Poznáte nejaké škôlky vo vajnoroch?

jana188
11. sep 2007

Rada by som mala prehlad o skolkach vo Vajnoroch, vobec tu cast nepoznam. Viete mi niekto poradit nejake skolky? Diky moc za kazdu reakciu.

jana188
autor
14. sep 2007

nikto nic neviete? a su tam nejake skolky?

zuzy.m
6. okt 2007

Ahojcek, neviem ci si sa nieco dozvedela, no pre istotu: vo Vajnoroch su dve skolky. Statna-kamoska tam ma dceru a vobec nieje spokojna. Vraj tam vobec s detmi nepracuju tak ako si predstavuje (a to fakt nieje narocna), stalo sa ze dieta volne pobehovalo po vonku ked vsetci boli v triede, .... no uz si ani poriadne nespominam. Prave hlada novu skolku. Druha je sukromna. Je novootvorena 9/2007. Tam chodi moj syn. Co mozem zatial hodnotit je velmi dobra. Nechapala som, kolko veci sa za mesiac naucil. Kazdy den nieco krasne vytvoria a je taky stastny ked mi to moze ukazat. Jedine co mi nevyhovuje, nakolko prave zacinaju maju maly pocet deti. A vsetko mladsie od Viktora (2,5). Je tam zatial 5 deti, no postupne sa to rozbieha. Nakolko je maly na mna velmi naviazany, mala som velke obavy s toho ako to zvladne. No nebol ziadny problem (a to si nevedel rok zvyknut na opatrovatelku), tak zatial nerieim. Uvidime co bude bud. rok. Ak tam nebudu starsie deti tak najdeme nieco ine.
Dufam ze som ti trosku pomohla.

jana188
autor
7. okt 2007

jej ahoj, dakujem ti velmi pekne za info.
dost ma prekvapuje uroven statnej skolky, no snad sa to zlepsi.
a ak sa mozem opytat na "skolne" v sukromnej skolke? napis mi to prosim radsej do IP lebo neviem ci sa to tu moze zverejnit. a jej nazov?
diky diky diky moc.