Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

renca3
31. máj 2010

@zmurkaz ...boli sme tam v jednom penzione a konkretne s partiou z kona z temy Septembrovky 2006.
to su Teovi rovesnici. toto bolo nase 4. stretko. celkom dobra particka sme sa zisli. aj oteckovia samozrejme chodia.
je zaujimave pozorovat deticky ako rastu a ako sa k sebe spravaju. 1. krat sme sa stretli, ked mali drobce necelých 10 mesiacov. uz sme obehli Tatry, Liptov, Madarsko a teraz Orava. je to fajn, lebo my vacsinou chodime v lete k moru, tak takto deti spoznaju aj Slovenke krasy (mimo toho Madarska).

@kasami - ja som bola ako pubiska 2x na lieceni v Tatrach. nastup aj koniec bol v utorok. neviem preco. skoda tych stromov. myslim, ze v tejto liecebni robi kamoskina sestra doktorku.

zmurkaz
31. máj 2010

@kasami ...no šak aj doprovod je fajn 🙂 ...veľa urobí zmena prostredia ... 🙂 ...tak nech to pomôže 😵
@renca3 ....jééé aj my sa stretávame - júlovky ...ale len tak v meste ... BA, TT, KE ... teraz to bude v PY 😵

renca3
31. máj 2010

@zmurkaz - to ako ty si cestovala do KE? alebo sa tam stretli len z okolia baby?

kasami
autor
31. máj 2010

to je super, ze chodite na taketo stretavky, aj moje dve kamosky tu takto chodia ... ale neviem si predstavit svojho mm ako by som ho na take nieco presvedcila 😝
co sa tyka liecenia, my sme tam velmi spokojny s celym personalom, su tam mily a ustretovy ......skoda tam tych stromov , fakt velka skoda

zmurkaz
31. máj 2010

@renca3 ...no ja som nebola ... ale dve baby odtiaľto boli ... a dokonca vlakom bez mm 😵 😵 😵

renca3
31. máj 2010

aha...maju rady adrenalinove akcie. ved hadam deti vacsiu cast cesty pospali. 😉

kety80
31. máj 2010

ahojte 🙂
no pocasie otras 😒 o to ze ma byt leto taketo uprsane takze 2 mesiace ked bude na prd som zvedava co budeme s detmi robit 😝
kati - tak si to v tatrach uzite aspon si odychnes 🙂 urcite si zober aj pc 🙂

zmurkaz
31. máj 2010

@kety80 ...no presne na toto som dnes myslela .. čo bude- keď budú takéto prázdniny 😒

michaela2410
31. máj 2010

no ste sa ale rozpisali 😵 😵 😵

aj mne sa paci, ze sa takto stretavate 😉 aj ja by som bola za...hoci tiez by som asi mm nenahovorila, ako o sebe sam hovori, je taky "suchar" 😀

juj, leto sa dufam umudri, aspon pri mori dufam, ze bude lepsie, ved ideme presne v polovicke prazdnin, tak hadam bude teplucko... 😎

ale take liecenie aj ako doprovod by som brala, aspon nemusim spekulovat s varenim, upratovat cely byt...bol by to aj tak urcite oddych 😉

kety80
31. máj 2010

mamule tak dame stretko aj my 🙂

kety80
31. máj 2010

a kludne moze byt aj stretko bez muzov aspon ako oni hovoria aspon si odychnu 😀 😀 😀

zmurkaz
31. máj 2010

@kety80 😀 😀 😀 😀 - tak dajme 😉

zmurkaz
31. máj 2010

@michaela2410 jéééé a kam idete? 😵 😵 😵 😵 😵

michaela2410
31. máj 2010

@zmurkaz tusim som to tu uz pisala, ale ideme do talianska, uz tretikrat na to iste miesto, otvorim si albumy, mam aj tam zopar fotiek, tie prve v Leto ´09

zmurkaz
31. máj 2010

umm - tak my budeme tento rok válčiť doma ... a hádam na budúci rok aj my vybehneme 😵 😵 😵 -tiež chodíme stále na to isté miesto - ale do Chorvátska 😉

kety80
31. máj 2010

@zmurkaz - urcite musime dat len nie niekde daleko lebo ja mozno pojdem vlakom alebo busom ked mame len jedno auto a muz ho v novej robote potrebuje tak navrhnite kde by sme mohli 🙂

kety80
31. máj 2010

a tento rok asi aj my budeme doma a ked sa rozhodneme na na poslednu chvilu a podla okolnosti a chceli by sme ist do CRO ako minuly rok 🙂

ani3012
31. máj 2010

kety a ty si odkiaľ presne?

kety80
31. máj 2010

ja som z BA tak mam tam zatial tvrvaly pobyt ale byvame 30 km od BA

ani3012
31. máj 2010

lebo aj ja bývam 35 km od BA 😀

michaela2410
31. máj 2010

@zmurkaz aj my sme boli v chorvatsku trikrat po sebe na tom istom mieste 😎 juj, uz sa tesim na leto

kety80
31. máj 2010

a vsetko naj vsetkym detickam k zajtrajsiemu sviatku 🙂

michaela2410
31. máj 2010

a ja byvam 100km od blavy 😉

michaela2410
31. máj 2010

jeeej, ozaj, ved budu to oslavenci!!! 🙂 V 🙂 S 🙂 E 🙂 T 🙂 K 🙂 O 🙂 😵 N 😵 A 😵 J 😵 L 😵 E 😵 P 😵 S 😵 I 😵 E 😵

ani3012
31. máj 2010

ja teraz kukám,že aké meno a to MDD 😀

michaela2410
31. máj 2010

a uz to vidim zajtra v skole, ako budu zrazu zo vsetkych tych stredoskolakov deticky, ktore maju sviatok, aby som ich neskusala 😵

kety80
31. máj 2010

@michaela2410 - tak zajtra musis byt na nich dobra 😀 😀 😀

kasami
autor
1. jún 2010

Babulky ahoj 🙂
prajem vsetkym nasim detickam KRASNE MDD 🙂

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami ako to tu čítam - tak teoreticky by bolo fajn aj v Trnave 😅 alebo Piešťanoch alebo BA - ale to by mala Miška strašne ďaleko ... ☹ ...tak vyberajte 😉

zmurkaz
1. jún 2010

a všetko naj úúúplne všetkým k MDD- veď aké krásne je vrátiť sa späť do detských čias 😉