Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

renca3
9. jún 2010

@kasami - tak pocasie mate dobre na prechadzky. nech vam len vydrzi co najdlhsie. 😎
ake ma procedury?

renca3
9. jún 2010

ja mam Lea od vcera doma. cez den nic a vecer teplota cez 39. zrejme viroza. 😒

kasami
autor
9. jún 2010

Dnes sme mali malu vizitu a 😢 maly ma kopec zlych vysledkov .... vysoke aslo, ige, crt .... imunita zase nizka ... ze mam pockat do piatku na primara .... ze co nam on povie a nahrhne aku liecbu 😅 troska ma teda aj vystrasili ... tak dudam, ze to take zle nebude 😅

michaela2410
9. jún 2010

kasami, drzim palce...uvidis, vsetko bude ok...ja ked som bola mala, tiez som mala stale zle vysledky... vsetky druhy kasla som absolvovala...ale akosi som z toho vyrastkla, je pravda, ze imunitu mam oslabenu, ale dvadsat rokov som bola ok, nebyvala som tak strasne chora...hoci teraz sa mi do toho pridruzila akasi alergia, ale inak uvidis, ze tiez z toho "vyrastie" a vsetko bude dobre 😉
teraz som ja ukaslana ako hrom, znova mi to zacalo hrdlom, ked sa tak zrazu oteplilo...proste zmena pocasia je pre mna zabijak 😖

kety80
9. jún 2010

ahojte 🙂
pocasie uplne super 🙂 dnes sme detom napustili konecne na dvore bazen tak snad sa ohreje voda a cez vikend si to uzijeme 🙂 kike vypadol dnes zub dvojka a s kubkom chodime teraz plavat tak chce robit vsetko sam tak je viac podvodou ako nad vododu 😅
kati - neboj urcite vsetko dobre dopadne a tie vysledky na tu boleriozu uz mate a uzivajte si tatry a pekne pocasie urcite je tam krasne 🙂

kasami
autor
10. jún 2010

no babulky mam aj pozitivny vysledok 😀 boreliozu nemame 🙂 tak sa tesim, ale aj som si myslela ... ze ak ju ma tak aspon viem, preco ma zle vysledky ... ale takto neviem ... no nic, mozno sa nieco dozvieme zajtra
a vy ako ? v BA a inde je krasne pocko .... chodite sa aj kupat ?

ani3012
10. jún 2010

@kasami tak to máte negatívny výsledok nie ? 😀 ale pozitívna správa 😉 Som rada,že sa to nepotvrdilo a nech dajú Samka rýchlo do poriadku. 🙂

A počasie je super,ja toto môžem,len Patrika včera strašne bolela hlava,ani osprchovať sa nechcel len ležať a spať .Mali zo škôlky na štadióne olympijské hry ,priniesol tri bronzové medaile a úžer 😝 Tak som si ho nechala doma,ale už je v poriadku,čo som strašne rada. Na slnku boli od pol deviatej do pol dvanástej a bez šiltovky.On je ešte k tomu vyšišaný 😒 Vraj im nedovolili šiltovky.Ja som si aj všimla,že nikto z detí ,čo pretekali nemali čiapky,ale nevedela som ,že im ich zakázali.Sa musím dnes spýtať učiteľky,idem na rod. združenie,čo je pre deti,ktoré idú do školy v prírode.

kasami
autor
10. jún 2010

@ani3012 ano tak som to myslela negativny vysledok a pozitivna sprava 😀

Patrikovi blahozelam k medailam a nech si len teraz riadne oddychne a vela pije 😉

musim sa uy odpojit tak zatial pa

michaela2410
10. jún 2010

@kasami super, tak sa dajte dokopy 😎

renca3
10. jún 2010

@kasami - no vidis, ze doktori len preveruju, overuju. ale dobra sprava. 🙂 hlavne sa nestresuj ich informaciami, vsetko bude v poriadku a ty bud v klidku s babatkom.
teraz by som s tebou menila, lebo take teplo ako je tu dolu zase nemusim. ale deti sa vytesuju. uz sa v nedelu kupali v bazene. teda voda bola este dost studena. 😝 dnes pridu kamosi zo skolky, tak bude veselo. 🙂

