Poznáte dobrú škôlku v Žiline?

adulla2
17. feb 2009

Ahoj, mohli by ste mi poradiť dobrú škôlku v Žiline. Naša malá bude mať 3 roky v januári a do škôlky by som ju chcela dať až od februára. Nosí okuliarky a naša očná mi poradila škôlku na Hlinách IV. Máte s touto škôlkou skúsenosti? Ďakujem 🙂

majami
18. feb 2009

ahoj, to je asi ta očná škôlka, že? Ja som práve začala tento týždeň zaúčať dcérku - v máji bude mať tri, naša očná nám poradila očné jasličky - hliny II. Tam môžu byť detičky až do 5 rokov, majú tam aj očnú sestru a tri sestričky sú v triedy s deťmi. Sú tam milí, ako bude malá spokojná, uvidíme až po čase, zatiaľ sa jej odo mňa moc nechce, tak uvidíme, potom napíšem. Nám očná povedala, že do tej očnej škôlky berú skôr staršie deti, najlepšie, keď si to obeháš, pokukáš, popýtaš a uvidíš. Nám známi tieto jasličky veľmi pochvaľovali, tak snáď budeme spokojní ... 😉

danadr
13. apr 2010

poradite ktora skolka je teraz fajn???

zuzanada
15. apr 2010

Pre adulla2,

môj malý chodil do tohto zariadenia na Hlinách IV., ale do jasličiek. Bola som veľmi spokojná. Sú tam veľmi milé učiteľky a aj pani riadeľka. Doteraz si malého pamätajú a pýtajú sa na neho. Ja by som ti túto škôlu určite doporučila.

Pre danadr,

škôlok je v Žiline viacero a ja keď som vyberala škôlku pre malého mala som nejaké kritériá, aby nebola ďaleko od môjho pracoviska a aby bola v prijateľnom prostredí. Momentálne chodí do škôlky na A.Kmeťa. Je to pekná škôlka, ale bohužiaľ budeme musieť odtiaľ odísť........ ☹

lili33
15. apr 2010

Ahoj zuzanada,
ja som sa prave dozvedela, ze mi dcerku 3 rocnu neprijali do skolky na A. Kmeta. Vy preco musite odtial odist? Zajtra idem este za riaditelkou, ale neviem ci sa s tym bude dat nieco robit. Obaja sme zamestnaní a byvame dokonca na rovnakej ulici ako je skolka.

danadr
15. apr 2010

Ja som si uz tiez uvedomila ze som dala blbu otazku ze ktora je dobra. Skor mala zniet ktora je volna? Byvame na Predmestskej tak som uvazovala dat malu tam ale uz som tiez pocula ze susedstvo skolky, pracujuci rodicia a dieta starsie ako 3 roky nic neznamena. Hmmm. Tak sa pytam ktora skolka byva sem tam volna. Viem ze Horky a Bitarova atd. ale zas....uznajte kto by tam cestoval denne 2krat. Fakt neviem kde umiestnime tie nase deturence. Fakt je v ZA aj nejaka sukromna?Este som negooglila. A mate predstavu o cene?

jonatanka
15. apr 2010

danadr mne dvojcata bez problemov prijali do skolky na Hajiku a to ma kazdy strasil ze mi ich nevezmu tri rocky budu mat az v decembri

zuzanada
15. apr 2010

Pre lili33,
ešte nie je isté, či ho odtiaľ zoberiem, lebo je to pre mňa veľmi výhodné miesto. Blízko zástavky a aj blízko mojej práce. Všetko uvidím tak za mesiac, alebo dva. Určite ti dám vedieť, aby si sa mohla informovať.

lili33
19. apr 2010

zuzanada..dakujem, sme medzi 3 nahradnikmi ak sa nejake miesto uvolni, tak budem cakat 🙂

gabikka34
3. máj 2016

Ahojte, ake skusenosti mate so skolkou na Hajiku?

mamkaanicka
19. aug 2016

Na škôlku na Hájiku som počula dosť pochybné preferencie, osobnú skúsenosť nemám...ešte prijímajú do súkromnej materskej školy na Hlinách, lebo je to úplne nové, majú srandovný názov, že Dúha. A vraj sú tam aj jasle. Ak som pomohla, som rada 🙂

gabikka34
19. aug 2016

@mamkaanicka ďakujem 🙂

ivanava21
1. jún 2017

@gabikka34 dobrý deň vy máte dieťa v škôlke na hájiku? Aké máte skúsenosti s tou škôlkou?? Mne syna neprijali a tie čo som chcela tak jedine na hájiku.Dnes som tam bola ale riaditeľka sa mi moc nepacila, dosť hrubá mi prišla.

gabikka34
1. jún 2017

@ivanava21 dobry den, nie, min.rok sme tam ani nedali prihlasku a ani nam.ju nikde pre nedostatok miesta nezobrali, tento rok sme nakoniec zaniesli prihlasku osobne na hajik a pani riaditelka bola ,,velmi mila,, ale nechcem n i koho ohovarat, posudzovat, zial jej pristup ma nemilo rozplakal, nakoniec je prijata na adaptacny v meste, skuste niekde tam, dobre su na Holleho, Andreja Kmeta, Suvorovova, na hlinach ich je viac, naozaj nijak inak viac poradit neviem,

ivanava21
1. jún 2017

@gabikka34 no ja som dávala na suvorovovu a do závodia a tam mi ho neprijali tiež pre nedostatok miesta. A ze tu na hájiku mi ho zoberú. No len ten prístup sa mi nepáči... Ok ja sa ešte skúsim zastaviť v iných škôlkach. Ďakujem za radu😊

gabikka34
1. jún 2017

Skuste este na hlinach, tam.je viacej skolok,

patka182
12. júl 2017

@jonatanka a ako ste spokojna so skolkou na hajiku? Zatial pocuvam iba negativa preto sa pytam

katkadp
2. jan 2018

Ahojte. My sa stahujeme do Ziliny vo febrari...od marca by som syna chcela dat do skolky....obvolala som este v decembri skolky, ale bohvieco to nie je. Skoro nikde mi ho nechcu vziat. 🤔 Pani riaditelka mi slubila na Hajiku v skolke miesto od marca. Ale dost ma to teraz odradza, lebo tu nepisete nejake chvaly o tejto skolke😔 je tam nejaky zly pristup? Alebo zle ucitelky? Alebo mi viete poradit nejaku inu skolku? Budem velmi rada....ja Zilinu vooobec a ani nikoho v nej vobec nepoznam😔 dakujem

katkadp
2. jan 2018

@katkadp syn ma 4 rocky

mimikami
9. jan 2018

Dobry den,

maminky, neviete mi poradit, ako je to s detmi, kt.dovrsia 3r v januari? Byva nabor 2x alebo len v septembri?
S

ivanava21
10. jan 2018

@katkadp ahoj syn mi tam chodí,tiež som ho tam nechcela dať, ale zobrali ho jedine tam nakoľko tu bývame. Ale učiteľky má super, neviem aké sú síce ostatné. Škôlka je tiež celkom dobrá, až na detské ihrisko.

katkadp
10. jan 2018

@ivanava21
@ivanava21 Dakujem pekne za odpoved...

rrybka
10. jan 2018

u nás jednoznačne MŠ Bajzova na Hlinach 6.učitelky užasné láskavé, malá velmir ada chodí.

appassionata
26. apr 2018

@mimikami ahoj, pokiaľ viem len v septembri (prihlášky už budúci týždeň) ale v prihláške si môžeš zaziadať buď od septembra alebo od polroka, t.j. januára. Náš je tiež januárový.