Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

michaela2410
5. júl 2010

@kasami gratulacia 😀 my ked som cakala tomasa, tak sme mali tereza, a potom sa u nas pri lukasovi nejako zabehla daniela a to doteraz mm povie kazdemu, ked sa pytaju, ci este tretie, ze hej, este danielku 😀 😀 😀 😀 ale ja stale vravim, ze dvaja mi stacia

silvia07
5. júl 2010

@kasami pripajam sa ku gratulacii 😉 ...a prajem hodne zdravicka

kasami
autor
5. júl 2010

Dakujem babulky 🙂
maly sa uz zmieril s tym, ze to bude dievcatko, je zlatucky ..... a od vcera kazdemu rozprava, ze bude mat malu sestricku Sarku 😀
inak ani Sofinka mu nie je ukradnuta 😀
Emku, Leiku a Ninku mame kamosky .... teda dokonca aj po dve 😀 aj Vikinky a Dominiky ....

teraz inak 😉 ako ste zacali prazdniny ?
my sme boli cez vikend doma a grilovali a kupali sa, a dnes sme isli na kupko do Rakuska, maly sa tam super vyblaznil, je to blizucko od nas a uplne perfis kupko pre detska, stretli sme tam dve kamosky s detmi tak bolo supris.
Od zajtra ide Sam do denneho tenisoveho tabora s kamosmi ... od utorka do piatku, som zvedava ako sa mu bude pacit, dufam ze im vyjde pocasie, maju sa chodit aj kupat ... tak ja budem mat styri dni doobedia volne 😀

kety80
5. júl 2010

ahojte 🙂
kati no meno urcite vymysli samko uvidis aj u nas to tak bolo muz aj kiku chcel podplatit za cukriky nech da miska no neuspel deti si vzdy presadia svoje ale vybrala pekne meno tak sme ho nechali aby sa na braceka tesila a doteraz hovori ze jakubko je najkrajsie meno 😵
my prazdninujeme super mali sme tu rodinu z vychodu boli sme na promociach a kupeme sa v bazene tak si to uzivame len nech vydzi pocasie 🙂

renca3
6. júl 2010

nasi s velkou nevolou chodia do letnej skolky. Leo hlavne preto, ze naj kamosi su na dovolenke (ale pridu este v 2. polovici jula) a mensi preto, ze ma ine ucitelky. vo stvrtok ide Leo na 4 dni na prazdniny k svokre, tak sa tesi na zmenu. 😉

michaela2410
6. júl 2010

aj nasi chodia do skolky, ale tominovi to nevadi, lebo ma tam kamosa, s ktorym sa najviac kamarati a s lukinom je to uz tiez dobre, lebo dnes mal konecne svoje ucitelky, hoci je v inom pavilone...ale este mozno dva dni a budu aj oni doma...a ak sa podari spravit ockovi v praci co treba, tak sa vyberieme do chorvatska na par dni...no a do skolky pojdu potom az posledne dva tyzdne, lebo ja nastupujem do roboty 24.8.

kasami
autor
7. júl 2010

jeeej babulky, ten moj je uplne spokojny v tabore 🙂 chodia korculovat, hraju basket, futbal, basebal, tenis, golf a ping- pong je stastny a vyblazneny ako maly jojo 😀

renca3
7. júl 2010

@kasami - isiel tam s kamosom alebo sam? program maju zaujimavy. preto sa pytam, lebo na buduci rok budem riesit tabor. tak uz teraz sondujem ktory. 🙂

kasami
autor
7. júl 2010

@renca3 s kamosmi 🙂

renca3
8. júl 2010

@kasami - no tak to im je veselo. 🙂 to potom o rok nahovorim nejakeho spoluziaka zo skoly. 😉

ani3012
8. júl 2010

aj ja som premýšľala nad táborom,ale asi až na budúci rok,keď bude mať nových spolužiakov a trošku viac rozumu 😀

kety80
8. júl 2010

ahojte 🙂
tak tabory su super vec aj kristinka ide do denne tabora s konmi koncom jula bola aj minuly rok tak si to super uzila aj teraz sa uz nevie dockat a tiez ide s kamoskou 🙂
ako si uzivate leto chodite sa niekde kupat 🙂

ani3012
8. júl 2010

Paťko je tiež v dennom tábore- od 8 do 16 hod. pri koníkoch.Volá sa to Ranč u Indiánky je to hneď za mestom.
Slávku poznám osobne a ona by sa pre deti aj rozkrájala.Fakt super osôbka,škoda,že nemá od mesta skoro žiadnu podporu
A strašne sa mi páči ,že nemusím malého na 100% nahlasovať,proste tam prídeme ráno a dáme 10 eur a na večer si idem pre neho.
Tento rok to robí prvý rok ,ešte veľa ľudí o tom nevie,ale počítam,že na budúci rok bude treba záväzne objednávať

@kety80 ja moc kúpalisko ani jazerá nemusím,ale strašne sa teším k moru. 😵

michaela2410
8. júl 2010

@ani3012 to je super takyto tabor, u nas sa robi az pre skolakov, aj to treba dopredu nahlasit...
ja sa tiez tesim k moru a zajtra o tomto case sa asi budeme cvachtat...ideme do chorvatska, ale len na tri dni, je to taka bleskovka, lebo manzel musi byt v praci...a ja som hucala, ze tam chcem ist kuknut mojho ocina, on tam je na cele leto, robi v jednom apartmanovom dome takeho akoby spravcu...ale on si to uziva, ze moze byt v teple, pri mori...dohovie, ci ho po tych troch tyzdnoch, co tam je spozname...mozno farbou pleti uz zapadne medzi tych domorodych 😀 no a na taku ozajstnu dovolenku pojdeme o dva tyzdne, do talianska (ale to som tu uz spominala)

inak, dnes som bola neplanovane v blave...mame tam jednu zubarku, co k nej davam lukasovi blombovat zuby a je strasne fajn...a v noci lukas bol niekolkokrat hore, ze ho boli zubok...bolo jasne, ze takdo chorvatska nemozeme ist, takze som musela nasadnut do auta a ist 😒 stalo ma to benzin a 23eur, ale aspon ho (dufam) nebude v noci budit bolest ☹ ☹ ☹

ani3012
8. júl 2010

@michaela2410 jéjda zuby ! Tie vedia potrápiť.Aj si ich chce umývať.My máme s tým teraz problém 😝
No snáď bude Lukáško v poriadku,lebo tam by vás to vyšlo oveľa drahšie
A prečo ty s deťmi neostaneš dlhšie ak sa dá ? Tvoj m. by mohol potom pre vás prísť,aj trebárs na budúci týždeň.Ja by som to teda takto riešila hlavne kvôli deťom.
More v dobrom závidím,ale o pár dní už aj my vycestujeme 😵

renca3
9. júl 2010

ahojte. Teo skolkuje, tak mame dnes poobede zase bazenovu party pre deti. uz to bude ale v mensom pocte. 🙂
Leo je u svokrovcov a chodia chytat ryby. mm mu kupil udicu.

@ani3012 - kde vyrazate k moru? my si este pockame. ideme az v 2. polovici augusta.

ani3012
9. júl 2010

@renca3 ideme do Talianksa-Caorle ku koncu mesiaca.A kam chcete ísť vy ?
Aj my vlastníme udicu.Patrik ju odstal v utorok od mm k meninám.Dnes idú prvý krát spolu rybárčiť a ostanú aj spať pod stanom,tak som zvedavá,či sa bude Paťkovi páčiť

renca3
9. júl 2010

@ani3012 - tento rok ideme na Cyprus.
taka stanovacka by sa pacila aj Leovi. mozno ked bude Teo vacsi, podniknu podobny vylet vsetci traja. 🙂

kasami
autor
9. júl 2010

Jeeej babulky vy si budete krasne uzivat leto pri mori 🙂 v dobrom vam vsetkym zavidim 🙂 dufam, ze buduci rok sa aj my niekam vyberieme

