Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

zmurkaz
2. jún 2010

@kasami ...no to dúfam aj ja že sa to nepotvrdí ... ja som len písala čo naša mami .... ale to jej predtým vždy podľa krvných výsledkov - či už je to OK alebo nie.....
...babulky ...myslím na vás - len ten PC je zas KO - tak idem upratať fotky a celý sa asi preinštaluje.... 🙄

ani3012
2. jún 2010

kasami- tak aj ja dúfam,že sa to nepotvrdí! Samko je šikulka a uvidíš,že to bude dobré 😉

ani3012
2. jún 2010

No a dnes sme boli na logopédii,dala nám na dom cvičenia a aj nás objednala jej kolegynky na vyšetrenie ADHD . No bol tam otrasný,aj facku som mu dala,čo ma vytočil.
Inak výslovnosť má dobrú,ale neartikuluje tak musíme cvičiť sánku- mááá méééé míííí móóóóó múúúúúú
Sa tam na tom rehlil a ja potom aj s ním,čo mi bol on smiešny.No trapas!
Som zvedavá,ako to budeme robiť doma 😕

kasami
autor
2. jún 2010

Babulky dakujem za podporu 😉 dufam, ze mu nic nebude

Ani, no aj deti maju svoje dni 😝 Samko sa takto spraval ked sme boli u psychologicky ... ked bol maly ... len rozdiel bol v tom, ze vrazil on mne a nie ja jemu ... u logopedicky je zlaty, fajn ... tak vam drzim paste a prajem pevne nervy 😉

ivamera
2. jún 2010

pamätám, že aj moj svokor mal niekedy podozrivú škvrnu potom čo ho uhryzol kliešť a našťastie sa z krvi bolerioza nepotvrdila.

kasami
autor
3. jún 2010

@ivamera 😉

renca3
3. jún 2010

ahojte
uz odbocim od chorob, aby sa len na nas nelepili. 🙂

dnes idem s detmi do kina na Draka 3D. to akoze este MDD. Leo by si ani po vcerajsku nezasluzil. ale uz som slubila aj jeho kamosovi zo skolky, ze ho zoberiem, tak sa to neda zrusit. 😉 idem ja s 3 detmi, snad to zvladnem. 😝 mensi - Teo ide vlastne 1. krat do kina. tak neviem, ci obsedi.

kasami
autor
3. jún 2010

@renca3 a kam idete ? aj maly na to chcel ist .... ale nejak to nechavam na skarede pocasie v tatrach ... ze aspon do kina pojdeme 😉

renca3
3. jún 2010

@kasami - do Eurovei

ivamera
3. jún 2010

renca3, aj moj muž bol s Ninkou na drakovi 3D, veľmi sa im páčilo 🙂
tak príjemný zážitok 😉

renca3
3. jún 2010

tak detom sa pacilo, len Teo samozrejme nevedel obsediet tak dlho. raz bol na WC, raz sme boli nieco kupit a inak sa prechadzal po sale. mala som baterku, tak sa s nou zabaval. nastastie bolo malo ludi, ale aj tym to zrejme vadilo.
do kina ho najblizsi rok, dva urcite nezoberiem. 😝
Leov kamos je Nemec, tak mu aspon prekladal a komentoval, co sa deje. najlepsie bolo, ze mu hovoril aj co bude.
Leo na tom bol asi pred 3 tyzdnami s dedom, ale nie na 3D.

kasami
autor
3. jún 2010

@renca3 chodis tam autom ? ako sa ti tam parkuje ?

no na Tea bolo to kino asi dost dlhe 😅 este je asi malicky ... ale neboooj o rok to bude lepsie ... nemusis cakat az 2 😀
Leo je sikovny chlapcek 🙂

renca3
4. jún 2010

@kasami - autom jedine. parkuje sa super. su tam vyhradene parkovacie miesta pre maminy s detmi. tam na tom konci, kde je kutik a kino. (alebo aj pre oteckov s detmi?) 🙂
len to platenie je o nicom. len 1. hodina je zadara.

ani3012
4. jún 2010

my na 3D nemôžeme,Patrikovi sa to nepáčilo.Asi preto,že naše kino na 3D nie je stavané a tie papierové okuliare mu padali a aj hlava ho bolela. teraz,keď poviem,že ideme do kina,tak hneď povie,že bez okuliarov bude pozerať.

