tipy?

sendy10
18. jan 2011

@misicka1980 - sukromnu by som Ti odporucila Veselu vcielku. My sme tam boli minuly tyzden pozriet, velmi dobry dojem, velmi mila majitelka. Keby zlozenie deticiek bolo trosku starsie (maju cca 10 deti, ale v nasom veku len 2, ostatne mladsie, resp. okolo 2 rokov), tak tam uz urcite chodime. Skuste pozriet, myslim, ze sa vam bude pacit (aj na webe maju aktualne fotky). Drzim palce! 😉 My hladame od septembra statnu, tak ak by vedel niekto pomoct, vopred dakujem! 🙂

zuka
31. jan 2011

@sendy10 - ahoj, ja som pisala referenciu na ruzinovsku skolku v tejto teme:
https://www.modrykonik.sk/forum/mame-doma-skolkara-3-5-rokov/ktora-je-najlepsia-skolka-v-ruzinove-alebo-na-trnavke/
😉
btw, sme z Prievozu...

sendy10
1. feb 2011

@zuka dakujem, uz som to citala 🙂 . A stale ste rovnako spokojni? Zvykanie bolo bezproblemove?

zuka
3. feb 2011

@sendy10 ano, sme stale rovnako spokojni. Zvykanie trvalo mesiac a odvtedy sa Maxik do skolky tesi 😉 Pani riaditelka zastava nazor (a ja tiez), ze je dobre rovno nechat deti aj na spanie, cize Maxik tam od prveho dna aj spinkal. Samozrejme, ked mamicka chce dieta vziat pred obedom, nie je problem... Inak, myslim, ze uz teraz mozes podat prihlasku. Aj ja som minuly rok podala prihlasku uz vo februari - aj ked oficialne je to az v marci... A Maxika prijali na nastup v septembri, pricom 3 roky mal az v decembri - co je v Bratislave a hlavne v Ruzinove zazrak!
Napr. na Stastnej v Prievoze sa prihlasilo niekolkonasobne viac deti, ako mohli prijat (myslim, ze cez 70 a brali okolo 20), takze tam by sme mali 0% sancu... Pritom to mame cez 2 ulice...