Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

michaela2410
22. aug 2010

@kasami deti vedia fakt milo prekvapit 🙂 ako som to uz pisala aj na fb, ti moji vedia byt tiez niekedy "na zozratie" 😀

kasami
autor
22. aug 2010

@michaela2410 Len aby sme ich raz naozaj od tej samej lasky a prekvapenia "nezozrali" 😀

kasami
autor
23. aug 2010

Baby uz len 10 krat sa vyspime a sme v tom 😝
moj dnes zobronil, ci sa nemoze este 13 x vyspat 😀

kety80
23. aug 2010

ahojte 🙂

@kasami uz sa im to blizi drobcom a nam zacnu krusne casy tiez som zvedava ako to vsetko dopadne kika sa zatial tesi uz sa pyta kedy sa zacne skola to ma dost prekvapila lebo na zaciatku do nej nechcela ist tak sa tesim 😵
uz aby sme skoncili s tym zateplovanim lebo polystyren mam vsade 😝 deti sa tesia ze u nas snezi 😅

michaela2410
23. aug 2010

veru, uz sa nam to vsetkym blizi...moji isli dnes po prazdninach prvykrat do skolky... tak mam trocha frei...ja idem zajtra do prace po vyse mesiaci volna ☹

@kety80 😀 😀 😀 😀 😀

kasami
autor
23. aug 2010

@kety80 tak Sami neratal, ze mu tak rychlo ubehne 😅 ... no tie 3 tyzne doma .... mu fakt ubrali z prazdnin 😠

jeeeej a u vas snezi 😀 mozete trenovat na zimu .. gulovacka, sankovacka, lyzovacka 😀 kto by to nebral v bikinach 😀

@michaela2410 tak vy uz mate pripravu na ranne vstavanie zahajenu 🙂 my sme dnes ledva vstavali (obaja (obtraja)) o siedmej na krv 😅

kety80
23. aug 2010

@kasami - si zlata 😀 😀 😀
ranne vsatavanie by sme mali aj my zacat trenovat teraz vyspavala kika aj do 9,30 tak uvidime co to bude 😅

kasami
autor
23. aug 2010

@kety80 😉

michaela2410
23. aug 2010

@kety80 jeej, to co je, ze do pol desiatej, nasi nevedia v posteli vydrzat ani do osmej...a ja by som to niekedy tak prijala!!! 😀

kasami
autor
23. aug 2010

@michaela2410 aj moj spi ako drevo 😀

kasami
autor
23. aug 2010

co poviete ?

kety80
23. aug 2010

@kasami - super fotka bola si ako velkonocne vajicko 😅 ale strasne je to zlate 🙂

kasami
autor
23. aug 2010

@kety80 🙂 no dufam, ze na velku noc uz tak nebudem vyzerat 😀

michaela2410
23. aug 2010

@kasami parada 😀 je to naozaj take kinder vajco a to doslova 😀 😀 😀 😀 😀

kasami
autor
23. aug 2010

@michaela2410 dakujem 🙂 male kalimero 😀

kety80
23. aug 2010

@kasami - kati ale to leti u v akom tyzdni si deti zacnu skolu a ty zachvilu ides rodit 🙂

zmurkaz
24. aug 2010

Ahoj babulky - viem že vás zanedbávam 😔 ...ale čitkám si vás priebežne ... mali sme rodinné oslavy -a Jurko mal 7 rokov....tak vám hodím aj adresu albumčeku 😉 ..sme mu trochen poopravili izbičku 😉

....bruško chváli - náááádherná fotos 😵 😵 😵 ....

...babule dnes mi Juráš povedal: Mami, ja sa do tej školy už normálne asi teším 😵 ... 😵 😵 😵 ...tak som si len utvrdila, že ten rok čo bol navyše v škôlke k niečomu bol 😉 ..

kety80
24. aug 2010

@zmurkaz - velmi pekne fotky mas strasne krasne deticky a izbicka nadherna tam sa ale bude nadherne ucit a torty si piekla sama vyzerali super 🙂

zmurkaz
24. aug 2010

@kety80 ..ďakujem - Jurko teraz oveľa viac času trávi v izbičke - odkedy tam má tú autovú bordúru 🙂 ....a stôl do školy 😅
..a torty - ani mi to nepripomínaj - tú krajšiu piekla maminka - veď vidno že sa ich už doteraz napiekla dosť 😉 -a to auto bolo ešte ráno dosť pekné - žiaľ - nechápem doteraz - kým sme ho išli krájať tak ten marcipán sa mi úplne zlial 😠 😠 😠 😠 - ale Jurko bol gentleman a povedal že sa mu aj tak veeeeľmi páááči 😉

michaela2410
24. aug 2010

@zmurkaz deticky su skutocne zlaticka 😉 roztomili su...a paradna izbicka

zmurkaz
24. aug 2010

@michaela2410 🙂 - no s izbičkou sme trošku čakali - nechceli sme špekulovať najprv nejakú "malácku" výzdobku - aj tak mal manšiu izbu a tam koooopec chalanských doplnkov - a to mu aj vtedy stačilo. Minulý rok sme ho presťahovali do veľkej izby a teraz k narodkám sme mu to trochu "naškolákovateli" 😀 😀 😀

zmurkaz
24. aug 2010

no a musím sa pochváliť - som nakúpila Jurášovi košele - také frajerské - že na 9-10 r. 😕 😕 😨 😨 a dnes aj papuče ma trochen šokli - že 36! 😕 😕 😨

michaela2410
24. aug 2010

@zmurkaz tak to je teda...ja tiez uz musim niektore veci kupovat vacsie, ale len tak na 7-8rokov a topanky mame len 32 😀

kasami
autor
24. aug 2010

@zmurkaz krasna izbicka 🙂 krasna oslava 🙂 krasna rodinka 🙂 a aj super torty ... ja by som take auticko nezvladla ... vobec sa nedivim, ze si zozala uspech 🙂
tej velkosti na koseli sa ani nedivim ... Sam mal teraz v juli 6 a veci kupujem na 8 rokov ... ale tie papuce si fakt myslela velkost 36 alebo cenu 😅 fuuu my mame tak 30 - 31

zmurkaz
24. aug 2010

@kasami veľkosť 😀 😀 😀 ...cena bola oooooveľa nižšia - našťastie 😉

zmurkaz
24. aug 2010

@michaela2410 ..no ja verím, že sa to niekedy ustáli a bude ako ostatní - takí priemer ... ak chcem aby niečo nosil dlhšie tak musím kúpiť 140 😅

kasami
autor
24. aug 2010

@zmurkaz 😀
Jurko si ale zije na velkej nohe 😀
... Jurko je o rok starsi od Samiho ... velkostne ho este mozno dobehneme ... lebo 134 nosime aj my uz teraz .... ale tu nohu ... no dufam a verim ze do roka nebudeme mat 😝

michaela2410
24. aug 2010

@kasami to ma zabavilo, ze ci to bola cena 😀 😀 😀 vidis, to ma nenapadlo, ale asi by ma vykotilo tolko za papuce 😀 😀 😀

kasami
autor
24. aug 2010

@michaela2410 tak ale prvak s 36 nohou ... no tiez zaujimave 😀 ale tak skusila som .... vies kamoska mi vcera povedala, ze sa mozem teraz vyhovarat na tehotensku demenciu 😀 tak skusam 😀