A koľko sa tam platí parkovné? Jedna hod.je teda málo.......

kasami
autor
4. jún 2010

@renca3 Lebo my sme tam boli s mm a to bolo hrozne ... Vosli sme, zaparkovali sme, ale odchod bol hrozny, odhliadnuc od tych co si zabudli vymenit tie parkovacie karticky .... Vyjadz je spraveny ostrou zakrutou hore, ktoru ma vacsie, sirsie auto teda velky problem vytocit na 2. - 3. krat. Ked sme tam boli, tak vzdy sme vychadzali tymto blbym vyjazdom ... Este su tam zevraj aj dalsie, len sme ich este neobjavili. Muz mi tam normalne zakazal ist samej 😀 a hned vyhlasil, ze pred Vianocami tam isto nepojdeme 😀
Ani hodinu tam je parkovisko zadarmo a ak si dlhsie a nieco nakupis, alebo si v kine, tak musis ist z blokom na informacie a tam ti daju inu karticku do toho parkomatu a myslim, ze mas volne dalsie tri hodiny ...

renca3
4. jún 2010

@kasami - neviem, ja som nemala problem. vascinou sa zaradim vlavo, ked myslis tu ostru zakrutu doprava a smerom hore. ano, pri vyjazde sa chvilu caka, lebo 2. vyjazd smer Ruzinov bol zatvoreny. neviem preco.
ani neviem, kolko je za hodinu. ja som tam bola cez 2 hod. a platila som 3,- EUR.

kasami
autor
4. jún 2010

@renca3 no my chodime na vyjazd na Ruzinov ... a ten bol taky dost ostry .. aj ked sme v lavo ... a kazde vacsie auto to tam tocilo na niekolko krat... mozno skusime niekedy na Stare mesto 😅
a tebe nedali potvrdenie v kine na parkovisko? vsak to by si nemalaplatit,ked ste boli v kine 😅

renca3
4. jún 2010

@kasami - neplatila som v kine, lebo som mala volne vstupenky od znameho. 😉

zmurkaz
4. jún 2010

babýýýýý - ahooooj ...furt má PC KO 😠 😠 😠 ...a u našich je to ťažké - tu malá mrnkoce - tak sa tu ned dlho byť ☹ ....ale myslím na vás 😵 😵 😵

kasami
autor
4. jún 2010

@zmurkaz aj my na teba 😉
@renca3 😉

zmurkaz
5. jún 2010

@kasami 😵 😵 😵 😵 😵

renca3
7. jún 2010

ahojte,
konecne pekne a cely vikend boli deti vonku. dufam, ze to vydrzi aspon tyzden, dva. v stredu maju ist zo skolky na Biofarmu, tak hadam im to vyjde. 😎 (uz to odkladali)
trampolina ich doma zatial bavi. rano otvoria oci, oblecu sa a skacu. Teo dnes o 6:30 uz poskakoval na nej. 🙂

silvia07
7. jún 2010

@renca3 jeej vy mate doma trampolinu...to moja by brala hned...len u nas v byte ju nemame kde dat....ta si zasa rano hned pusta pesnicky a tancuje 🙂

ivamera
7. jún 2010

@renca3
a kde je tá biofarma? Niekde v okolí BA?

renca3
7. jún 2010

@ivamera - medzi Stupavou a Lozornom.

kety80
7. jún 2010

ahojte 🙂
tak pocasie superove cez vikend sme mali u nas v dedine den deti tak si to detska super uzili boli tu aj koniky tak kristinka bola vo svojom 🙂 dnes som nazbierala plnu misku jahod uz sa na ne tesim ked vyslo slniecko tak ich je teraz kopec od susedy som dostala vajicka no superovy dedinsky zivot mame 😅
aj my mame trampolinu vonku na zahrade tiez na nej deti stale skacu 😉

renca3
7. jún 2010

@kety80 - no čo vám chýba? 😎 dobrí susedia je super vec.
my máme zatiaľ dobré vzťahy so susedmi. ale ešte zopár krát deti budú ráno vykrikovať na záhrade a bude aj po dobrých vzťahoch. 😝

kety80
7. jún 2010

@renca3 - no to si ja hovorim tiez ze tie susedske vztahy take dobre uz nebudu my len rano vstaneme alebo prideme domov z BA a hukot a kubko zacal za vsetko pistat tak hroza uz minule sa ma pytali ci kubko nieje chory lebo tolko place 😕

renca3
8. jún 2010

@kety80 - no to aj Teo minule jacal vonku, lebo trucoval a nechcel ist dnu a sused prisiel pre mna, ze asi sa malemu nieco stalo, ked tak velmi place. nuz co, bud si zvyknu, alebo sa prestanu s nami bavit. 😉

kasami
autor
8. jún 2010

Ahoj 🙂
rano som sa pripojila na wifi a napisala som vam ... ale moje zlate dieta mi tuklo do klavesnice a cely prispevok skoncil v haji 😠 potom som sa mu uz aj tak musela venovat a proceduram .... dnes mu braly stery, vytery, krv a mal rehabilitaciu ...
pocko je celkom fajn, slniecko svieti skoro cely den, troska sprchlo, ale je fajn teplucko, tak dufam, ze nam to aj vydrzi 🙂
vsak sa este pripojim 🙂 zatial je tu celkom dobry signal ... len moje dieta mi nejak nedava cas na to ... stale sa chce hrat 🙂
tak vas pozdravujeme a majte sa zatial krasne
pa