• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

25. novembra 2012 
@kasami deti vedia fakt milo prekvapit :slight_smile: ako som to uz pisala aj na fb, ti moji vedia byt tiez niekedy "na zozratie" :grinning:
22. aug 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@michaela2410 Len aby sme ich raz naozaj od tej samej lasky a prekvapenia "nezozrali" :grinning:
22. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Baby uz len 10 krat sa vyspime a sme v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moj dnes zobronil, ci sa nemoze este 13 x vyspat :grinning:
23. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@kasami uz sa im to blizi drobcom a nam zacnu krusne casy tiez som zvedava ako to vsetko dopadne kika sa zatial tesi uz sa pyta kedy sa zacne skola to ma dost prekvapila lebo na zaciatku do nej nechcela ist tak sa tesim :dizzy_face:
uz aby sme skoncili s tym zateplovanim lebo polystyren mam vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes: deti sa tesia ze u nas snezi :sweat_smile:
23. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, uz sa nam to vsetkym blizi...moji isli dnes po prazdninach prvykrat do skolky... tak mam trocha frei...ja idem zajtra do prace po vyse mesiaci volna :frowning2:

@kety80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kety80 tak Sami neratal, ze mu tak rychlo ubehne :sweat_smile: ... no tie 3 tyzne doma .... mu fakt ubrali z prazdnin :angry:

jeeeej a u vas snezi :grinning: mozete trenovat na zimu .. gulovacka, sankovacka, lyzovacka :grinning: kto by to nebral v bikinach :grinning:

@michaela2410 tak vy uz mate pripravu na ranne vstavanie zahajenu :slight_smile: my sme dnes ledva vstavali (obaja (obtraja)) o siedmej na krv :sweat_smile:
23. aug 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasami - si zlata :grinning: :grinning: :grinning:
ranne vsatavanie by sme mali aj my zacat trenovat teraz vyspavala kika aj do 9,30 tak uvidime co to bude :sweat_smile:
23. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
23. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kety80 jeej, to co je, ze do pol desiatej, nasi nevedia v posteli vydrzat ani do osmej...a ja by som to niekedy tak prijala!!! :grinning:
23. aug 2010 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@michaela2410 aj moj spi ako drevo :grinning:
23. aug 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
co poviete ?
23. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasami - super fotka bola si ako velkonocne vajicko :sweat_smile: ale strasne je to zlate :slight_smile:
23. aug 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kety80 :slight_smile: no dufam, ze na velku noc uz tak nebudem vyzerat :grinning:
23. aug 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasami parada :grinning: je to naozaj take kinder vajco a to doslova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@michaela2410 dakujem :slight_smile: male kalimero :grinning:
23. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasami - kati ale to leti u v akom tyzdni si deti zacnu skolu a ty zachvilu ides rodit :slight_smile:
23. aug 2010 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj babulky - viem že vás zanedbávam :pensive: ...ale čitkám si vás priebežne ... mali sme rodinné oslavy -a Jurko mal 7 rokov....tak vám hodím aj adresu albumčeku :wink: ..sme mu trochen poopravili izbičku :wink:

....bruško chváli - náááádherná fotos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....

...babule dnes mi Juráš povedal: Mami, ja sa do tej školy už normálne asi teším :dizzy_face: ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak som si len utvrdila, že ten rok čo bol navyše v škôlke k niečomu bol :wink: ..
24. aug 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz - velmi pekne fotky mas strasne krasne deticky a izbicka nadherna tam sa ale bude nadherne ucit a torty si piekla sama vyzerali super :slight_smile:
24. aug 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kety80 ..ďakujem - Jurko teraz oveľa viac času trávi v izbičke - odkedy tam má tú autovú bordúru :slight_smile: ....a stôl do školy :sweat_smile:
..a torty - ani mi to nepripomínaj - tú krajšiu piekla maminka - veď vidno že sa ich už doteraz napiekla dosť :wink: -a to auto bolo ešte ráno dosť pekné - žiaľ - nechápem doteraz - kým sme ho išli krájať tak ten marcipán sa mi úplne zlial :angry: :angry: :angry: :angry: - ale Jurko bol gentleman a povedal že sa mu aj tak veeeeľmi páááči :wink:
24. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz deticky su skutocne zlaticka :wink: roztomili su...a paradna izbicka
24. aug 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela2410 :slight_smile: - no s izbičkou sme trošku čakali - nechceli sme špekulovať najprv nejakú "malácku" výzdobku - aj tak mal manšiu izbu a tam koooopec chalanských doplnkov - a to mu aj vtedy stačilo. Minulý rok sme ho presťahovali do veľkej izby a teraz k narodkám sme mu to trochu "naškolákovateli" :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a musím sa pochváliť - som nakúpila Jurášovi košele - také frajerské - že na 9-10 r. :confused: :confused: :fearful: :fearful: a dnes aj papuče ma trochen šokli - že 36! :confused: :confused: :fearful:
24. aug 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz tak to je teda...ja tiez uz musim niektore veci kupovat vacsie, ale len tak na 7-8rokov a topanky mame len 32 :grinning:
24. aug 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@zmurkaz krasna izbicka :slight_smile: krasna oslava :slight_smile: krasna rodinka :slight_smile: a aj super torty ... ja by som take auticko nezvladla ... vobec sa nedivim, ze si zozala uspech :slight_smile:
tej velkosti na koseli sa ani nedivim ... Sam mal teraz v juli 6 a veci kupujem na 8 rokov ... ale tie papuce si fakt myslela velkost 36 alebo cenu :sweat_smile: fuuu my mame tak 30 - 31
24. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasami veľkosť :grinning: :grinning: :grinning: ...cena bola oooooveľa nižšia - našťastie :wink:
24. aug 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela2410 ..no ja verím, že sa to niekedy ustáli a bude ako ostatní - takí priemer ... ak chcem aby niečo nosil dlhšie tak musím kúpiť 140 :sweat_smile:
24. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@zmurkaz :grinning:
Jurko si ale zije na velkej nohe :grinning:
... Jurko je o rok starsi od Samiho ... velkostne ho este mozno dobehneme ... lebo 134 nosime aj my uz teraz .... ale tu nohu ... no dufam a verim ze do roka nebudeme mat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasami to ma zabavilo, ze ci to bola cena :grinning: :grinning: :grinning: vidis, to ma nenapadlo, ale asi by ma vykotilo tolko za papuce :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@michaela2410 tak ale prvak s 36 nohou ... no tiez zaujimave :grinning: ale tak skusila som .... vies kamoska mi vcera povedala, ze sa mozem teraz vyhovarat na tehotensku demenciu :grinning: tak skusam :grinning:
24. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok