Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

zmurkaz
20. máj 2010

Kety - mááám ... ružovú vílu .... môže byť? 😉 ...Zajtra pozriem a dám ti vedieť 😉

renca3
21. máj 2010

ani...blahozelam. maly to urcite dobre zvladne, lebo na zaciatku si mala obavy. 😉

deti vstavaju tak 6:30 sami. v piatok ich narocky nechavam dlhsie hore, ale nezabera to. budia sa tak isto. 😝

michaela...to ste dobri, ze za 30 minut su vychystani do skolky. my potrebujeme minimalne hodinu.

michaela2410
21. máj 2010

renca, su lebo neranajkuju doma, nanajvys im dam chlieb do cesty, v skolke maju o osmej, pol deviatej desiatu 😉 a ja sa smazim ich vychystat co najrychlejsie aby som mala trocha casu aj na seba a na byt 😀

zmurkaz
21. máj 2010

baby ... myslím na vás ... len mám v PC vírusa 😠 😠 😠 ...píšem z tatinovho ... tak keď sa to opraví - napíšem aké máme masky aj na aké veľkosti .... ale v skratke - väčšinou všetko unisex 😀 😀 😀 ....a veľkosti od bábätka po 140 😉

renca3
23. máj 2010

konecne po tom dazdi pekny vikend. 😎 kupili sme trampolinu, tak skaceme cela rodina. 🙂 dufam, ze zajtra nebudem mat svalovicu. 😝

kasami
autor
23. máj 2010

Zmurkaz, ty máš vírus a ja nemám comp 😝
Renci 😀 super zábava, detská musia mat radosť, aj Samko túži po takej veľkej, len tato mu nechce dovoliť 😝
my sme boli úplne rozlietany, v piatok sme boli pozvany na grilovacku, v sobotu sme prevetrali motorky a isli na dalsiu grilovacku a dnes zase motorky a grilovacka u nas ... Konecne slniecko 😀 Samko IDE skusit zajtra zase skolku, tak dufam, ze si tento tyzden konecne na chvilku oddychnem 😝 Len nech nam to pocasie co najdlhsie vydrzi 😉

zmurkaz
23. máj 2010

Kasi ... 😀 😀 😀
Renča - aj náš Juráš chce trampolínu 😅 - a veľkúúúúúú 😉

Babulky ...som tu opäť na chvilku .... a bez svojho PC ☹ ...takže ani fotky nepridám - no len všeobecne napíšem o tých maskách - lebo už ani neviem presne kto čo chcel 😅
...tekvička .... asi na 1 dieťa
...jabĺčko .... na asi 2 ročné
...myšička ... asi 2,5 ročné
...šašo .... asi 3,5
...černokňažník ...3-4 ročné
...víla.....asi 4 ročné
...kocúr ....asi 4,5 ročné
...vlk ....asi 5-6 ročné
...myš veľká ...5-6 ročné
...Napoleon ..5,5 ročné
...sultán (niečo ako v Aladinovi) ....6,5 ročné

No ak niektorá niečo chcete požičať bolo fajn radšej premerať - lebo náš Jurko je väčší... tak pre istotu
😉
No a keby sa chceli aj maminky zapojiť tak máme aj asi 40 veľ. - Vílu (sú to biele šaty s ružovými kvietkami a veľkou spodničkou) a nepredpokladám, že niektorá máte takú veľkosť (si to robila naša maminka do roboty keď mali karneval - bola učiteľkou v MŠ) ...XXL margarétka ;)

...fotky bohužiaľ nie sú ... teda zatiaľ - viem že je to na p.d 😅 😔 ...ale čo už ...všetko mám vo svojom PC

michaela2410
23. máj 2010

jeeej, zmurka, tak to je super, mat takuto zasobu doma 🙂

zmurkaz
23. máj 2010

😀 😀 😀 .... 😵 😵 😵 😵 😵

michaela2410
23. máj 2010

to u nas fici drakula, lebo lukasovi som kupila kostym v tescu, ale nakoniec mal cez karneval kiahne, tak nebol ☹ ale zato doma v nom chodi a hra sa podchvilou 😀 takze my mame doma maleho netopiera - Drakulu

zmurkaz
23. máj 2010

jéé ...no my sme to moňali z opačnej strany ...

..no a zabudla som tam napísť KUCHÁRA 😉 😉 😉 ..ten mu sekol 😵 😵 😵 😵

kasami
autor
23. máj 2010

Zmurkaz, pekna zasoba 😉
inak my mame rytiera (muskatiera), Indiana johnesa a transformera😉
ale u teba Zmurkaz boduje tekvicka na jedno dieta 😀 😀 😀 to je zlatucke 🙂

zmurkaz
24. máj 2010

kasi...som si nevšimla ....ale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....a toho pransformera máte na akú výšku asi ... to by bol Juráš vytešenýýý )ale on má teraz 140 a kým budú mať v škole karneval ...

michaela2410
24. máj 2010

to je jurko riadny chlap!!! ten nas ma nejaky do 130cm, a zda sa nam aky vysoky a kazdy ho typuje na druhaka 😀

renca3
24. máj 2010

zmurkaz... 140 cm? ved to je skoro vysoky ako ja ( 160 cm) a ze skolkar. to ty mas cez 180 cm alebo tvoj muz 2 m?
fakt sa mi zda vysoky. 😕 no co, ina doba. 😉

kety80
24. máj 2010

ahojte 🙂
my sme cez vikend oslavovali kubko mal 2 roky aj pocasie vyslo varili sme gulas ryby bolo super 😉 az mi je to luto ako ten cas leti
zmurkaz - no pekny vyber ja sa ti urcite ozvem mam este nieco dohodnute tak uvidime a mas teda riadneho chlapa kiku som dlho nemerala tak musim odmerat

zmurkaz
24. máj 2010

Miška - no aj nám hádajú druháka - tretiaka.... 😅
Renča ---ja mám 164 a muž 180 😅 ...on to asi zobral cez generáciu .... mužov brácho je vysoký a aj dedovcov sme mali vysokých (teda Jurkových pradedovcov) 😉
Kety - OK ..... 😉

kasami
autor
24. máj 2010

Jeeej, tak to je Jurko chlap ako hora 🙂
tak Samik ma "len" 125cm a my sme si mysleli je vysoky 😝
zajtra premeriam ten kostym a dam vediet 😉
inak maly bol dnes v skolke a zase je zalaskovany 😀 tak sa tesi aj na zajtra 😀 a v stredu maju ist do ZOO tak dufam, ze im vyjde pocasie 😉

zmurkaz
24. máj 2010

kasi ... 😉 ...no tak Samko je tak akurát si myslím ...to len my neviem kam rastieme 😀 😀 😅
Jéééé a lááááska 😵 😵 😵 😵 😵 ....už im začína tá prvácka puberta 😀 😀 😀 😀 ...a držím palec na počasko 😉

kasami
autor
24. máj 2010

Noooo a my sme si mysleli, ze aky je vysoky 😀 a to ja mam 171cm a 195cm 😀
co sa tyka Samka, on sa totiz s touto fesandou uz minuly rok ozenil 😀 takze velmi pekne od neho, ze aj po roku svoju manzelku - moju nevestu stale tak lubi 😀

ani3012
24. máj 2010

@kasami tak Patrik si zobral korunky z pokladničky a kúpil Emke retiazku aj s príveskom.Taká bižutéria,ale je to pekné.Vraj už ho nechce,tak aby sa zase do neho zamilovala 😀
aj som mu vysvetlovala,že pre toto ho baby budu ľúbiť vždy,ale že to nieje dobré,ale čo.Malý mozoček tomu ešte nechápe.
Veď som zvedavá,čo na to Emuška povie.Ona je baby inak fakt super.Také dieťa by som chcela.Aj do voza aj do koča.O ňu súperia aj dievčence a aj chlapci
A ty sa vlastne ako máš? Bábätko poslúcha? A Samko ako to zobral,že bude veľký brat?

kasami
autor
24. máj 2010

Ani, zlatucky je 🙂 velmi milucke 😉 maly gentleman 🙂
my sa mame celkom fajn, miminko rastie 🙂 minuly tyzden sme boli so Samkom spolu na 3D ultrazvuku a videli sme mimi, mavalo nam, vrtelo sa a aj pusinku otvaralo, Samik bol v uplnom uzase, velmi sa tesi, bozkava mi brusko a hovory, ze miminko lubi najviac najviac na svete a ze sa na neho tesi ... Keby to bol chlapcek uz by ani stastnejsi nemohol byt 😀

ani3012
24. máj 2010

@kasami už je dnes ! Čo nespíš? 😀

a čo vlastne budete mať? Či to si nechávate až na záver? 😉

kasami
autor
24. máj 2010

@ani3012
To s tym @ som nevedela ze tak dobre funguje na odkazy ... Mohla som aj ja dat .... Nabuduce....sa polepsim😉

kasami
autor
24. máj 2010

@ani3012
Nooo ten cas aleeee letiii 🙂
podla utz to zevraj zatial vyzera na dievcatko, ale ruku do ohna za to este nechcu dat 😝 ale ja si to tiez myslim ... No uvidime

ani3012
24. máj 2010

a bola si s malým aj na EXPO Dieťa a rodina v Inchebe? Síce nič moc tam nebolo,čo sa týka vecí,ale Samko by sa tam vyjašil a tebe by spravili za 25 eur 4D ultrazvuk.Sesternica mužova bola a ma krásne zábere

michaela2410
24. máj 2010

fiha, tak u nas to zatial neleti take zalaskovanie 😉 aspon o nicom takom neviem 😀 nas tomas si najlepsie rozumie s jeho sesternicou, velmi su spolu zlati

ani3012
24. máj 2010

@michaela2410 ahoj Miška ! No veď príde aj na to ,neboj ! skôr či neskôr .-D
Alebo možno sesternicu berie ako svoju naj.kamošku.Veď aj Patrik to tak má.Nemu stačí,aby iba povedala,že si ho zoberie za muža a sem tam sa na neho usmiala,keď bude robiť kraviny

renca3
25. máj 2010

ako sa to robi s tym @ ?

kasami...aj nasi idu v stredu do ZOO. deti mame priviezt pred ZOO do 9:00. vy mate predpokladam autobus. alebo tam prides aj ty?

ani3012
25. máj 2010

@renca3 klikni na odpovedz a to sa ti celé nahodí do odpovede. dobré ránko 😵