Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kasami
autor
16. apr 2010

Renci, asi mas pravdu ... kazde z deti potrebuje nieco svoje .... svoje teritorium, uzemie ...miesto kde sa citi fajn ... no a boj o hracky, ten je asi vsade 😀
Miska prajme prijemnu a krasnu oslavu a obom chlapcom vela zdravia, stastia, kamaratov a hraciek 😉

renca3
16. apr 2010

michaela...aj ja prajem peknu oslavu, nech sa torta vydari. 🙂

vcera Leo absolvoval zubara. vrtal mu dva zuby. jeden sa mu preliecuje, tak este nas caka o 4 tyzdne blombovanie.
celkom sa drzal, i ked najväčší problem mu robilo nerozpravat, ked mal otvorene usta. 🙂

kasami
autor
16. apr 2010

😀 sikulko

zmurkaz
16. apr 2010

...na oslavu držíme palce ...ale nepochybujem že chalani sa budú baviť a tešííííť 😵 😵 😵
..Leo je super odvážny! 😵 😵 😵 To náš Jurko.... ale tiež mu robí problém nerozprávať 😀 😀 😀 😀

michaela2410
16. apr 2010

Fuha...nas zubar caka tretieho maja. Lukas ma dva kazy, tak mu ich chcem dat opravit. Len som zvedava, ako to bude zvladat. 😵

Dakujem, tak zajtra oslavujeme 😀

kety80
16. apr 2010

ahojte 🙂
dnes sme boli na autosalone deti si to super uzili 🙂
kati ze by si dala tichy bonz ja si myslim ze zatial na dve uplne stacia a kubko je za 4 😀
renca - leo je sikula 🙂
michaela - tak krasnu oslavu 🙂

kety80
16. apr 2010

kati - riaditelka mi slubila ze mi maleho zobere podala som aj prihlasku tak povedala ze nieje problem ze ked tam chodila aj kristinka 🙂

ivamera
16. apr 2010

ahojky
renča, ved kto hľadá, tak nájde... 😉 Tak sa vari oplatilo počkať na toho pravého .
Ja ked som išla rodiť po prvý krát, tak som mala dva mesiace do štátnic. 😝 Neviem veru, z čoho som mala vtedy väčšie stresy 😀
Miška, veselú oslavu prajem aj ja. A malému oslávencovi všetko naj. 😉

lilly21
16. apr 2010

Ahojte baby. Ja vam tak skocim do temy, potrebovala by som radu od vas. Budeme krstni 5 - rocnemu chlapcovi a vy mate deticky v podobnom veku. Neviete mi poradit nejaky vhodny darcek? Nechcem kupovat oblecenie, radsej nieco hodnotnejsie. Mozno aj nejaka drahsia hracka, ked uz nic ine. Co by potrebovalo take dieta? Alebo co by ho potesilo? Dakujem

michaela2410
17. apr 2010

Lilly, ked ste krstni, mozno sa hodi nieco ako zlaty privesok, alebo co. Moji chalani boli sice este malicki, ale od krstnych dostali retiazku s krizikom. Ja viem, ze to nevyuziju, ale ako pamiatka je to mile. No a ked nieco ako darcek, z ktoreho by nieco mal? Mozno nejaka knizka? Neviem, ci som poradila.

ivamera, u nas sa vzdy oslavuje trojmo, manzel, aj obaja chalani su aprilovi barani 😀 ale aspon to mam pri jednom za sebou 😀

ani3012
17. apr 2010

lili-väčšinou sa dáva niečo od zlata,ako napísala michaela. Aj my sme tak kupovali krstniatkam a naše deti zlato dostali.

zmurkaz
17. apr 2010

lili - skús zlatý náramoček na ruku .... aj chalanské sú krásne 😵 😵 😵 ...a možno aj ponosí 😉

renca3
17. apr 2010

nuz, zlato asi takeho chalana nepotesi. mozno len rodicov, lebo je to zvyk. 🙂 najlepsie sa opytat priamo jeho maminy, co ho zaujima. 😉

mm zobral deti k svokrovcom. kupili male vietnamske prasiatka, tak ich tam budu teraz chodit obzerat. 😅
a to ani nehovorim, ked tam kupia maleho psika. 😝 uz je vybraty, len este musi byt pri mame.

kety80
17. apr 2010

ahojte 🙂
dava sa zlato ale mozes kupit aj bicykel , korcule no proste to co potrebuje najlepsie sa opytat 🙂
renca - tie prasiatku su zlate aj nas ujo ich ma tiez chodime pozerat 🙂

kety80
17. apr 2010

dnes musim velmi pochvalit muzika urobil detom hojdacku a cely den mu asistovali tak zajtra sa hojdame dosytosti 🙂

lilly21
18. apr 2010

vdaka baby 🙂
zlato, neviem, ja svoje uz niekolko rokov nenosim a brat asi nemal na sebe retiazku ani raz.... ale naramky pozriem, to by sa dalo 🙂 a bicykel je super napad
pekny den

kasami
autor
18. apr 2010

Ahoj 🙂
Konecne mame pekne pocasie 🙂 a mozeme si ho uzivat .... tiez sme stale vonku tak som tu len tak na skok 😉

