Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

michaela2410
31. aug 2010

kupila som taku malicku z troch minislnecnic, celkom peknu, len pre ucitelku 😉 predavacka povedala, ze by mala vydrzat...a lukas si vybral minikarafiaty, tak tie viem, ze vydrzia, tak aj jemu do skolky pre obe ucitelky

ani3012
31. aug 2010

@michaela2410 zo slnečníc môže byť krásna kytička 😵 mne by sa určite páčila ako učiteľke 🙂

kety80
31. aug 2010

🙂 ahojte 🙂
mamule akurat som riesila ci mam kupi kvety kazdy hovori inak jeden ze netreba vy kupuje tak neviem ale asi kupim aj ja kvety 🙂

kasami
autor
31. aug 2010

@michaela2410 slnecnice milujem 🙂
@kety80 my tiez kupime a kamoska mi hovorila ... ze ked oni isli tak kupili len triednej a vsetci ostatni mali aj pre druzinarku ... tak nech kupim hned dve ... nieco mrknem rano na mileticke ... ale iba take malicke ... nic velke ...

kasami
autor
31. aug 2010

inak nemate nahodou nejaky typ na zajtra ? mam tu sesternicu s muzom a so synom z Kanady a neviem co zajtra v tomto pocku podniknut ... dnes sme boli v trampoline ... ale co zajtra 😅

kety80
31. aug 2010

@kasami - to detske muzeum je pekne zober ich tam my sme tam boli a detom sa pacilo 🙂

michaela2410
1. sep 2010

no, ja som druzinarke nekupovala, ani neviem, ako to vlastne s druzinou bude, ci uz zajtra sa s druzinarkou stretneme, alebo az potom, ked pojde do druziny...

kasami
autor
1. sep 2010

@kety80 kde je detske muzeum ? a nebude dnes na sviatok zavrete ?

kasami
autor
1. sep 2010

@michaela2410 mne povedali, ze sa pride s triednou ucitelkou predstavit aj druzinarka 😅

janna24
1. sep 2010

caute baby.uz sa nam to krati co? 😀 a škola je za dverami 😅

kasami
autor
1. sep 2010

@janna24 uz je asi pred dverami 😀
a ako Adamko ? uz mate vsetko pripravene ? ja chcem este dnes kupit fixku na textil, aby som mu veci popodpisovala ...

michaela2410
1. sep 2010

baby, ktovie, ci sa viac tesia deti alebo mamicky 😀 😀 😀 bude to krok do neznama ...???

kasami
autor
1. sep 2010

@michaela2410 no neviem, ci sa ten moj tesi .... skor to asi berie tak ... ze to musi byt 😀

kasami
autor
1. sep 2010

@renca3 prave som pozerala na stranke a vy budete asi na prom poschodi a my na druhom 🙂 my sme 1.A

kasami
autor
1. sep 2010

@renca3 inak ak ma tam uvidis .... tazko prehliadnut ... velke bruho a blondaty lotor 😀 tak nas odchyt 😉

zmurkaz
1. sep 2010

Ahojte babule - tak už sa len 1x vyspinkáme a vypukne to 😅

@kasami ..dobrýýý nápad tá fixka na textil - by ma nenapadlo, že by som mala popodpisovať 😅 - ale určo to urobím 😉

Tak náš Juráš sa asi ako jediné decko teší do školy 😅 ...tak neviem, do kedy mu to vydrží 😀 😀 😀 😀

A kytička zo slnečníc môže byť nááádherná - ja uvažujem o 3 gerberkách ....inak aj u nás je veľká debata, či hneď dve - že možno tam bude aj družinárka ... tak ja to vyriešim tak, že aj tak tam bude chaos - tak prinesieme až v piatok - bo čo ak tam nebude - tam budem strašiť s dvoma???(nie je totiž vôbec jasné ako to bude )

michaela2410
1. sep 2010

@zmurkaz tak ja som tiez zvedava, dokety sa bude tomas do skoly tesit 😀 a tiez chcel tomas z malych gerberiek, ale nemali bohvieake, tak nam kvetinarka navrhla slnecnicky, spravila kyticku za 5€ a boli sme vybaveni a spokojni 😉
dnes je znova vonku otras pocasie, ale chystam sa s chalanmi do trencina na nakupy topanok, lebo tomas nema v com chodit, ma len jedny tenisky, ostatne cele topanky su mu male ☹

zmurkaz
1. sep 2010

@michaela2410 ..u nás konečna ako tak s počaskom - malá mi už šalela čo chce ísť von ... je zvyknutá a teraz sa nedalo 🙄

Tak to som rada že nie sme samy čo sa tešíme do školy - bo ako všade počúvam, tak nikto sa neteší 😖 ...a ja tiež rátam takú kytičku cca 5 E 😉

Nám ešte chýbajú nejaké tričká s dlhým rukávom - sme museli urobiť novú celú garderóbu - .... strááááášne zas narástol :-/

kasami
autor
1. sep 2010

@zmurkaz 😉

moj robi prave troska ciarocky, ale vbec mu to nejde a strasne pri tom trucuje sam na seba ... alebo mi povie nevadi ... on to chce tak robit .... tak som mu povedala, ze pani ucitelka mu da za take 5 tak sa len potesil 😠
fakt si to neviem predstavit ...
idem sa s nim za chvilku pozriet do Avionu ci je otorene klzisko ... a pojdem kupit aj tu fixku .... lebo uz par krat som nan nu stastie v obchode nemala 😝

zmurkaz
1. sep 2010

Akurát všetko dávam na bazárik - čo je menšie ako 134 .... čo s tým? 😉

kasami
autor
1. sep 2010

@zmurkaz joooj to nezavidime .... my sme co to podoplnali ... kupila som mu tri bundy, siltovku, jedny tenisky, prezuvky a par gati ... ale ostatne nastastie tak nebolo treba

zmurkaz
1. sep 2010

@kasami 😀 😀 ...poznám také ...hovorím mu že aby sa učil na samé jednotky .. a on že "šak asj sem tam dvojka môže byť - nie? - aj to je dobrá známka" 😅 ...no voľáko to už len dopadne 😉

zmurkaz
1. sep 2010

@kasami ..my komplet 😔

kasami
autor
1. sep 2010

@zmurkaz aj ja som uz o tom rozmyslala .... ved mala po nom asi vela veci neponosi 😅

zmurkaz
1. sep 2010

@kasami ...ja mám veľa vecí po sestrinej malej - má síce teraz 8 rokov 😅 - ale máme to kde skladovať 😀 😀 ..a oni si dosť potrpeli na kvalitu ... tak dúfam, že to bude nositeľné - a ona je taký typ - že pekne si sadkám, nezašpiním sa, pozriem si v kľude rozprávaku - teraz je schopná za 2 hodky prečítať knihu 😕 ...tak sú tie veci hooooodne v dobrom stave 😉

zmurkaz
1. sep 2010

...no nič - idem aj ja - malá spinká - tak trochu spracem hračky .. a potom hor sa von 😉 Pa

kasami
autor
1. sep 2010

@zmurkaz ano tak to je super .... len neviem clapcenske asi moc nosit nebude .... ale neviem ... take lyziarske veci .... tiez mame vela dobrych veci a kvalitnych .... no neviem ... nieco dam asi prec a nieco necham ... a uvidime ...
nastastie aj my to mame este kde skladovat 😀

kasami
autor
1. sep 2010

@zmurkaz tak si uzite posledny volny den 😉 a drzim paste na zajtra 😉 nech vykrocite spravnou nohou 😉

michaela2410
1. sep 2010

ja som tricka s dlhym rukavom pokupila v taliansku, ked sme boli, mali tam akcie, ale aj tak budem postupne vyradovat, ked si to oblecie a bude to male, u nas ponosi este lukas...ale co mam problem, su pancusky, tie asi az ked oblecu, zistim, ci su dobre 😒

kasami
autor
1. sep 2010

@michaela2410 Miska my nenosime pancusky, ale rytierky .... to netreba kazdy den menit 🙂 a lahsie sa obliekaju 🙂