Lea som tiez zobrala v pondelok zo skolky s bolestou hlavy a tiez bol vonku bez siltovky. ale bolo to aj s teplotami 2 dni na vecer. teraz neviem, ci to bol upal, dehydratacia alebo viroza. asi jedno s druhym. ale bolelo ho aj brucho a moja Dr. ma poslala na chirurgiu, ci to nie je slepak. oni vypisu vymenney listok pre istotu a su kryti keby daco. isla som tam, OK.

dnes isli do Devinskej na vylet pozriet policajnu akademiu ci co.
policajtov nechcem ani vidiet, zase mi dali vcera pokutu. 😒

kety80
10. jún 2010

AHOJTE 🙂

@kasami - kati strasne sa tesim ze sa to nepotvrdilo tak si to teraz uzijete samko sa dolieci a ty odychuj 🙂
nase deti sa este nukupali v bazene velmi studena voda bola naspustili sme ho v pondelok a este sa voda neohriala tak snad cez vikend 🙂
@ani3012 - ani gratulujeme k medajlam je sikula 🙂
@renca3 - no pokuta 😠

kety80
12. jún 2010

ahojte 🙂
asi ste vsetci na kupaliskach aj my sme sa dnes cely den kupali na dvore v bazene deti nechceli ist vobec von dufam ze nebudu chory a co boli ste aj volit 😅

renca3
13. jún 2010

@kety80 - samozrejme, ze sme si vcera odvolili. 🙂
my sme mali vcera navstevu cca 20 ludi. deti sa kupali, dospeli sa zabavali. 😎 svagrovci zostali aj na noc, teraz sme ich vyprevadili. dobre bolo.

michaela2410
13. jún 2010

no a my sme z troch tretin chori, lukas mal vcera hnisave ocko, ale dnes je to uz lepsie po pamykone...tomas je uz od piatka zachripnuty, no a ja sa trapim s kaslom uz dva tyzdne ☹ ☹ ☹ ☹

renca3
13. jún 2010

@michaela2410 - tak matematicky si to vyjadrila. no nezaprie sa ucitelka. :-
tak sa vyliecte na 100 %, prazdniny su za dverami. 😉

kety80
13. jún 2010

@michaela2410 - skoro sa vyliecte teraz v lete je to na nic ☹
ja som sa zas dnes total spalila na chrbte no muz ma natrel pnatenolom tak chvilu ulava zajtra slnko nehrozi ☹

michaela2410
14. jún 2010

@kety80 tak dnes by si si toho slnka neuzila a aj sa dost ochladilo, ten vietor na pocit bol dost chladny...dnes som bola s chalanmi u dr. ale vraj im nic nieje a kludne ich mozem dat do skolky, to si len trocha sople...tak davam len nieco od kasla, ale este zajtra sa budu varovat u deda...hrozne ho zboznuju a tak nech si ho uziju, od soboty ide do chorvatska na tri mesiace ☹ tak im bude aj smutno a mne tiez, lebo takto som vedela, ze ich mozem tam dat aj na cely den

kasami
autor
15. jún 2010

Babulky vsetkych vas pozdravujeme 🙂 mame sa dobre, maly ma len troska soplik ale inak je v pohode, zapal ze budu este kontrolovat. No a mne brusko riadne rastie 🙂

renca3
15. jún 2010

kasami - no ved uz ides do 2. polovice, tak nech len rastie. 🙂

kety80
15. jún 2010

ahojte 🙂
dnes mala kristinka karneval v skolke bola nevesta strasne bola zlata pokladik moj este ich aj namalovali tak vyzerala o moc starsia 😵
@kasami - tak brusko nech rastie a vy si to uzivajte dufam ze sopliky rychlo prejdu a ako ti je a kedy sa vraciate 😉

renca3
16. jún 2010

@kety80 - Leo bude mat na buduci tyzden besiedku a ma byt had. no a kedze ja nie som zrucna na vyrobu masky, bola som ho pozicat v pozicovni. 😉 vlani som zhanala papagaja. 😅
Teo ma byt postar, to nie je problem. 🙂

michaela2410
16. jún 2010

ja som smutna, lebo nasi asi nebudu mat besiedku a byva to super, vzdy sa pekne rozlucia s predskolakmi... ☹ ale prerabaju im celu skolku...nove okna, dlazky kupelne...tak su vselijako pomiesani, lebo idu po jednotlivych pavilonoch, tak nemaju ako nacvicovat, ani nic chystat...

ani3012
17. jún 2010

@michaela2410 ale neboj,budú mať. 😉 To by im nespravili.
My máme besiedku na budúci týždeň v piatok.
A v pondelok odchádza do Školy v prírode.

@kety80 vy ste mali až teraz karneval? Malá musela byť zlatá! Už sa aj ja teším,keď budem môcť Evičku vyobliekať 😵

@renca3 to je super takáto akcia ! keby som mala miesta,tiež by som robila takéto akcie-aj bez dospelých 😀 takéto veci sa mi páčia !

@kasami jéj ! Že už 20 týždeň ! Ale to letí ! A spolíky nech čo najskôr prejdú ! Hnusné počasie. Z extrému do extrému !
😝

renca3
17. jún 2010

@ani3012 - ktory pondelok, 28.6. na cely tyzden? a dokedy mate skolku? my koncime 29.6. normalna skolka a 30.6. uz zacina prazdninova, kto sa prihlasil. neviem, preco to tak divne spravili.

ani3012
17. jún 2010

@renca3 tí,čo idú do školy v prírode ,tak im škôlka končí rozlúčkou a idú do dediny Novoť na 5 dní.Odchádzajú toho 28.6.a piatok prídu domov.Vravela,že 7 dní už bolo pre tie deti moc.A ani neviem dokedy je škôlka,lebo Patrik už chodiť nebude,kedže som na MD.Budeme prázdninovať 🙂 Ale tuším až do 30. sú vo svojich škôlkach a potom sa zlučujú

silvia07
18. jún 2010

my dnes mame koncorocnu opekacku z CVC, tak dufam, ze pocasie sa umudri a nebude prsat 🙂

kasami
autor
20. jún 2010

Ahoj babulky 🙂
ten cas fakt letiiii 😀 uz mame 21tt 😀
nasi tu boli na tyzden za nami a ten tyzden prave skoncil 😅
inak pocko je tu skarede ... tak neviem co budeme najblizsie dni robit ... snad sa umudri ...
v piatok malemu robili 24hodinovu ph metriu v pondelok mame mat vysledky a v utorok mame ist znova na krv, ci mu ten zapal ustupuje ... tak dufam, ze ano... v piatok by sme sa chceli dat uz prepustit ... a vikend doma 🙂
chcela som sa spytat, tie co mate chalanov tiez zbierate futbalove nalepky ?
Samko ma rozlucku v skolke 29. dufam, ze to stihneme, lebo ja som naobjednavana na vysetrenia s mimi 🙂
tak vsetkym detickam prajem krasnu rozlucku so skolkou a krasne zazitky 😉

kety80
20. jún 2010

ahojte 🙂
tak my by sme mali mat skolku do 30.6 ale tie co sme na materskej uz nechavame deti toho 30 doma alebo dame len na doobeda 😉
dufam ze pocasie sa cez leto umudri lebo neviem co s oboma budem robit ked sa nebude dat kupat 😉
kati - no teda ti to leti dufam ze vsetky vysledky dopadnu dobre tak si to tam este uzivajte 🙂

kety80
20. jún 2010

@kasami a kedy ides na ultrazvuk potom prezdradis dufam co cakate 😅

renca3
20. jún 2010

@kasami - ano zbierame nalepky futbalistov. 🙂 lepsie ako tie pokemonove karty. 😉
tak nech vam posledny tyzden rychlo ubehne. 😎