Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

zmurkaz
3. sep 2010

@michaela2410 😀 😀 😀 😀 ...a na čo ho dávaš?

michaela2410
3. sep 2010

@kasami jej, aha, tak sa musim kristinke ospravedlnit 😉 😉 😉

michaela2410
3. sep 2010

@zmurkaz on uz vlani zacal chodit, na klavir, ale mala ho ina ucitelka na teorii...inak, najradsej by som vymenila aj tu na klavir, ale ved nemozeme mat vsetko 😒 je to taka starsia ucitelka, a neviem ci dokaze dobre naucit, ale ved ja si ho doma dovychovam a doucim 😀 😀 😀 ved on tomu vela neda...za cele prazdniny hral asi len styrikrat, aj to az za posledne dva tyzdne 😎

zmurkaz
3. sep 2010

@michaela2410 ...jóooj - tak ten mám 8 rokov za sebou 😝 ...milujem klavír ale hrať v pravom slova zmysle neviem 😝 ....už som za ním nesedela ..... 100 rokov.... A mladého to baví?

kety80
3. sep 2010

my sme tiez niekedy dost spomaleny a hlavne som zvedava na to jedenie ostatny sa budu uz hrat v druzine a my este budeme stale jest 🙂 a na obliekanie a vyzliekanie potrebujeme more casu a vsetko musi mat pekne ulozene lebo ona to chce mat popriadku aj skolsku tasku stale uklada aj ked tam nic zatial nema 😀 tak na to som zvedava ako to bude 😉 tak dufam ze som sa nikoho nedotkla to by ma mrzelo

kasami
autor
3. sep 2010

@michaela2410 😀
Sami sa straaasne hanbi spievt ... neviem co ho to tak chytilo 😅

kasami
autor
3. sep 2010

@kety80 Kati nas si sa urcite nedotkla 😀 moj je niekedy ko lenochod 😀 100 x povedat .... niekedy ma uz tri ulohy a este ani tu prvu neurobil lebo nestihol 😅 tu druhu zabudne a tretiu mozno na 100sty x spravy 😀

michaela2410
3. sep 2010

@kety80 tak som sa predsa trafila, ved to fakt, akoby o tomasovi som citala ale s tym rozdielom, ze on neuklada 😒 jemu je jedno ako tie veci hodi
@kasami a myslis, ze tomas spievat vie, ked bol maly tak spieval odusu, aj teraz ked niekam cestujeme v aute, tak vyspevujeme vselijake pesnicky, ale spieva dost falosne 😖 ale nevadi, zatial ho to drzi, ta hudobka
@zmurkaz no, ja som hrala dvanast rokov a tiez som vsetko pozabudala, ale mame ho doma (stahovaci nam ho vytrepali na sieste poschodie - plnopancierovy) tak chcu brnkat aj oni dvaja...ja som za nim nesedela hadam celu matersku a ani potom, lebo ked som si chcela nieco zahrat, hned mi bud jeden alebo druhy nan zacali brnkat 😀

renab
3. sep 2010

@michaela2410 Klavír, no super! My máme hudobný hluch 😀 😀 😀 😀

michaela2410
3. sep 2010

@renab 😵 😵 😵

kasami
autor
3. sep 2010

@michaela2410 no ja ani neviem ci vie spievat .... ale hlavne sa zacal hanbit spievat .... aj tancovat pre mnou 😀
@renab aj my chcemeeeee 😀

zmurkaz
3. sep 2010

@michaela2410 ...aj my ho máme doma - a aj tak nehrám 😝 ...ale milujem ho počúvať ....

Babuulky - ja už oziky musím - ma to zobudilo s tými niektorými metódami 😅 ...ale o chvíľu je tu mm - tak nech nie som pri PC - bo povie, že som závisláčka 😀 😀 😀

Tak pa pa a už to aj hneď vypnem 😉

michaela2410
3. sep 2010

no babule, idem ja spat, zajtra chce ist muzo na hriby, tak nas zace povlaci niekde po kopcoch 😝 ble, sa mi velmi nechce...ale trocha cviku mi neuskodi, ved tu len s prepacenim zerem a zerem... 😅 😅 😅

renab
3. sep 2010

@kasami Tancovať pred mamou? Také trááápne!!! 😀 😀 😀

michaela2410
3. sep 2010

@zmurkaz aj moj mi to stale hovori, ale teraz spi na gauci pred tv, ako vzdy 😀 😀 😀

kasami
autor
3. sep 2010

Aj ja sa lucim .... lebo ten moj ma taha uz hodku hore ... a hovori, ze sa uz mam rozlcit 😀 a pyta sa, ze kedy spite vy 😀
lebo my rano vstavame ... maly m 6,15 trening na Slovane 😝
tak prajem dobru nocku a krasny vikend 🙂

kasami
autor
3. sep 2010

@renab 😀 co ja chcem, ze 😀

renab
3. sep 2010

@kasami U nás by ti to neprešlo. Ešte tak hrať futbal. Alebo aspoň pozerať. Aj dnes šiel spať až po futbale.

renab
3. sep 2010

Dobrú noc. A užite si víkend. 😀

kety80
3. sep 2010

tak mame podobne deturence 😀

@kasami - to tak skoro ma trening chudacik to sa ani cez vikend nevyspi
@michaela2410 - tie hriby zavidim v dobrom 😉

kety80
3. sep 2010

idem ja aj lahnut tak pa a krasny vikend 🙂

zmurkaz
4. sep 2010

Dobré ránko - kočky - tak u nás otras počasko a Zuzanke sa ťahá zub ..... 🙄

kurci
4. sep 2010

ahojte, tamarka sa práve zobudila a Matúš si písal prvú domácu úlohu 🙂 . na jednej strane psíka a na druhej strane búda, že má urobiť niekoľko klukatých cestičiek, tak sa trošku pozabávkal . a keby ste videli tie zákruty, celú stranu zapísal. A teraz tamarka, že aj ona ide písať 😀 . tak som zvedavá ako to bude pozdejšie ked budem v práci a na úlohu bude menej času.
A u nás je tiež strašné počasie, prší a prší, mala som sa ísť kuknúť na svadbu, ale sa mi nechce, lebo by som musela brať aj deti. Tak radšej sedím doma. Mamičky ešte sa chcem opýtať, čo budete dávať na desiatu, lebo nám zakázali sladkosti, že potom sú špinavý od nich. tak, že reku budem dávať jablčko, ovocie. Lebo ráno bez ranajok by som ho nechcela posielať, len uvidím či bude chcieť jest, lebo ja som nechcela, ale my sme mali aj desiatu v škole. a flašky ste kupovali alebo dávate od džúsikov, od jupíka. Blbé otázky ja viem 😀 , ale že mu chcem kúpiť do školy takú poriadnu za 7,5 tak neviem, či mám
tak sa majte a dúfam, že aspon nedela bude krajšia

michaela2410
4. sep 2010

ahojte, znova som tu napisala celu kopu, ale mi to tu neposlalo 😠 😠 😠 , tak este raz...
dnes sme boli v tom lejaku v lese na hriby, ale nenasli sme nic, tak aspon sme sa presli 😀 😀 😀 , ved nam to nezaskodi...a uz som aj ja dnes trocha spala

@kurci ja budem urcite davat chlebik, alebo rohlik a nejake ovocie...na ranajky davam len kusok chleba alebo rozku a trocha caju, on mi vela nechce pit a keby som robila nejake bohatsie ranajky, nevysrotili by sme sa do skoly ani na deviatu pri jeho rychlosti jedenia...no a na pitie mu zatial dam asi caj do takej flasky od jupiku, lebo on sice chce tu flasku, co sme kupili spolu s taskou, ale tam je podla mna velke hrdlo, tak sa bojim, ze by sa hned oblial 😒 😒 😒

zmurkaz
4. sep 2010

@kurci ...my sme mali fľašku k taške - asi na 2 šálky čaju -si vypýtal ...(malej som robila feniklový a on že mu chutí - nech mu urobím taký 😀 😀 😀 😀 ) ...a jedlo som mu dala polovicu rožka s maslom a šunkou, pokrájanú čerstvú záhradnú uhorku,brumíka .... ale veď nemusia sa dávať klasikuš sladkosti .....sú aj tie fit tyčinky, Kinder rezy (my teda na nich doooosť fičíme - a je to aj zdravé aj pochúťka ... teda on mi tvrdí...., a všelijaké také tyčinky čo sa neušpinia, ale pre nich je to mňam 😉

@michaela2410 🙄 ...no neva - aspoň ste mali zážitok 😀 😀

kasami
autor
4. sep 2010

@zmurkaz tak vy budete mat o zubok viac 🙂 Jurkovi vypadavaju a Zuzanke rastu 😀 dobre to mate zariadene 😀
@kurci joooj, my mame este vystrinut ten obrazok .... doteraz sme mali navstevu ... zajtra som zabudla, maly ma cyklomaraton ... tak asi prideme z neho spravime ulohu a pojdeme k svokre gratulovat k meninam 😅 fuuu to zase bude plny den 😅
co sa tyka desiaty ... tak my roztek, alebo chlebik s masielkom a niecim ..., bananik, alebo jablcko a keksik take tie bebe dobre rano ... my cokoladove ani nesmieme a nai mliecne ... tak len take suche ...
co sa tyka pitia, tak mame taku cyklisticku flasu a do tej mu zatial davam cajik 🙂
@michaela2410 ako to ? co nerastu ?

michaela2410
4. sep 2010

@zmurkaz @kasami nejako nerastli, ale aspon ta prechadzka bola dobra 😉
zajtra ideme do Bojnej k obedu so znamymi a ak nebude prsat, tak pojdeme aj pstruhov chytat... 😀 pozrieme zvieratka ako narastli od vlani...maju tram taku malu zoo a mozno sa aj na koni chalani povozia 😎

michaela2410
4. sep 2010

no, idem im zuby cistit, my s tym mame trocha trampoty ☹

zmurkaz
4. sep 2010

@kasami ....no to už bolo ... Jurkovi prvý vypadol a Zuzanke sa na druhý deň predral prvý 😵 😵 😵 ...bolo to krásne 😉 ...Jurko už má tie 4 vpredu komplet nové ... a nič ďalšie sa zatiaľ nekýve ... a Zuzanka dobieha aby sa raz kývať mohlo 😉 ...chúďa ale dobre ju to ťahá ☹ ...a vy máte alergiu na mlieko? ....a budete mať zajtra dobre nabitý program 😉
@michaela2410 ...waw - tak nech neprší - nech máte krásny dník 😉

kasami
autor
4. sep 2010

@michaela2410 nechapem .... ved teraz je perfis pocko na hriby 😅 nasi boli cez tyzden a nasli dost ...
@zmurkaz no pekne to mate s tymi zubkami zariadene 😀 Sami ma alergiu na kakao a neznasanlivost na laktozu ... 4.10. ide na vydychovy test ... lebo doktorka si mysli, ze to uz nie je iba neznasanlivost, ale alergia ... tak az potom budeme vediet