Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kety80
25. mar 2010

ahojte 🙂
vystupenie dopadlo uzasne mali ho skoro hodinu taka bola znicena a spotena ale krasne to tancovali 🙂 a kubko si sadol na kraj stolicky a prevratil sa tak ma hrcu na hlave no tras ☹ tak sa zlakol ze sa zabudol aj nadychnut no este teras sa klepem ☹
imavera - to s tymi domacimi uloha mate super 😉

michaela2410
26. mar 2010

ja hlasim, ze Lukas ma nadchu ako hrom, teraz mi u nasich zaspal, tak ho chvilu necham a potom nejako obleciem a odnesiem do auta, len cakam na muza, nech mi s nim pomoze, tak ak sa to do pondelka nezlepsi, pojdem dr. a dufam, ze neskoncime na atb ☹

ani3012
26. mar 2010

Tak drobec je chorý ? sa ani nedivým. Ráno je ešte dosť chladno a po obede zasa teplo. Nech mu soplíky čo najskôr prejdú! Heš heš choroba zlá ! 😠

kety- tak ste mali včera všetky emócie,že 😒 Hlavne,že sa malému horšie nestalo. A tancujúce malé detičky s dupkajúcimi nožičkami sú vždy úžasné 😵 😵 😵

renca3
26. mar 2010

kety...hodina je dost. 😝 a co to vlastne tancuje ludove, ci moderne? a ked ludove, aky subor?

michaela....tak nech ste do pondelka v poriadku. ale ako sa hovori, neliecena nadcha trva tyzden a liecena 7 dni. 😒

kety80
26. mar 2010

ahojte 🙂
renca - tancuju vacsinou na detske ludove piesne
michaela - tak nech ste rychlo zdravucky
dnes mi prisli opravit konecne pracku odpadol mi bubon myslela som ze mame po pracke ale nastastie to bola len strunka tak oprava vysla len 40 eur. uz som myslela ze kupujeme novu 😒 tak dnes som prala ako zerava 😀

kety80
26. mar 2010

kasami - kati kde si dufam ze ste ok 🙂

michaela2410
27. mar 2010

hm, diky baby, ale dnes som s nim nakoniec isla k dr. lebo v noci si skoro pluca vykaslal, tak nas tie atb neminuli ☹ ma do toho aj vyssiu teplotu, tak sme teda dopadli takto...

kety, to mas dobre, mne opravovali pracku dva mesiace a nakoniec sme tu novu kupit museli

renca3
28. mar 2010

no, niekedy sa ATB nevyhneme. ja som dobrala v stredu tiez, lebo som sa uz 2 tyzdne nevedela dostat z choroby a od vcera som zase mimo. ja neviem, co mi da Dr. teraz. 😝

kasami
autor
28. mar 2010

Ahoj,
prepacte, ze som sa neukazovala ... mala som toho strasne vela ... a vecer som uz bola dost vypluta ... tak som len spala 😅
z piatka na sobotu mi zacal maly tiez ... mal len 38,6 ale vcera vecer uz 39,5 ☹ dostal aj hnacku, ale aj tak neviem, ci je to viroza ... alebo zuby ... lebo tri 6 sa mu tlacia von ☹ teraz ma 37,6 ... tak ak bude nadalej teplotovat zajtra pojdeme doktorke ☹
drzkam vam vsetkym paste a prajem skore uzdravenie a este krasny zvysok vikendu 🙂

ani3012
28. mar 2010

tu sa tie choroby fakt točia ! Čo si tie vírusy posielame cez net po dráte ? 😕
Sa vyliečte a už pokoj s chorobami .Ide šibačka,tak aby sme ich v šťastí prežili 😵
Renca a vy ste ako vlastne dopadli ? Už vám prišlo rozhodnutie?

renca3
28. mar 2010

ani...zajtra budu vysledky na webe skoly. som ako na trnoch. 😝 ak budu pozitivne, v utorok si mame ist osobne pre rozhodnutie do skoly. ak nie, poslu nam vyrozumenie postou. dam vediet zajtra. 😉

kasami...teda ja nie som Dr., ale take vysoke teploty a hnacka skor signalizuju virozu, pokiak nekasle ci nesopli. to je taka 3-4 dnova zalezitost. podla mna zajtra budete v poriadku. 😉

renca3
28. mar 2010

nie pokiak ale pokial. dost casto klepnem pismeno vedla. 🙂

kasami
autor
28. mar 2010

Ano, aj ja som myslela na virozu ... ale myslela som, ze bude aj grckat , kasel ani soplik nema .... fakt neviem, ci to nebudu iba zubky .... moj brat mal pri vsetkych zuboch vysoke teploty aj hnacky ... aj Samik ked bol babo ... ale zajtra by mal pokracovat v plaveckom a tam ho iste nedam 😅
Renci 😉 prajem pozitivne spravy na zaciatok tyzdna 🙂

kety80
28. mar 2010

ahojte 🙂
tak tu zas choroby nech ste rychlo zdravy
aj idem zajtra k zenskemu stale mi to hapruje na porazenie teraz mi zas nevedia skoncit 😒 😝 ale inka sme si uzili super vikend krsna deti oslavovala narodky tak sme si trochu zatancovali 😉
kati - ja si myslim tiez ze to bude asi viroza ☹

ivamera
29. mar 2010

Kety, vystúpenie bolo určite krásne, ale Kubka lutujem, chúda malé. ☹
U nás bolo pre zmenu choré bábo, dnes doberieme ATB, konečne, lebo je to boj s každou dávkou. 😝
Kati, aj moja švagriná mala pri zube múdrosti dokonca až 40tku teplotu.

