Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

zmurkaz
26. aug 2010

@kasami 🙂

janna24
26. aug 2010

@kasami 🙂 na mna to stresovanie prislo az teraz.este som si uzivala "prazdniny" 😀 no dufam ze budeme pripojene niekedy spolu lebo ja tiez stale niekde odbehujem 😉

kety80
26. aug 2010

ahojte 🙂
@janna24 - vitaj medzi nami ja stresujem uz dost dlho a cim viac sa blizi ku skole tym je to horsie my to tusim tazsie berieme ako tie deti 😅
dnes je u nas dem blabec kubko ruci od rana dokonca facol aj kike predtym to nikdy nespravil tak neviem co to bolo snad ked sa zobudi budia mylsi 😉

kety80
26. aug 2010

ahojte 🙂
@janna24 - vitaj medzi nami ja stresujem uz dost dlho a cim viac sa blizi ku skole tym je to horsie my to tusim tazsie berieme ako tie deti 😅
dnes je u nas dem blbec kubko ruci od rana dokonca facol aj kike predtym to nikdy nespravil tak neviem co to bolo snad ked sa zobudi budia milsi 😉

kety80
26. aug 2010

sorry tak to mate dvojmo len v druhom menej chyb asi 😀

janna24
26. aug 2010

@kety80 mne Adam a Nikolka behaju von pred bytovkou,ale stale som nacapena v okne a hulakam co zas robia 😀 a nas kubko spinka tak mam doma hrobove ticho.a manzelik v praci. 😅

janna24
26. aug 2010

@kety80 inac ja som mala vcera den "blbec" 😀

janna24
26. aug 2010

no ja musim ist Kubko vstal 😀 ideme sa prejst

kasami
autor
26. aug 2010

@kety80
@janna24
nejak sa v poslednych dnoch vela ludi stazujem na den blbec 😅 neviem cim to je ... asi tie klimaticke zmeny 😀
Kati tak tebe sa po novom deti biju 😀 no uz nech zacne ta skola 😀
Jani to mas aj okna hned vylestene, ked na ne stale dychcis 😀
inak my sme boli este vcera kupit obaly na zosity a zrkadielka .... tak uz nech je stvrtok 😀 ale nie ... nasi sa isli dnes kupat do senca tak ich cakam ... uz sa na nich tesim ... vecer pojdeme niekam na zmrzku alebo nieco este vymyslime, ked ma ten nas krpcek meniny ...
Co sa tyka vysledkov mam dobre aj zle spravy ... boreliozu nemame ... no zapal v krvi ...slabsi hemoglobin, sedimentacia a CRP stale pretvava a zase sa pomalicky zhorsuje 😝 mame ist za 4 tyzdne zase na koplet krv a CRP... bojim sa ze sa to bude natahovat a ja skoncim v porodnici a maly zase v horuckach v nemocnici ... nevie m co mam robit 😅

michaela2410
26. aug 2010

@janna24 janka, vitaj medzi nami 😉 vidim, ze mas starsie deti rovnako stare ako ja tych mojich dvoch...
@kasami drz sa! uvidis, dobre to dopadne vsetko 🙂

baby, tak stresovala som sa kvoli skole ja dnes 😠 😠 😠 😠 (pisem ako tatar), lebo som sa dozvedela svoj rozvrh...niekto povie, ze ved ucitel ma super pracovnu dobu, rano si dieta v klude vychysta do skoly a poobede ho zoberie, lebo konci uz na obed... ale u mna je opak pravdou...trikrat do tyzdna mam nultu hodinu, takze by som mala byt o tristvrte na sedem v skole, lebo hodina zacina o siedmej, no a dvakrat koncim o stvrt na tri a v piatok o tretej...je sice pravda, ze v stredu koncim vraj druhou hodinou, co je o pol desiatej, ale kolegyna ide od novmbra na matersku, a riaditelka ma hned "potesila" ze este mi nejake hodiny pribudnu a bude ich dost ...ble...to aby som v skole mohla aj spavat...takze preco som sa stresovala? neviem, ako bude u nas fungovat druzina rano, a neviem ako bude mat tomas hudobnu, takze znova zapojim babky a deda, kedze predpokladam, ze koncit bude naobed a hudobnu bude mat tiez asi tak...
uf, ale som sa vyrozpravala, neviem, mozno si niekto povie, ze ine mamy pracuju od rana od siestej do vecera do siestej, faj, ale aj ucitelia to nemaju niekedy lahke a za ten plat uz vobec nie 😒
prepacte, ze som si tu tak rozlievala srdce...

janna24
26. aug 2010

@michaela2410 no uz asi moc nepopisem 😀 maly mi vstal joj...druhy zubok ide ☹

janna24
26. aug 2010

@michaela2410 ahoj.mam take deti stare ako ty.len o jedno viac 😀 a 4-rocne mam zenske vydanie 😉

michaela2410
26. aug 2010

@janna24 hej, to som si vsimla 😉 tak to mas hadam kludnejsie, nez ja dvoch chalanov 😀 a este k tomu tvrdohlavych, aprilovych, v znameni barana 😒 😀

janna24
26. aug 2010

@michaela2410 no ja mam chlapa v znameni barana tak dobre viem co to je 😅 .ale nasa Nikolka je za troch Adamov.(niekedy).a Jakubka maleho ani neviem ze mam.fajnucky 😀

michaela2410
26. aug 2010

@janna24 tak potom asi vies o com hovorim a ked ti poviem, ze obidvaja su povahou po muzovi, ktory je tiez aprilovy baran....tak niekedy som na prasky, alebo na maslu 😒 😠 , ale inokedi su straaaasne zlati a vedia urobit velmi zlate prekvapenia... 😀 vtedy ich lubim este o trochu viac ako inokedy

