Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

zmurkaz
26. máj 2010

@kasami ...no a ešte - na mňa neplatí také to obyčko prepáč ... musím vidieť a počuť že vie, kde prestrelil 😉

zmurkaz
26. máj 2010

som si až teraz všimla koľko je hodín - idem spinkať - nech to zajtrajšie ráno nejako predýcham 😀 😀 😀 😉
Dobrú nocku babulky 😵 😔

kasami
autor
26. máj 2010

@zmurkaz
tak nejako som dufala, ze napises, ze casom zmudreju a pochopia 😅
ale asi nam naozaj nic ine nezostava, len stale opakovat to iste ... aj ja mu hovorim, ze srdiecko je velmi citlive a potom smutne a bolave ... a ze nie vzdy staci povedat prepac ... ale asi je to zlozite este na pochopenie ... a ako sa hovori opakovani je matkou mudrosti ... tak my budeme vsetko opakovat ako papagaje ... a tym nasim drobcom sa to snad nejako vryje do pamate a niekedy ich to stopne, pred tym ako zacnu vystrajat 😝

kasami
autor
26. máj 2010

Idem uz aj ja ... tak dobru noc, pa

kety80
26. máj 2010

no kika je velmi starostliva a kubko ju na slovo poslucha co nas vobec no som zvedava do kedy to vydrzi dufam ze im to zostane na vzdy 🙂 kika tiez ked mi povie prepac tak sa jej spytam ci vie za co ospravedlnuje musi mi to vysvetlit ci vie co spavila zle no bohvie co nas este caka 😅
idme ja aj lahnu dobru noc

renca3
27. máj 2010

no tak ste sa tu na vecer vyzalovali jedna druhej. skoda, ze som zmeskala. aj ja by som mala o com pisat. 😉

ani3012
27. máj 2010

ale ako to hreje na duši,ked človek vidí,že je to normálne , že je to všade také isté 😀

zmurkaz
27. máj 2010

Ahojky ... tak dnes to bolo bez ujmy na zdraví 😅 😉 😵 😵 😵 ....náhodne ?
@renca3 😉
@ani3012 🙂

ani3012
27. máj 2010

@zmurkaz V Paťkovej triede majú počítač a on sa dnes rýchlo ponáhľal,aby na ňom mohol čo najdlhšie byť.Vraj tam môžu byť len 4 a striedať sa.Tak je v škôlke už od pol siedmej. Tento týždeň majú plavecký výcvik,tak asi aj preto sa teší,ale ráno by ešte spal a raňajkoval za pochodu

zmurkaz
27. máj 2010

@ani3012 ...aj naši majú PC v triede ... plavecký máme každý štvrtok .... ale furt som neprišla na to, čo spôsobuje, že sa ráno nefúra 😉
a krááásne nám tu vyspevujú vtáčiky - na to že sme v meste - si sedia na streche, na najbližšom strome - príp na okne a nádherne dlho spievajú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kasami
autor
27. máj 2010

Renci no vidíš čo si prespala 😀
Tak ja som dnes ani z postele nevstala, vychystal ho aj zobral muž 😲 takze aj ja som mala kľudne ráno 🙂

zmurkaz
27. máj 2010

@kasami ...sme si to včera vyžrali - a dnes bol kľud 😀 😀 😀

kasami
autor
27. máj 2010

@zmurkaz
mozno ich to chudatka tiez uz vcera zamrzelo a dnes si to zehlia 😀

kasami
autor
27. máj 2010

no moj maly je uz doma zo skolky 😀 jasne, ze isiel rano v teplakoch 😀 a zobral si aj dve tricka ... jedno s kratkym rukavom a jedno s dlhym .... aby sa mohol prezliect 😀

zmurkaz
27. máj 2010

@kasami ...tiež som si myslela 😀 😀 😀 ...vidíš - má to význam - opakovať 😀 😀 😀
a to jeho oblečko je supééér - nebude on model? Keď si tak potrpí? 😵 😵 😵 ...môj je síce rád oblečený pekne, ale keď mu dám bundu a oteplí sa na 100 stupňov - tak ju bude mať ak keby čo bolo 😕

kasami
autor
27. máj 2010

@zmurkaz
to som ho ja pokazila 😠 ja som si toho vedoma 😝 lebo muz na neho vzdy nahadzal prve co mu prislo pod ruky ... ci vyzeral ako saso, papagaj alebo horsie ... mu bolo uplne jedno ... a ja som ho vzdy prezliekla, aby to tak nejak ladilo a hodilo sa k sebe ... a on sa ma potom ked sa zacal sam obliekat pytal, ci sa to tak hodi k sebe a teraz 😠 mam co som chcela 😠

renca3
27. máj 2010

ja co pripravim, to si oblecie. nastastie nie je problem este aj s tymto. alebo vasi si uz sami vyberaju veci zo skrine?
to neviem ako by dopadlo u nas. 😅
inak lutujem, ze nemaju skolku v prirode. trosku by sa viac osamostatnil. a mozno by si aj veci ukladal do skrine, keby vedel, ze mu ich nikto neulozi. 😉 zato vcera nechal v ZOO taku krabicku na desiatu. tak neviem, zo skolky v prirode by asi prisiel s poloprazdnou taskou. 🙂

ani3012
27. máj 2010

aj ja chystám veci vždy večer na stoličku a on si to aj ráno oblečie,tak s tým problém nemám.Skôr,keď príde zo škôlky,tak vymýšľa čo na seba a je zaujímavé,že v zime chcel v krátkom tričku a teraz vyberá zase dlhé 😝
A do škôlky v prírode idú a to prelo jún/júl. Bol už aj minulý rok a veľmi sa mu páčilo.Ostal síce samostatnejší ale aj drzejší.

kasami
autor
27. máj 2010

Renci 😀 moj sice doniesol vcera vsetko naspat ... ale so keby isiel na dlhsie prec ... tak isto nie 😝
a ano, maly si vybera veci zo skrine sam uz dlhsie ... je pravda, ze od vtedy mu skladam castejsie pradlo ... ale to ako keby mu ho vyberal tatik ... ten ma tiez taky prehlad ako Sam o tom co je v skrini 😝
Sam estenebol v skolke prirode, minuly rok sa nam zdal este maly .... a teraz do ziadnej nejdu ☹

kety80
27. máj 2010

ahojte 🙂
kika tiez bola dnes super ani moc nepapulovala im sa muselo v noci stikutat 😅 ale zas dne sme boli u babky zavrela sa do vytahu a tym ze je lahka tak vytah zhasol a ludia ju privolavali a kika sa vozila ja soky ze kde pristane v 12 poschodovom panelaku nastasie vie na ktorom babka byva tak stlacila spravne cislo skoro som ju prerazila 😒
oblecenie ja tiez vzdy nachystam keby som nechala na muza tak hroza ale kika si uz tiez zacina vyberat co chce a hlavne ze mami daj mi saty alebo suknu tak sa chce paradit vsak je dievca 🙂

michaela2410
27. máj 2010

vy ste sa tu ale rozpisali!!! nemam sancu ani reagovat na vsetko... 😀 🙂

@kasami aj tu chcem take nieco, tomasa by to urcite chytilo...ta grafika

a ked to tak citam, akoby ste pisali o nasom tomasovi...oduvanie mi az tak nevadi, ale ten rev, ked nieje podla toho co si predstavuje on...to ma vytaca 😠 a bez kriku to nejde, no a potom mi len vyklada, ako uz bude posluchat a bude dobry...

kasami
autor
27. máj 2010

@michaela2410
vyzeraloto fakt dobre 😉

a
waaooo ja som si nejako myslela, ze len ja sa trapim s krpcom a jeho vzdormi .... a to my vsetky 😀 normalne mi padol balvan zo srdca 😀

michaela2410
27. máj 2010

ved aj ja som mala pocit, ze mam len ja takeho nespratnika doma 😉

kasami
autor
27. máj 2010

@kety80 chudatko Kika musela byt tiez dost vyplasena 😝

kasami
autor
27. máj 2010

hned sa citim lepsie ... som sa bala, ze len on taky nespratnik bude skolak a ze vsetky ostatne deticky su rozumne

ani3012
27. máj 2010

no ja budem musieť dať prečítať mužovi pár vašich príspevkov,lebo on si naozaj myslí,že Patrik je mimo normy 😅

kety80
27. máj 2010

@kasami - vies ze s toho ani tak moc vedla nebola myslim ze keby mohla tak to zopakuje znovu 😔 to potom ja som na prasky 😝

kasami
autor
27. máj 2010

@ani3012 ja som to vcera svojmu precitala 😀 😀 😀

@kety80 no moj je tiez hazarder ... ale bez maminky to nie je ono ... nastastie

zmurkaz
28. máj 2010

baby - hlásim pekné ráno 🙂 .. dnes mladý vedel, že idem s malo k lekárke na opačný koniec mesta - a aj sa ponáhlal - nie je zlatý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kasami
autor
28. máj 2010

no a mne sa dnes rano maly obliekol do tricka a teplakov a hned to okomentoval, ze dnes je za dobreho a nebude ziaden krik kvoli obleceniu 😀
zlate su tie nase deti 😀