Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz ak myslis stretko ... tak nablizsie 3 tyzdne som v TA3 😖 my odchadzame 7.6. v pondelok a prideme 28.6. v nedelu vecer

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami ...viem - šak my si na teba počkáme 🙂

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz oki doki 😀

kasami
autor
1. jún 2010

@kasami snad sa nejako dokotulam 😀

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz odpovedam sama sebe 😀 chcela som tebe 😀

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami ...no veď pozerám, ako ti krásne pribúdajú týždne ..a už máš veľké bruško? 😵 😵 😵

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami 😀 😀 😀 😀

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz no sikulka som ... aj sama si pokecam 😀

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami ...inak aj mne sa to už stalo 😀 😀 😀 ...ale som sa stihla zbadať 😉

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz ako si na tom s nakupovanim ? my sme este stale nedostali ziaden zoznam zo skoly ... ale kupila som malemu tricko na telesnu ... mali teraz biele tricko s kratkym rukavom ... tak som neodolala, lebo to tak casto nevidim

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami ...no my máme v ruke zoznam vecí ....zošity, ceruzky, komplet výtvarka a telesná ..... +rátam že papuče a dosky na zošity bo to bude mať jak somárik 😀 😀 😀 😀 😀 ....chceš podrobne?
...no a ja oblečko ešte nekupujem, keďže je Jurko taký vysoký a neviem či a kedy sa zastaví - tak nech sa mi nestane ako na Vianoce že dostal veci a vo februári sme museli kupovať znova 😕

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz ani nie ... len som chcela vediet ... ako ste na tom ... nam povedali, ze to daju na net a na branu skoly ... ale nepovedali kedy 😅 nejak nechcem zbytocne nic kupovat ... pockame .... mame len aktovku ten 5dielny set a to biele tricko 😀
iank ja fakt neviem kam tie deti tak rasu ... ten tvoj je fakt vysoky ...

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami ...sa mi malá zobudila .... no my nemáme ani tú tašku 😒 ...len z dlhej chvíle sa kúpili také pravítka ohybné, fixky a farbičky, ...a také tvrdšie - ale papierové dosky na zošity .... 😉

ani3012
1. jún 2010

my tiež okrem tašky nič nemáme,ale teplákovú súpravu by som už aj mohla objednať.Zoberiem o číslo väčšie pre istotu. Chcela by som z firmy BESS aj smenom

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz jeeej tak to si ma potesila ... u nas to asi vyzera na nakupny august 😀

@ani3012 my taku mame 😉 aha 🙂

ani3012
1. jún 2010

no pekná je!
Veľkosť si objednávala tak ako malý nosí?Lebo vraj sú číslované o číslo viac : napr.122 je ako 128

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami jééé . ste manavnadili 🙂

kasami
autor
1. jún 2010

Ani 🙂 objednala som praveze o cislo vacsie a bolo to dooost ... kupovala som to niekedy v septembri ...dostali to pod stromcek a mojmu je to teraz dobre ... ta mikina je este troska vacsia sa mi zda 😉
Zmurkaz pridaj sa do klubu 😀

renca3
1. jún 2010

tak stretnut sa mozme kdekolvek v Zapadoslovenskom kraji (teda byvalom). prideme s detmi.

tiez nemam zoznam veci, tak nenakupujem. keby som vas necitala, ani by ma to nenapadlo. podla mna nam ho daju 2.septembra a budem lietat a zhanat.

kasami
autor
1. jún 2010

@renca3 no ja som si myslela, ze nam to do konca roka daju vediet ... ale asi ani nie 😅
Renci, inak ked sa nasi dvaja zoznamia dufam, ze si padnu do oka, ved sa asi budu stretavat 🙂

renca3
1. jún 2010

@kasami - Leo by nemal mat problem. nesedia mu len tiche a introvertne typy.

kasami
autor
1. jún 2010

@renca3 tak to moj zarucne nie je 😀

renca3
1. jún 2010

@kasami - 😅

kasami
autor
1. jún 2010

@renca3 no teda pokym nema 38,6 teplotu 😅 vtedy vie byt tichy 😀

ivamera
1. jún 2010

Caute dievčence, no to je teda počko ☹ Od rána leje, fúúj
Dnes majú Ninka v školke program ku dňu detí, veľmi sa tešila, musela som jej zrušiť poobedné plávanie. Len škoda, že nemôžu byť von.
Kati, minule si sa pýtala na tie ultrazvuky, teraz v júnovom čísle DIEŤAťa ja väčší článok s touto tematikou.
Babenky, vy si tu chystáte stretko? Jééj 🙂 Ja nie som až taký častý návšetvník na MK, ale hádam ba sme sa tiež vedeli pridať, ak môžme. 😅 My bývame 40 km od BA. 😉

michaela2410
1. jún 2010

ahojte, ja sa tiez urcite pridam k stretku, a bez muzov, alebo s...? tusim ste hovorili ze bez... 😎
my do skoly tiez este nic okrem tasky nemame a nemienim ani teraz kupovat, necham to na poslednu chvilu na august...navyse svagrina (ma v tej istej skole teraz prvacku) hovorila, aby som ani nic nekupovala, ze ucitelka im na vytvarnu potrebne veci kupi, tak asi to necham tak, a potom uvidim, co mi v septembri povedia v skole
a tie teplakove supravy su super, len ja by som prijala taku, co ma vrchnu cast svetrikovu, trigovice velmi nenosia a ani nechcu nosit...

zmurkaz
1. jún 2010

@ani3012
@kasami
@renca3
@ivamera
@michaela2410
prosím dajte mi di IP odkiaľ ste predne .... bo každá sa moceme pri BA .... 😅 😀 😀 😀

@michaela2410 ..no u nás sa s tým nešpekuluje - nám dali pri zápise lajstro - a kupuj! 😅

zmurkaz
1. jún 2010

...no šak jak komplet tatár 😠 😠 😠 ...prosím dajte mi do IP odkiaľ ste presne .... bo každá sa moceme pri BA .... 😨 🙂 😉

kasami
autor
1. jún 2010

@zmurkaz a ja som pochopila hned prvy prispevok 😉
mas to v IP 😉

zmurkaz
1. jún 2010

@kasami 😉 ...no mám malú na rukách - tak píšem hovadiny 😕 😀 😀 😀