Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

ani3012
1. sep 2010

baby ,idem len na skok, neviem ani čo ste popísali,len som vám chcela popriať krásny zajtrajší deň,nech sa vašim prváčikom darí a nech majú milú pani učiteľku 😵
Zajtra,až vstanú sú už PRVÁČIKOVIA 😵 😵 😵 😵
Tak dobrú noc a posielam pekné sníčky 🙂

kasami
autor
1. sep 2010

@ani3012 Aj vam Ani, krasny den a nech si ho Patko riadne uzije 😉

kety80
1. sep 2010

@kasami diky kati co ja hlavne nech je kika v vklude a bojim aby som nevyronila slzicky pred nou ked isla do skolky tak som si poplakala az doma tak snad to vydrzim ja som taky citlivec v poslednej dobe ale predtym som bola tvrdaska len tak ma lahko nic nerozhadzalo ale od kedy sa mi narodili moje zlaticka placem pri kazdej dojimacej situacii aj ked mi gratuluju som moc rozcitlivena pripadam si ako blb no neviem ako sa to tak mohlo otocit a zmenit no deticky robia divy 😵 ale som rada len stevo je z toho u na nervy 😅 a to povedz tatovi aby sa mi venoval stale rovi na dome a potom vecer odpadne ako kabela chudak ale potom mam cas aspon pisat sem 😀 😀 😀

kety80
1. sep 2010

a ja sa pridavam tiez vsetkym prvacikom vsetko dobre nech to v pohode zvladnu a tesia sa zo skoly a my tiez 😵

renab
1. sep 2010

No kočky, malý už konečne zadrichmal, ocko s ním a ja som akási nervózna. 😅

zmurkaz
1. sep 2010

...jáj - mi muž sadok m PC - ale aspoň som pošramotila byť a nachystala veci 😅
@kety80 ...aj ja som nervko - asi viac ako on 😅

zmurkaz
1. sep 2010

Baby - tuším to prežívame horšie ako oni 😕

renab
1. sep 2010

A to u vás, ako sa dívam, je to u väčšiny prvý krát. Ja už mám 3 reprízu 🙂

zmurkaz
1. sep 2010

@renab ...teba to už tak neberie .... čo?

Babulky - Žužu sa mi podchvíľou budí - furt je na mne pricucnutá - nám lezú zuby ... tak idem ....PA a držte sa zajtra ... a aj detúrence 😵 😀 😀

renab
1. sep 2010

@zmurkaz Práveže ma to "bere" aj dosť. Až mi to je smiešne. Zajtra sa držte aj vy. 😀 😀

kety80
1. sep 2010

aspon nie som nervozna sama snad to vsetci zvladneme drzte sa pa 🙂

renca3
2. sep 2010

ahojte
ja som vcera zaspala s malym o 20.00, tak som tu zmeskala vecerny pokec. 🙂 prajem pekny prvy den prvacikom. 😉

ani3012
2. sep 2010

ahojte mamuľky !
Tak zdravím našich prváčikov a prváčky 😎
Tu pár fotiek z nášho prvého dňa v škole.
http://www.facebook.com/photo.php?id=1196832026...
V triede mali byť 20 žiakov (10 a 10 kusov 😀 )ale prišla ešte jedna žiačka,tak ich je 10 chlapcov a 11 dievčat.
AJ majú len dve hod. týždenne,že prvý rok bude zameraný na písanie,čítanie a počítanie .
Majú celkom milú p. učiteľku,Paťko bude sedieť vpredu ,aby bol pod dozorom.
Zajtra končia o 10:45. 🙂 a bude chodiť aj do družiny 😵

zmurkaz
2. sep 2010

Ahoj kočandy 😵 ...tak ako? my dobre - majú veľmi milú pani učiteľku - tak uvidíme, či jej to zostane 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
2. sep 2010

@ani3012 ...ahooooj

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz čaf ! 🙂
chalani práve vybehli von,Evička spí,tak idem niečo navariť...čo dnes varíš ?

No a ako dopadol Jurko ? s kým sedí ?

zmurkaz
2. sep 2010

@ani3012 ...krásne fotočky .... 😵

Tak u nás je troceh menej chlapcov ...ale už máme hnilý kút - hneď musela učiteľka jednu lavicu napomínať 😕 ... samozrejme že chlapčenskú ... Jurko si vybral prvú lavicu (od okna) ...nemajú tam lavice tak klasicky - ale tak skôr do poloblúka ...šak hodím fotos 🙂...a aj my budeme chodiť do družiny - aj keď nás pri slávnostnom príhovore hneď pani riaditeľka prosila, že kto nemusí, nech nechodí - ale to sa mi vôbec nepáči - bo kedy sa dajú tie deti dokopy? Cez tie 5 a 10 min. prestávky??? A zajtra máme len 3 hodky - ale už dostali domácu úlohu 😀 😀 😀 - vyfarbiť obrázok čo budú mať na skrinke ....a úlohu mámem aj my - tú značku nakresliť na všetko čo doprace do školy 🙄 - tak idem kresliť 😀 😀 😀 ...máme domček 😉

V prevej lavici - sú tam 4 miesta sedia 3-ja chalani a jedno dievčatko s okuliarkami - ale sa mi zdá milučká - tá sedí vedľa Jurka ... a tí druhí dvaja sú strašidelne malinký ...

Ja nevarím dnes varil muž - zapekané zemiaky s klobáskou a nám tam dal mäsino 🙂 .... ale poobede ešte vybehneme do mesta do cukrárne

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz tak nech Jurko nakreslí len nejaký trojuholník 😀 😀 😀 😀
No my máme tiež d.ú. aby si deti nachystali básničky a pesničky.
ja musím pooznačovať všetko od zošitov až po úbor na TV.

zmurkaz
2. sep 2010

@ani3012 ...aj ja .... aj všetky zošity ... a našim dovolila na zajtra priniesť jednu hračku - takú, čo sa zmestí do dlane 🙂

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz o hračkách nebola vôbec žiadna reč,ale to mi ani nevadí 🙂
a tu je náš rozvrh:
http://zs4malacky.edupage.org/timetable/?

a zabudla som,že sme dostávali RAMA vrecúško. Bol tam box na desiatu,pravítko,potom také koliesko-že čo na desiatu a letáky

zmurkaz
2. sep 2010

waw ...my budeme mať rozvrh až v pondelok .... tak preto asi tie hračky .....sama učiteľka to navrhla - a pýtala sa detí, či aj ona si má doniesť 😀 😀 ....a vy ste 1A? bo mi tam dalo 0-tý ročník ...som si pozrela 1A ..inak my máme 5 hodín len 2x do týždňa nám hovorila

zmurkaz
2. sep 2010

@ani3012 ..no supiš - naši len Billa pexeso 😝 ...ale aj také že Šlabikár a ešte akúsi knižku - som to nestihla ani pozrieť ....

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz nie,my sme 1. C .
vy ste 1. A však ?

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz aj to sme dostali a ešte aj budeme zajtra dostávať,ale za to si zaplatíme:
zošity 8 euro,kniha AJ 7 euro atď.....ale lepšie,ako keby som mala zháňať po obchodoch

zmurkaz
2. sep 2010

@ani3012 ...áno 1A .... idem kuknúť tú vašu teda 😀 😵 😵 ...no a supiš že to máte takto - my máme v stredu rodičko - tak rátam, že tam to na nás vybalia 🙄

zmurkaz
2. sep 2010

@ani3012 Tak aj vy máte len 2x 5 hodín + triednickú
😉

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz ale moc veľký rozdiel tam není v hodinách,iba namiesto pracovnej výchovy bude mať AJ

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz Zuzka,idem ja,lebo sa mm nahnevá,že som presedela pri PC a nenachystala nič na jedenie. 😉

zmurkaz
2. sep 2010

😉 ..pa - ja aj tak kreslím - my sme už papali - tak dobrú chuť 😉

ani3012
2. sep 2010

@zmurkaz ešte som chcela,že ako dlho vám bude trvať jedna vyučovacia hodina ? u nás 45 min. som si myslela,že prváci majú skrátené.....