Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kasami
autor
3. aug 2010

Tak baby ked pisete o tych hadkach a bitkach 😝 nas to teda asi este len caka 😀
ale asi je to fakt vsade tak .... asi sa tomu nikto nevyhne ....
@kurci nesedivej 😉 predstav si ako ti je dobre ... a ako by mohlo byt keby si mala troch alebo styroch 😀

michaela2410
4. aug 2010

ahojte...tak vnoci sme tu zazili neuveritelnu burku, normalne som od pol tretej asi do stvrtej nemohla spat, som sa normalne bala, ako to tu trieskalo a lialo, ale doobeda sa vycasilo a aj sme sa boli kupat v bazene, lebo plaz je riadne mokra...do poobedia to hadam vyschne a pojdeme aj k moru... 😎

kety80
4. aug 2010

ahojte 🙂
no ani vas nestiham kika v tabore uz skocila tak aj sme smutili teraz je u kamaratky kde bude aj spat len kubko ju od vcera stale hlada tak ho musim stale niecim zabavat lebo lebo stoji pri branke a krici mama za kikou no zlaty je 😉 ale dnes uz ideme pre nu 🙂 teraz mame novu zabavu skaceme gumu tak skacem s kristinkou dobre sa na mne nasmeje aj ja sa na sebe smejem ale mi to pripomenulo detske casy 😵 a tu co nove nestihla som vas precitat len som posledne citala nieco o bitkch tak to u nas nieje nastastie ale surodeneckym sa asi nevydneme 😅
@kasami - ako sa mate ste uz v poriadku a co malicka 🙂

renca3
5. aug 2010

caute
tak vcera sme absolvovali lod, ocnu Dr. ja a Leo (Leo ma oci v poriadku, len ja uz potrebujem na citanie okuliare).
potom podvecer Aupark a ihrisko za nim. dnes ZOO a zajtra ich s radostou odovzdam nasim. 😝 a mozno uz dnes vecer. 😉

kasami
autor
5. aug 2010

@kety80 Ahoj Kati 🙂mala aj malysu dufam v poriadku ....my sme dnes obehali potrebne kontroly a zda sa mi, ze sme vas videli dnes na Vazovke 😉

@renca3 do ZOO som chcela ist dnes aj ja, ale kamoska ma presvedcila, ze bude prsat ... tak ideme len na strkovec ... aj vcera sme tam boli ...aspon som dnes stihla vyglancit dom ... zajtra ma mozno mm volno a ak bude pekne skocime do marchenparku, alebo tej zoo no uvidime ... ale vy ste si to krasne uzili 🙂

renca3
5. aug 2010

@kasami - no prave na zajtra strasia s dazdom... 😒
inak maly Teo ma taky vysoky ton vresku, ze ja sa divim, ze mame este cele zrkadla. 😝 odporucim panom na vylete, aby si zobrali nieco do usi. 🙂 doma to je na nervy, ale ked to spustil v ZOO alebo niekde na ihrisku, tak som v koncoch. 😝

kety80
5. aug 2010

ahojte 😉
dnes sme boli v ovsisti na tom grand prix co tie koniky skacu tak si to deti uzili bolo super 🙂
@kasami tesim sa ze ste v poriadku dufam ze uz to tak zostane a na vazovke mam babku tak vacsinou ked sme v ba tak sme tam kika to od nej bude mat aspon kusok do skoly 😅

kasami
autor
6. aug 2010

@renca3 No tak už prší.... dufam, že sa vyprší a cec deň bude pekne 😉
Renci a ty si už mala okuliare predtým, alebo to máš teraz novinku ?
@kety80 tak aj vy ste si užili pekný deň 🙂 my sme išli cez Vazku autom a sa mi zdalo v tej rýchlosti, že si to ty s Kikou a Kubko v kociku 😉

renca3
6. aug 2010

@kasami - rysuje sa pekny den. 😎
okuliare som mala doteraz len slnecne. 🙂 dioptrie su pre mna novinka. no co uz, ide to vekom... 😝

renca3
6. aug 2010

tak to slnko tu len vykuklo rano. uz je zase zatiahnute. 😒

kety80
6. aug 2010

ahojte 🙂
slniecko nieje a kristinka ma od rana teplotu nieje vysoka ale dufam ze to nic nebude aj trochu kasle od pondelka ma ist k babke na prazdniny tak snad nepojde chora ☹

kasami
autor
7. aug 2010

Tak dnes snáď pršať nebude 🙂 prajem krásny víkend 🙂

ani3012
7. aug 2010

ahojte bambuĺky a budúci prváčikovia ! tak už sa nám to kráti 😨 ja som strašne zvedavá,ako to v tej škole pôjde

@kasami aj ty to už máš za pár,teda ty nie ale malinká 😀 Som zvedavá,ako to bude Samko brať-aj škola aj súrodenec . Už sú výsledky všetky v poriadku u Samka ? A ty sa ako cítiš ?