janna24
26. aug 2010

@michaela2410 hahaha....no mna tiez hnevaju a dnes si isli uzit posledne prazdniny do starych rodicov.tak som sama s Jakubkom a tak strasne mi chybaju... ☹

michaela2410
26. aug 2010

@janna24 😎 ale na druhej strane, ono to trochu pomoze, ked nachvilu niekedy nie su doma... 😀

michaela2410
26. aug 2010

no asi koncim, idem este trocha pospratavat a idem spat 😔 bru noc

janna24
26. aug 2010

@michaela2410 idem aj ja pod perinu 😔 som nieaka vyčerpana...dobrú

kety80
26. aug 2010

no kubko bol poobde lepsi aj sa uz smial aj hral s kikou a stale ju mojkal takze neviem co to do neho voslo snad sa to uz nebude opakovat 😉
@janna24 nas jakubko bola zlatucky a neplacuci do 1 roka potom sa to zacalo stupnovat a teraz reveme za vsetko dufam ze tvojmu jakubkovi to zostane 🙂
@kasami - kati neboj samko bude urcite v poriadku a vysledky bude v poriadku a skoro som zabudla vsetko najlepsie samkovi k meninam hlavne ze vcera mu uz gratulovali som ja blb 😅

kasami
autor
27. aug 2010

@janna24
@michaela2410
😀 tak barani 😀 to musite mat doma fakt veselo 😀 Sami ja rak a to je celkom fajn ... muz je aprilovy byk ... tiez sa da ... ale nasa mala princezna bude skorpionka a to ma teda kazdy uz dopredu lutuje 😝 no som zvedava ...
@kety80 😀 no vidis bude dobre 😉 a dakujeme 🙂
ja idem dens s malym asi k ocnej ...lebo sa v noci zobudil, ze ma mihalnicku v oku a nenasli sme a o siedmej vstaval zase ze ju tam stale ma a nevie spinkat ... a zase som nenasla ... tak asi zbehnem ... ale musim pockat mm ... isiel nieco vybavit a potom ma volno ... tak uvidime 🙂
prajem krasny piatok 🙂

michaela2410
27. aug 2010

@kasami ja sa v tom az tak nevyznam, ale co maju vsetci proti skorpionom? aj ja som 😀 a kedy mas termin?

silvia07
27. aug 2010

@kasami aj ja ta lutujem 😝 ...tiez mam skorpionku...este k tomu s datumom 11.11. 😀

michaela2410
27. aug 2010

tak ja si idem dnes s kamoskami povyrazit, tak sa tesim, ze trocha vypnem... 😀 dnes bol tomas poslednykrat v skolke, lebo v pondelok ich bude varovat svokra a v utorok dala riaditelka nam volno...a uz som zistila, ze z jeho triedy v skolke, budu v jednej triede este tri dievcata a mozno aj niekto iny, ale som celkom rada, ze nebude tam jediny a hned bude niekoho poznat...

kasami
autor
27. aug 2010

@michaela2410 vidis vidis 😀 Silvia ti to vysvetli 😉
oficialny termin mam 7dmeho 😉

@silvia07 tak ma priprav 😉

kety80
27. aug 2010

ahojte 🙂
dnes som bola z drobcami u logopedicky a povedala ze vsetko je v poriadku hlavne co sa kristinky tykalo pekne drzi ceruzku pekne pise skusila s nou aj pisane pismena pekne opysala takze hovorila ze v skole nebude ziaden problem tak my aj odlahlo ale aj tak sa velmi bojim 😨
a na kubka mi povedala ze je taky pohodak na vsetko sa spolieha ze za neho spravia iny to trafila ked sa ho nieco pytala tak povedal len kika aby to povedala za neho ale ze rozprava aj sam len menej a uz by mal tvorit vety a zapajat slovesa tak musime trochu trenovat 😉

silvia07
28. aug 2010

@kasami radim Ti, obrn sa obrovskou trpezlivostou...ma svoju hlavu a da sa presvedcit len naozaj dobrymi argumentmi...u nas take nieco ako dat jednu vychovnu po zadku vobec neplati, to by sa urazila do spiku kosti a aj tak si robila po svojom...je hrozne zatata a niekedy vysvetlit, ze to tak nemoze byt po jej je veelmi tazke...inac je nesmierne ctiziadostiva a ide si za svojim, na druhej strane velmi citliva a kazdy den jej musim hovorit ako ju lubim
a neviem, ci vsetky deti ale moja je strasny pedant a perfekcionista

kasami
autor
28. aug 2010

@silvia07 tak ty mas uplnu princeznu 🙂
tak uz sa tesim 🙂 na to co ma (nas) caka 😀

michaela2410
28. aug 2010

@silvia07 tak tvoj opis presne seni na mojho barana Lukaska 🙂

renca3
29. aug 2010

ahojte
vcera sme sa vratili z Cypru. dobre bolo, len straaasne teplo. 😝 na slnku cez 40. neskor prihodim foto. 🙂

precitala som vas dozadu, o com bola rec.
Leovi som kupovala prezuvky 34 a vysoky je asi 125 cm. aspon ma dobru stabilitu. 😅

Leo mal 4,4 kg a 53 cm ked sa narodil. kedze ja mam normalne 160 cm a 50 kg, tak isiel sekciou. ale tiez im to trvalo veeelmi dlho, kym sa rozhodli (25 hod.) tak si dotlacil hlavu ako sa chcel dostat von, ze mu tam odumreli vlasove bunky a na temene hlavy mu nerastu vlasy. 😒 nastastie ich ma dost a pevne, tak to nie je velmi vidiet.
pri druhom som si automaticky vybavila sekciu.