Ani tak to mate perfis taky tabor 🙂 hned by som priniesla aj mojho .... aj cena na den je perfis 😉
Sami je dnes posledny den a uz mu je luto .... dnes sa hlasil na tenisovy turnaj 😀 rozmyslam ze ho dam este do jedneho .... ale ineho tenisoveho .... lebo ho to uplne uchvatilo .... aj raketu si bol kupit z poslednych peniaykov co mal ... a vobec mu nebolo luto, povedal, ze si zase zarobi na sibacke 😀

kety80
9. júl 2010

ahojte 🙂
tak dovolenky v dobrom zavidim my tento rok asi nic kedze muz zmenil pracu ale snad si to na buduci rok vynahradime 🙂
@kasami - tak nie sme v tom sami s dovolenkou 😔 a samko je super ze ho to tak chytilo ked sa mu paci urcite ho daj 🙂

kasami
autor
11. júl 2010

Ahoj 🙂 clupkate sa slnite sa ? Aj ja 🙂 doma 🙂 krásny víkend

renca3
11. júl 2010

@kasami - tento vikend som sa po prvy raz vycapila v zahrade na lehatko. ja tieto cinnosti nemusim, no ale uz aspon nie som biela ako stena. 🙂

silvia07
11. júl 2010

no my sme boli vcera na kupku...ludi ako maku, ale malej to vobec neprekazalo....z bazena vysla von az ked sme uz museli ist domov 😀

kasami
autor
12. júl 2010

@renca3 ved aj ja 😀 stale nieco robim, niekde sa mocem.... ale vcera som oblezala a bolo to supeeer

Dnes ma nas "krpec" 6 rokov 🙂 kedy ten cas ubehol ? 😅

a dnes sme boli na 3D utz a pan doktor povedal, ze na 100% mame schovanu princez 🙂 a ze za 8tt mozem nastupit na matersku .... ten cas fakt letiiiii

renca3
13. júl 2010

@kasami - gratulujem malemu k narodeninam. takze Samko nastupi do skoly a ty na matersku? 🙂

michaela2410
13. júl 2010

@ani3012 no, prisli sme vcera rano a hned sme sa zastavili v blave u zubarky, lebo lukas sa stale stazoval a nechcel vobec jest, umyvat zuby ani napad...no a ona zistila, ze ma na jazyku velikansku aftu a asi ho boli ta...no ale zub nam rozvrtala a teraz ho musime poriadne osetrovat, nechce davat plombu, lebo by sa to mohlo pod nou zapalovat, ale vcera som mu tu dieru cistila a vobec ho to nebolelo, tak asi bude problem naozaj v tej afte ☹ ☹ ☹ ☹ dufam, ze do dvoch tyzdnov, kym pojdeme do talianska na dva tyzdne, sa to spravi, lebo vobec nemam naladu travit dovolenku s upistanym lukasom, normalne som z neho uz na prasky, alebo na obesenie 😖

michaela2410
13. júl 2010

@kasami fuha, ale to fakt leti...ze uz materska? ale aspon budes mat troska casu aj na pripravy do skoly a lepsie si budete obaja zvykat, kedze budes doma...

kasami
autor
13. júl 2010

@renca3 ano 🙂 pre oboch nieco zacne 🙂
@michaela2410 Samko dostal aftu na lieceni, tiez plakal, ale dali namnejaku vodicku, co je volne predajna na afty aj v lekarni a tym sme to par krat natreli pred jedlom a zapar dni bola prec ... tak neboj, ak ti nic nedali napisemti ako sa vola .... daj vediet
co sa tyka toho, ze budem doma 🙂 ja som stale doma 😉 do jeho narodenin som bola na predlzenej materskej kvoli nepriaznivemu zdravotnemu stavu a teraz budem 8tyzdnov nezamestnana a potom zase materska

michaela2410
13. júl 2010

@kasami diky moc, nasa dr nam dala nejaky gel, ale on jaci, ze ho stipe, dnes uz nastastie ani raz sa nestazoval, tak hadam bude dobre...ale mozes napisat, budem rada, lebo ja tekymi vecami tiez dost trpim...diky

michaela2410
13. júl 2010

@kasami diky moc, nasa dr nam dala nejaky gel, ale on jaci, ze ho stipe, dnes uz nastastie ani raz sa nestazoval, tak hadam bude dobre...ale mozes napisat, budem rada, lebo ja takymi vecami tiez dost trpim...diky