@michaela2410 búrky ja môžem,búrky milujem a hlavne pri mori teraz v Taliansku boli super aj tornádo sme videli,ale mali sme chladnejšie počasie a ani more nebolo bohvieako teplé. Sesternica bola pár km od nás a že mali strašne teplo-samozrejme týždeň pred nami.

@renca3 tak ty máš teraz frei ,že ? Musím si to aj ja nejako vymyslieť 😀

michaela2410
7. aug 2010

@ani3012 my sme sa vratili dnes v noci, lebo uz prsalo a kupat sa nedalo, hoci more bolo teple, ale vo nku sa ochladilo, inak, mali sme to tak pol na pol, kazdy tyzden sme mali asi pol tyzdna pekne a pol skaredo 😀

no, pracka mi bude asi teraz prat tri dni v kuse, len mi to na balkone nechce schnut, tak neviem, neviem... skoda, ze je tu tak skaredo ☹ to leto sa krati a dohovie, kolko slnecnych dni este bude ☹ ☹

renca3
7. aug 2010

ahojte
tak chlapi vyrazili dnes rano. vraj tam bola taka burka, ze voda zatiekla aj do chaty. ale upratuju to tam a snad to bude dobre. 🙂
ja som absolvovala dnes pohreb (rodina) 😢 a teraz sa chystam na jednu svadbu zablahozelat a posediet s partiou.
no a zajtra vyupratujem dom a budem sa tyzden vytesovat z poriadku. 😅 ani na zahrade nebude spinit pes.... 😵
a verim, ze sa pozajtra vycasi a budem sa slnit. 😎 povybavujem si veci a pokupim co treba este na dovolenku a do skoly.

ani3012
7. aug 2010

@michaela2410 otrasné počasie...veď ten prvý týždeň sme boli aj my,tak viem ako bolo...kukni na tornádo,čo sme zachytili:

ani3012
7. aug 2010

@renca3 mohlo by byť teplejšie.Mne vôbec nevadili ani tie horúčavy .
A vy kam idete dovolenkovať ?

@michaela2410 my keď sme prišli na SR,tak bolo celkom teplúčko a chválila som,že z večera do rána mám veci suché.A to nemám balkón 🙂

michaela2410
7. aug 2010

@ani3012 tak to tornado sa vam pekne podarilo...a aj pekne fotecky, juj, ale bolo dobre, ze? ja tiez pridam nejake fotecky, ale mame novy fotak a tak neviem to z neho vytiahnut do pocitaca... 😀

kurci
7. aug 2010

ahojky, ako sa máte? ja len čumím, čo ovládajú vaše deti. To ste šikuláci. Môj matúš neovláda ani písmenka, ani scitovanie mu nič nehovorí, tak neviem ako to bude. zato kreslí a maluje krásne v tom má talent a na pištanie a mravčanie je šampion. som len zvedavá ako ich pani učitelka v škole zvládne. Už máte všetko nakúpené do školy? ja som mu už pomôcky nakúpila a potom sa uvidí čo budeme dokupovať , ale u nás hlavne veci bude treba podoplnať, le bo zo všetkého vyrástol.
A čo máte dovolenky pred sebou, tak prajem príjemné prežitie a majte sa krásne pekný víkend

kety80
7. aug 2010

ahojte 🙂
tak ste sa uz vratili z dovoleniek tak pocasie u nas otras som zvedava ci aspon zajtra prestane prsat 😒
@ani3012 - krasne fotky a to tornado na fotkach to je zazitok ale keby som to mala na zivo vidiet asi by mi vsetko jedno nebolo to ste sa nebali 😉 a mas krasne deticky 🙂
@kurci . vsak to nemusi vediet na to je skola aby ho to tam naucili tak sa netrab bude sikulka uvidis 🙂
my sme kupili cvicky na telesnu musim este kupi dajake teplaky obaly na zosity mame aj ceruzky papiere tak este uvidime co nam povedia vsetci mi hovoria ze netreba dobretu nakupovat ze nieco kupuje aj skola ze len rodicia daju peniaze tak este pockam a kristinka mala zas teplotu vecer sice nie vysoku len 37.5 ale je aj zachripnuta tak snad sa s toho rychlo dostane

michaela2410
8. aug 2010

@kurci tak vidis, to Tomas nevie poriadne kreslit, takze z vytvarnej neocakavam nejake chvaly 😀 a hoci chodi na hudobnu, spieva dost falosne 😀 no a na pistanie a plakanie je odbornik riadny aj on...

@kety80 my nemame cvicky, ani papuce a obaly neviem ake treba, tak som tiez este nekupovala 😒

renca3
8. aug 2010

@ani3012 - to tornado je zaujimave. to prislo az k vam? alebo len takto z dialky ste ho zazili? lebo to by som sa bala.
ako vidim, mala nemala problem vojst do mora. podarena je. 🙂

@michaela2410 - tak sa tesime na fotecky. 😎

michaela2410
8. aug 2010

uz mam fotky stiahnute v pocitaci, len su velmi velke a tu sa musia zmensovat, tak sa mi to velmi nechce ☹ neviem, ci ficite aj na facebooku, tak som ich hodila, ak by ste si ma chceli pridat ako priatela, cez IP poslem svoje meno...ale mozno sa pustim aj do toho zmensovania...idem to skusit a ako to dlho nebude trvat, spravim

michaela2410
8. aug 2010

hura, nacitava mi aj take velke fotky... 😀 tak aspon zopar ich ponukam

kasami
autor
8. aug 2010

@ani3012 krasne foto 🙂 to tornado by som ale asi nazivo nechcela vidiet 😅
@kety80 Sam sa ma dobre ... stale sa kontroluje ci je teply 😀 ale je zdravucky 🙂 zajtra ide do toho tenisoveho tabora tak sa tesi a nastastie sa nam aj vycasi a bude krasne slnecno 🙂
@renca3 uprimnu sustrast ☹
a ako bolo na svadbe ? upratane mas ? ja som upratovala v stvrtok a piatok a zlozilo ma to ... v piatok vecer mi uz nebolo do smiechu ... tak dufam, ze mi najblizsie niekto doma aj pomoze 😝
@michaela2410 super fotecky 🙂 ste si uzivali 🙂

michaela2410
8. aug 2010

@kasami diky za pochvalu, ono sa neda takto cez fotky ukazat, ze nam tam bolo naozaj super...mne sa upratovat vobec nechce a navyse na mna ide znova nejaka nadcha a boli ma hrdlo...u mna to je stale a asi sa musim s tym naucit zit, ale citim sa akoby ma presiel parny valec ☹

kety80
8. aug 2010

ahojte 🙂
nam zacali zateplovat dom tak je to u nas otras zajtra ide kristinka k babke na prazdniny a potom by sme mali ist v piatok na vychod vlakom tak si to uziju 🙂 dnes nam kubko spadol buchnuta hlava a rozrezana ruka chuda cele poobedie plakal ze to stipe ☹
@kasami - tesim ze uz mate pokoj a nech si to samko v tabore uzije 🙂
@michaela2410 - krasne fotky ste si to paradne uzili 🙂

renca3
9. aug 2010

@kasami - bola som len na sobasi v Zichiho, ale aj to stalo za to. po obrade im zaspieval Chodúr nazivo (schudnuty je dobre). pacil sa mi jeho spev velmi. a po gratulacii hrala ludova muzika aj s cimbalom a tancovali sme a spievali. 🙂
zenich bol Dan pochadzajuci zo Svedska, tak sme ho trochu vytancovali, nech tak skoro nezabudne na sobas na SK
(aj hostia z Danska). 😅

ano upratane mam, az je mi to divne. tak dlho vsetko na jednom mieste. 😅
este okna, dvere prebehnem cez tyzden. konecne som upratala komoru, aj v pivnici co to. 😝

@michaela2410 - pekne fotky. verim, ze vam bolo dobre. tak sa rychlo vyliec, ved coskoro ti zacina robotka.
nemas alergiu? aj pri mori si mala problemy? my preto chodime na dovcu az v auguste, lebo alergia na palinu a ta ma sezonu august, september. 😒

michaela2410
9. aug 2010

@renca3 testy mi vysli na alergiu negativne...ja tomu hovorim alergia na chlad, mne staci vybehnut na balkon ked je chladnejsie a takto to dopadne...a hoci sme mali pri mori skaredo, bolo teplo a ten prechod sem mi neprospel...na dovolenke ma tiez bolelo hrdlo, ked bolo vnoci skaredo, ale v priebehu dne mi to preslo, ked bolo slniecko... 😒

kasami
autor
9. aug 2010

@michaela2410 hned by som isla na taku dovcu 🙂
prajem skore uzdravenie ...snad tonebude nic vazne
@kety80 tie tvoje drobce su dobre urazove ☹ chudatko Kubko,nech sa mu to coskoro zahoji ...nebojvo vlaciku na to rychlo zabudne 😉 maminy to horsie zvladaju ako deti 🙂
Mna napadlo, ze som zabudla malemu dat ten naramok proti komarom ... normalne mam chut tam ist naspat 😝 ale asi by si tam tukali na celo, keby som tam prisla 😝
@renca3 Renci, ja sa chystam co to upratat tento tyzden, kym bude maly v tom tabore ... dufam, ze sa mi to zadari ...pivnicu mam v plane uz strasne dlho ... ale teraz tam mm zobral aj veci z tej izby, ktoru bude mat mala ... tak mi to skomlikoval 😠 ale tesim sa, lebo sme v sobotu kupili novy vysavac a nehuci tak strasne ... co ma mrzi ... ze nie je az taky lahky.... lebo tazko sa mi uz vlaci hore dole poschodiami 😅
Tak svadba musela byt fajn a peknym zazitkom pre hosti 🙂 ty si taka tanecnica 🙂 vidiet, ze tanec je tvoj zivot 🙂 co je fakt pekne 🙂