Lilly, moj maly dostal na krst retiazku s anjelikom od krstneho, naramok od svokry a privesok od znamych ... naramok asi nosil najdlhsie, ale podla mna je to aj tak nieco pekne na pamiatku, viem ze chlapcom sa vybera tazsie ... ale mozno nejake pekne hodinky .... nieco pamatne ....

michaela2410
18. apr 2010

juj, ale nam ten vikend rychlo usiel a zajtra zase do prace...velmi sa mi nechce ☹ ale na druhej strane ten tyzden zase rychlo ubehne...no tesim sa, ze hadam uz to pocasie bude len krajsie 😎

kasami
autor
18. apr 2010

Michaela a aka bola party ? Chalani spokojni ?

zmurkaz
19. apr 2010

kety ... aj ja som chcela aby mangelík urobil nejaký záhrad domček a hojdačkami ... len sa mu furt akosi nechce 😠 😠 😠 ☹
miška - aj ja som zcedavko ... 😅 😵 😵 😵

No a ja som sa dnes ráno musela v duchu aj usmievať 😵 😵 😵 ...včera poobede že kam pôjdeme - tak nakoniec zvíťazilo nové ihrisko ... je to blízo ... lokalita kde má malý škôlku .... Jurko si tam našiel hneď kamošov - jedného aj zo škôlky - a my sme 2 hodiny NIČ NEROBILI 😵 😵 😵 😵 😵 - to som nezažila už hroooozne dávno 😉 ...a malý bol taký unavený že za noc sa pohol asi 2x 😀 😀 😀 😀 ...dnes to tuším zopáknem 😀 😀 😀

renca3
19. apr 2010

my sme mali vcera doobeda navstevu, deti behali po zahrade. potom sme boli na oslave na obede, tam tiez neboli v klude a poobede sa kupali v bazene u znamych. Teo zalomil o 16.00 do rana a Leo o 19.00. vecer pohodickaaaa. 😎
len rano bol uz Teo o 5.30 vyspaty do ruzova, tak sme museli vstavat vsetci. 😝

zmurkaz....ked ste nic nerobili, co robila mala? lebo to ja nepoznam, preto sa pytam. 🙂

zmurkaz
19. apr 2010

renči - no malá bola náhodne tak akurát unavená a tak len z kočíka pozerala na tie deti - ako tam behali a štverali sa 😅 ...a sa jej to pekne menilo pred očiami ..... tak sme ju tak nechali - potom že chce kojo - tak som jej dala a zaspala mi 😅 na rukách - tak bol kľud 😉
a ste si pekne užili 😉

renca3
19. apr 2010

aha...tak ked zaspala, super. lebo nasi nikdy nesedeli len tak v kociku, ktory by stal na mieste. 🙂

zmurkaz
19. apr 2010

no Jurko snáď do 3/4 roka v kočíku ani nebol pokiaľ nespal .... to malá - ja som len kukala - že toto asi nie sú súrodenci 😀 😀 ...ona si aj sedkať vie len tak .... 😕 😅

kety80
19. apr 2010

ahojte 🙂
dnes kubko spadol ma modrinu pod okom esteze sa nebuchol do oko a chudacik vyzera strasne ☹
zmurkaz - no ja si nepamatam kedy som si pri nich odychla ani jeden nechcel sediet v kociku a ani nevydrzia dve minuty v klude si stastny clovek prajem viacej takych pohodovych dni 😉

kasami
autor
19. apr 2010

No baby, vy fakt viete ako povzbudit tehotnu zenu 😀

kasami
autor
19. apr 2010

Chudak Kubko, na neho sa nejako tie urazy lepia 😒

kety80
19. apr 2010

kati - neboj ma to svoje caro len som myslela ze pri nich hned schudnem ale nie aspon sa nenudime mame veselo len nas kubko je smoliar moc hyperaktivny uz sme boli aj na CT na kramaroch lebo jeden cas nam stale padal a mala som strach ci sa nieco nestalo nastastie vsetko bolo v poriadku neviem co nas este caka kika nemala nic zlomene ani rozbite myslim ze kubko nam to vyhradi asi bohuzial az sa toho bojim ale vsetci ma upokojuju ze to su chlapci tak teraz sa vyjadri ty 😔

renca3
20. apr 2010

kubko je asi take zive striebro. aj Leo mal monokel pri oku, ked bol mensi. skakal z postele a trafil nocny stolik. a bolo toho podstatne viac. to su chalani. ale nemali sme este nic zlomene ani zasivane. ja len dufam, ze toto detstvo prezijeme bez vaznejsich urazov. 😉

renca3
20. apr 2010

nedavno sa Teo prechadzal po vonkajsej okennej parapete na poschodi. ani nechcem pomysliet, ako to mohlo dopadnut. 😝