V škole kde pôjde Ninka je tiež nejaký folklórny tanečný súbor, tak som zvedavá že či ju to osloví..

kasami
autor
29. mar 2010

No ahoj, tak sme sa vratili od doktorky, lebo teplota pretrvava a hnacky tiez .... pozrela ho a povedala, ze zo zubkov uz taky velky nie 😅 tak neviem ... ze brusko nema ako pri viroze ... ze salmonela 😕 takze drzime dietu ... od soboty mu davam smectu a salmonela sa inak ani nelieci ... len smecta a probiotika ... a to povedala, ze on probiotika ma v jacmeni a chlorelle, co berie kazdy den ... takze snad ho to rychlo prejde 😝
a Samko tiez chodil do folklorneho suboru 2 roky, no bol tam sam chlapec 😅 teraz ho skor bavi hip hop ... ale nejako ho v tom nepodporujeme ... co asi tiez nie je dobre 😅

ivamera
29. mar 2010

Kati, fúha salmonela 😒. Aj vám robila doktorka nejaké testy? No držkajte sa a skoré uzdravenie prajem.

renca3
29. mar 2010

pri salmonele je to ina prehanacka....hnacky aj zvracanie. zeby vy ste mali taky slaby priebeh?
to chce len dietku. aj moj mensi hnackoval asi 2 tyzdne, nemal teplotu a teda nebola som u Dr. pomohla len prisna dieta.

na webe este nic nie je o vysledkoch. ked to tam nedaju do 15.00, pojdem sa pozriet do skoly. tam by to mali mat vyvesene niekde na stene ci na dverach.

kasami
autor
29. mar 2010

Ivi nooo
robila mu iba vyter zo zadocku, pozrela mu do krku a tam nic, tak mu prehmatala brusko a povedala, ze pri viroze je brusko ine ... ze skor salmonelka ... no ale to co mu kazala uzivat uz uziva od soboty ... tak dufam, ze to bude rychlo za nami 😉
a vy sa ako mate ?

renca3
29. mar 2010

do skoly sa unuvat nemusim. je to tam, jupiiiii........Leo je prijatyyyyyyy medzi 18-timi. hrozne sa tesim. su tam aj vysledky testov. som zvedava, ci mi ich zajtra aj ukazu.

kasami
autor
29. mar 2010

Renci super 🙂 moc sa tesim 🙂 vidis, hovorila som ti 🙂 mal super pripravu 😉

Vidis aj mena ostatnych prijatych deti ?

renca3
29. mar 2010

nie, su tam kody, ktore sme dostali na skuskach.

kasami
autor
29. mar 2010

skoda ...
ale vidis ... vam sa to poradilo 😉 Leo je sikulko sikovny 😉 fakt velka GRATULACIA 🙂
a v septembri sa vidime pred skolou 😉

renca3
29. mar 2010

kasami....mozno budeme mat jeden privitaci ceremonial v septembri. tak sa tam urcite stretneme. 😉

renca3
29. mar 2010

a este som zabudla....dakujem za gratulaciu. tentokrat ju prijimam. 😅

kasami
autor
29. mar 2010

😉
pekne od teba 😀

ivamera
29. mar 2010

renca aj ja gratulujem k zdarnému výsledku 🙂
kati, u nás všetko ok, maličká sa má už fajn, konečne končíme s ATB, aj zúbky sa prerezali. akurát sme sa vrátili s prechádzky, troška slniečka jej určite prospeje.
🙂
Ninka bude mať zanedlho narodky a plánuje pozvať aj kamaráta a dve kamarátky zo škôlky na menšiu oslavu. Kočky, máte niektorá skúsenosti s malou detskou párty, ako detičky zabaviť?

ani3012
29. mar 2010

Tak gratulujem aj ja Leovi ! Cmuk ! 😀 😀 😀

renca3
29. mar 2010

dakujem vam dievcata.

ivamera...nemam skusenost s malou party, ale s velkou ano. vlani mal Leo na oslave 15 deti, tento rok len 11. 😝
nerobila som to doma, ale v materskom centre. pre dievcata by sa dalo nieco tvorit. nakup farebny papier, nech kreslia, vystrihuju. nejake trblietka mozu prilepovat. da sa malovat na tvar prislusnymi farbami, ak si taka zdatna.
su aj rozne sutaze, ale ak to robis doma, asi velky priestor na ne nebudu mat. s dievcatami je to podstatne lahsie ako s chlapcami. chalani potrebuju pohyb a priestor a hlavne su o dost hlucnejsi. 🙂

kety80
29. mar 2010

ahojte 🙂
tak bola som u dr. tak nic moc povedal ze mi tie zenske veci budu haprovat asi 3 mesiace s tych tabletok no super 😝 😖
renci - velka gratulacia tak si hrda mamina 🙂
kati - tak sa liecte a dietujte kamoska s malou ked mala salmonelu museli lezat aj 3 dni v nemoc. a davali jej infuzky tak nech to vam rychlo prejde
ivamera - ja som tiez kike robila mensiu oslavu u nas doma mala 4 kamaratky nafukali sme balony kupili detem piskatka a tie veci na oslavu ciapky a pod. mali sme objednanu tortu urobili ovocne misi nieco slane a baby sa zabavali same 🙂