• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

25. novembra 2012 
@zmurkaz ...boli sme tam v jednom penzione a konkretne s partiou z kona z temy Septembrovky 2006.
to su Teovi rovesnici. toto bolo nase 4. stretko. celkom dobra particka sme sa zisli. aj oteckovia samozrejme chodia.
je zaujimave pozorovat deticky ako rastu a ako sa k sebe spravaju. 1. krat sme sa stretli, ked mali drobce necelých 10 mesiacov. uz sme obehli Tatry, Liptov, Madarsko a teraz Orava. je to fajn, lebo my vacsinou chodime v lete k moru, tak takto deti spoznaju aj Slovenke krasy (mimo toho Madarska).

@kasami - ja som bola ako pubiska 2x na lieceni v Tatrach. nastup aj koniec bol v utorok. neviem preco. skoda tych stromov. myslim, ze v tejto liecebni robi kamoskina sestra doktorku.
31. máj 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ...no šak aj doprovod je fajn :slight_smile: ...veľa urobí zmena prostredia ... :slight_smile: ...tak nech to pomôže :dizzy_face:
@renca3 ....jééé aj my sa stretávame - júlovky ...ale len tak v meste ... BA, TT, KE ... teraz to bude v PY :dizzy_face:
31. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz - to ako ty si cestovala do KE? alebo sa tam stretli len z okolia baby?
31. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je super, ze chodite na taketo stretavky, aj moje dve kamosky tu takto chodia ... ale neviem si predstavit svojho mm ako by som ho na take nieco presvedcila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co sa tyka liecenia, my sme tam velmi spokojny s celym personalom, su tam mily a ustretovy ......skoda tam tych stromov , fakt velka skoda
31. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca3 ...no ja som nebola ... ale dve baby odtiaľto boli ... a dokonca vlakom bez mm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...maju rady adrenalinove akcie. ved hadam deti vacsiu cast cesty pospali. :wink:
31. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no pocasie otras :unamused: o to ze ma byt leto taketo uprsane takze 2 mesiace ked bude na prd som zvedava co budeme s detmi robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kati - tak si to v tatrach uzite aspon si odychnes :slight_smile: urcite si zober aj pc :slight_smile:
31. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kety80 ...no presne na toto som dnes myslela .. čo bude- keď budú takéto prázdniny :unamused:
31. máj 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste sa ale rozpisali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj mne sa paci, ze sa takto stretavate :wink: aj ja by som bola za...hoci tiez by som asi mm nenahovorila, ako o sebe sam hovori, je taky "suchar" :grinning:

juj, leto sa dufam umudri, aspon pri mori dufam, ze bude lepsie, ved ideme presne v polovicke prazdnin, tak hadam bude teplucko... :sunglasses:

ale take liecenie aj ako doprovod by som brala, aspon nemusim spekulovat s varenim, upratovat cely byt...bol by to aj tak urcite oddych :wink:
31. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamule tak dame stretko aj my :slight_smile:
31. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kludne moze byt aj stretko bez muzov aspon ako oni hovoria aspon si odychnu :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kety80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - tak dajme :wink:
31. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela2410 jéééé a kam idete? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tusim som to tu uz pisala, ale ideme do talianska, uz tretikrat na to iste miesto, otvorim si albumy, mam aj tam zopar fotiek, tie prve v Leto ´09
31. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umm - tak my budeme tento rok válčiť doma ... a hádam na budúci rok aj my vybehneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -tiež chodíme stále na to isté miesto - ale do Chorvátska :wink:
31. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz - urcite musime dat len nie niekde daleko lebo ja mozno pojdem vlakom alebo busom ked mame len jedno auto a muz ho v novej robote potrebuje tak navrhnite kde by sme mohli :slight_smile:
31. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tento rok asi aj my budeme doma a ked sa rozhodneme na na poslednu chvilu a podla okolnosti a chceli by sme ist do CRO ako minuly rok :slight_smile:
31. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kety a ty si odkiaľ presne?
31. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z BA tak mam tam zatial tvrvaly pobyt ale byvame 30 km od BA
31. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo aj ja bývam 35 km od BA :grinning:
31. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz aj my sme boli v chorvatsku trikrat po sebe na tom istom mieste :sunglasses: juj, uz sa tesim na leto
31. máj 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetko naj vsetkym detickam k zajtrajsiemu sviatku :slight_smile:
31. máj 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja byvam 100km od blavy :wink:
31. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ozaj, ved budu to oslavenci!!! :slight_smile: V :slight_smile: S :slight_smile: E :slight_smile: T :slight_smile: K :slight_smile: O :slight_smile: :dizzy_face: N :dizzy_face: A :dizzy_face: J :dizzy_face: L :dizzy_face: E :dizzy_face: P :dizzy_face: S :dizzy_face: I :dizzy_face: E :dizzy_face:
31. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz kukám,že aké meno a to MDD :grinning:
31. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz to vidim zajtra v skole, ako budu zrazu zo vsetkych tych stredoskolakov deticky, ktore maju sviatok, aby som ich neskusala :dizzy_face:
31. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela2410 - tak zajtra musis byt na nich dobra :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babulky ahoj :slight_smile:
prajem vsetkym nasim detickam KRASNE MDD :slight_smile:
1. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ako to tu čítam - tak teoreticky by bolo fajn aj v Trnave :sweat_smile: alebo Piešťanoch alebo BA - ale to by mala Miška strašne ďaleko ... :frowning2: ...tak vyberajte :wink:
1. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetko naj úúúplne všetkým k MDD- veď aké krásne je vrátiť sa späť do detských čias :wink:
1. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok