Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kety80
24. aug 2010

no na porody sa radsej nevyjadrujem a tym stastnejsim som rada ze im to tak dobre dopadlo 😉
@kasami to vas fotila ta fotografka lebo strasne pekne fotky su to 🙂 a uz mate vybrate aj meno neviem ci si to predtym pisala 😉
@zmurkaz . ja som prezliekala vcera periny teraz na to kasli zajtra to ma cas 🙂

kety80
24. aug 2010

idem aj ja lahnut dobru nocku 🙂 zajtra idem na gyndu 😠

ani3012
25. aug 2010

@kasami no super fotka !!!! Na 1 ♥ 😵 😵 😵 aj mi je ľúto,že ja som tak dlho čakala-že až budem mať bruško väčšie a že pôjdeme robiť foto...nestihla som ☹ ale zase mám iné zábere 😉
A gratulujem Samkovi k druhému miestu -krásne,máš šikovného synčeka 🙂
Inak super hlod: Jurko si žije na veľkej nohe 😀 😀 😀 😀
Ale aj Samko má dosť veľké číslo...a to na našeho Paťka hovoria,že je veľký...to asi tie čínske kurence robia 😝


@zmurkaz fakt krásna izbička,Patrik si bude musieť počkať,mm sa nejako do "prestavby " nemá ,lebo je mu ľúto vzdať sa postele,ale čo narobíš....
Oslava vyšla perfektne ako tak pozerám a tá veľkosť. Ty brďo,to je fakt veľký chlap.Ale mm vravel,že v škole sa mu to ustáli.Patrik má veľkosť 122-128 a nohu 33

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz sa divíš nad cenou ? ja som 8 e. dávala za Evičkine papučky od RAK

@michaela2410 pošta je fenomén tuším všade 😀 ja by som si nedovolila neprevziať zásielku,nech by som si to neviem ako rozmyslela.
To je sranda,takto si to vymeniť 😀 Som zvedavá,ako budete chodiť na rodičovské.Či si spravíte jedno súkromné alebo čo 😀 😀
A mne sa zdá,že po sekcii dávajú ATB automaticky aj maminke aj miminku.Teraz si nie som istá 😕

@kasami mne zase moja teta nadávala,že malej poviem Eva...ale veď mne sa to tak páči.Tiež jej hovoríme Evulka,Evička,Evka,Evuška a aj Eva.
Raz sa mi podarilo že som chcela povedať Evičko a dala som to dokopy s Eva a vzniklo Evo. ! Fuj! Také škaredé. 😝
A nemám rada,ak jej niekto povie Eviku( to mi pripomenie Slnec,seno......)
A kulka som tú fotku s nák. vozíkom-tuším bude nedostatok v hypermarketoch 😀 😀 😀

@kety80 takto nejako rodila teraz mm sesternica.najskôr ju chceli normálne,ale už bola vyčerpaná,aj tlačila(oči mala ešte včera popraskané a podliate krvou) ,malého ťahali zvoncom a nakoniec jej spravili sekciu 😝
Tiež má prvé,ale je zošita aj zospodu aj po sekcii,tak si vytrpela.

zmurkaz
25. aug 2010

Dobré ránečko 😉 ...

...tak jaska že som včera už neprevliekala prádlo 😅 🙄 ....sa mi už nechcelo ,.... urobím dnes 😉
@ani3012 ....no mi je to divné - my kupujeme v Reno -také klasikuš papuče - a tie nie sú až také drahé 😕 ...či to nie je dobrá kvalita? 😕 😕 😕 😨

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz to ja neviem,ale ja som kupovala tu v obuvi v MA a stáli 8 eur pre Evičku. Pre Paťka som kúpila za 7,5 ,tiež RAK ale v inej obuvi.

http://www.obuv-as.sk/category.php?id=26 takéto som jej kupovala

zmurkaz
25. aug 2010

@ani3012 no veď také čosi kupujeme aj my - ak budem mať čas skuknem čo je to za značku 😉

kasami
autor
25. aug 2010

@kety80 co sa tyka fotie tak ano, fotila nas Daska, chodili sme spolu na jednu rekvalifikaciu tak uz sa pozname roky ... len sme sa dlho nevideli az teraz sme sa stretli vdaka FB 😀
a meno ... este to nie je na 100% ale asi bude Sarka 🙂 co povies ?
@ani3012 dakujem 🙂 my sme sa tiez chystali stale, este ked som cakala Samka ... ale ja mam taky respekt pred cudzimi ludmi 😝 tak teraz s kamoskou ot bolo super 🙂 a dakujem aj za Samka 🙂
a mne sa velmi paci Evka a Evinka 🙂
@zmurkaz to sa ti ani nedivim ... my spime teraz len pod taky prehozom, tak vankuse a plachtu mam na stastie rychlo ...

kurci
25. aug 2010

ahojte no , ale ste sa rozpísali. Matúš má tiež nôžku až 34 a musíme mať aj ortopedickú vložku, a ortopedické sandálky.
Vy si dávate aj predpisovať ortopedické sandálky, to sa dá? nám len predpisuje ortopedické vložky. My sme už boli na 2 kontrole a nejak sa mu tie nôžky nie a nie napraviť. Poradťe, ako cvičíte s deťmi, matúš cvičí skoro každý den a zlepšenie nie a nie. aj obuv kupujeme len ortopedickú, žiadnu čínu.
predstavte si hrajú sa, doteraz tu bol humbuk, skladajú pexeso a je ticho. ale už začínajú sa provokovať 😀 . som zvedavá, ako sa to zvládne v škole. už to máme len za 7 dní. pekný dník, papa

michaela2410
25. aug 2010

@ani3012 ja som nemala atb, len tomas mal nejake zle krvne vysledky tak preto atb ☹
@kasami ozaj, som teraz pozrela do kalendara a samko ma dnes meninky, takze zelam vsetko najlepsie 😀 😀

kasami
autor
25. aug 2010

@kurci sandalky nam predpisuju od 11stich mesiacov ... vlastne 2x za rok vlozky a+ 2x za rok obuv, je na vyber ci chces sandalky, alebo uzavretu obuv ... ale neviem ci to je aj ked mas problem s plochou nozkou, resp. klenbou ... Sami mal vykrutene a oslabene svalstvo ... tak kvoli tomu ...co sa tyka cvicenia sme cvicili vojtovku od 11stich mesiacov do 18stich a potom pred rokom chvilku tiez asi tri mesiace ... ale rehabilitacna hlavne odporucala nosit ortopedicku obuv doma a skolke, resp. v skole, vela chodit po piesku, kamienkoch a trave na boso, chodenie na spickach, a zdvihanie predmetov (ceruzka, mala penova lopticka, alebo tie strikovane lopricky - neviem ako sa volaju) prstami 😉
@michaela2410 Sami ma zajtra meniny 🙂 ale dakujeeeemeee 🙂 si prva v celom nasom okoli 🙂

kurci
25. aug 2010

kasami dakujem, my máme len plochú nôžku, nám predpisujú len ortopedické vložky
a aj my sa pripájame k samkovým meninám. tiež nám odporúčajú cvičiť, čo aj robíme, ale zatial sa to nejak nelepší
TAk sa zatial majte a pekný večer, ja idem akurát detúrence uspať. a ozaj kedy chodia spávať, lebo matúš chodí okolo 10, ale aj tak vstáva o 6, tak uvidíme ako bude v škole. papa

michaela2410
25. aug 2010

@kasami jaaj, ja som sa pomylila, uz som dnes mala stvrtok 😀 ale aspon som bola prva 😀 😀 😀 😀 😀

kasami
autor
25. aug 2010

@kurci 😉 dakujeme si druha 😀 a to spanie ti zavidim ... moj je uz v posteli a pred osmou isto nevstane 😅 cez skolsky rok bude asi chodit spavat o siedmej 😝

@michaela2410 Miska to prvenstvo ti uz nikto nezoberie 😀

michaela2410
25. aug 2010

@kurci neboj, potom sa mu nebude chciet vstavat 😀 😀 😀 my sme zacali tento tyzden a veru, je to krute , aspon pre tomasa, lukas je hore takmer vzdy skor...a to o osmej uz su v posteli a zaspia tak do stvrt hodiny 😎

kasami
autor
25. aug 2010

ten moj dnes vyhlasil "ale ja nebudem chodit skor spavat ako miminko, najprv pojde spinka babo a az potom ja"
tak som zvedava ako to zorganizujeme 😀

zmurkaz
25. aug 2010

ahoj ahoj ahoj
@kasami ..tak presne toto sme mali aj my 😝 ...a bojovali sme stým ti poviem pekne dlho 🙄

inak akurát dávam veci do svojho bazáriku - ru na koňovi a spomííínam akí sme boli maličkí
😵 😵 😵

zmurkaz
25. aug 2010

Inak - ja furt chodím nakúkať na net - že do akej triedy pôjdeme a chodím na šk. dvere zízať - a oni tam ešte nič nemajú 😠

kety80
25. aug 2010

ahojte 😉 dnes som drzala mesacne babtko ani som ho nechcela vratit mame strasne bolo krasne aj detom sa pacilo ze pozicajme si ho domov 😀 no zlaty boli
@kasami - krasne meno ste vybrali 🙂
kristinka meria 122.5 cm ked som ju asi na zaciatku leta merala a nohu mame 32 a ja sa kike nedam klasicke papucky do skoly lebo sa dost smykaju na tych podlahach a kamoskina mala si tam tak rozbila hlavu mala 7 stichov smykla sa na schodoch dam jej asi sandale sportove tie maju lepsiu podrazku

kety80
25. aug 2010

@kasami . kati to budes mat vesele ja som mala stastie ze mne obydve deti vecer spali a budili sa len na kojenie takze v tomto neporadim 😉 a co je s rencou dlhsie sa neozvala

zmurkaz
25. aug 2010

@kasami ...aké? 😵 😵 😵

jééé že mesačné 😵 😵

zmurkaz
25. aug 2010

@kety80 a ona nie je na tom liečení? či to som si vás popietla 😅 ?

zmurkaz
25. aug 2010

☹ ...musím už ísť kočenky - som akási KO ☹ ...tak hádam zajtra na dlhšie 😉
Pa pa a krásne sníčky 😉

kasami
autor
25. aug 2010

@kety80 😉 dakujem
Renca dovolenkuje 😉

@zmurkaz na lieceni som bola ja so Samim 😉 Renca si uziva leto s rodinkou 🙂
a ak si sa pytala na meno ... asi bude Sarka 😉

zmurkaz
26. aug 2010

@kasami ..no vidíš - som si aj myslela, že som to poplietla 😅 ....a Sarka je pekné meno 😉

janna24
26. aug 2010

Dobre ranko baby.. 😀

kasami
autor
26. aug 2010

@zmurkaz nevadiiii .... hlavne ze si nasa 😉 a dakujem 🙂 snad asi uz to meno zostane 😀
@janna24 Vitaj 🙂 Tak Adamko sa chysta do skoly ? a odkial ste ?

janna24
26. aug 2010

ahoj.dakujem za privitanie 😉 Adamko ide do skoly a ja mam asi väcsi stres ako on 😅

janna24
26. aug 2010

@kasami ozaj zabudla som sme z Oravy-Tvrdošin

kasami
autor
26. aug 2010

@janna24 Janka, my tu stresujeme uz od minuleho septembra 😀
prepac ... ale musim frcat .... potom popismenkujem 😉