Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kasami
autor
5. máj 2010

vsetci mate besiedky 🙂 prajem krasne zazitky 🙂
Miska ... aj ja som teraz dost precitlivela 😀

kety80
5. máj 2010

ahojte 🙂
besiedka dopadla super aj my slzicka vyhrkla ako pekne spievali a dostala som velke srdiecko a kvetinku vnutri co robili sami no strasne bola zlata pokladik moj 🙂 som pysna mamina 🙂 a kika sa ma pyta ze tebe sa to nepacilo zek si mala slzicky tak som jej musela vysvetlovat ze aj od stastia a radosti sa da plakat dufam ze to pochopila 😅

michaela2410
5. máj 2010

kasami, u teba je to pochopitelne... 😉

kasami
autor
6. máj 2010

a nepridala si sa nahodou ku mne ?

ivamera
6. máj 2010

Kati... dakujem 😅
🙂 🙂 🙂
Kety, tieto zážitky, sú myslím najkrajšie, že 😉

michaela2410
6. máj 2010

kasami, daj pokoj!!! dve stacia!!! 😒 😒 😒

kasami
autor
6. máj 2010

😀

renca3
6. máj 2010

tak vas deticky dojimaju basnickami 😵 mile....
aj ja by som urcite smoklila, ale u nasich sa nerobia besiedky na Den matiek.

Leo mi vcera povedal, ze uz nechce chodit do tejto skolky. tak som sa ho opytala, ci by chcel chodit do tej predchadzajucej (to akoze som iba zistovala, ci mu chyba). ze nie, uz by chcel zostat doma a mat prazdniny. a to este nevie, ze som ho s braskom zapisala do skolky aj na cely jul. zvazime to, ci tam nebudu len na 2 tyzdne.

dnes ma zastavili z Noveho casu kvoli ankete o dopravnych zapchach v Bratislave. ved nic by na ankete nebolo, len ma aj cvakli na fotku. verim, ze tam najdu zaujimavejsie ksichty a neuverejnia moje odpovede s foto. ked tak nad tym spatne rozmyslam. 😝

kasami
autor
6. máj 2010

jeeeej budes medialna hviezda 😉

No mne Samko teraz hovori, ze sa uz tesi do skoly ... tak dufam, ze ho to nadsenie v septembri neprejde 😀

kety80
6. máj 2010

ahojte 🙂
imavera - to urcite ze tie zazitky su najkrajsie vsak pre toto je clovek stastny ze ich je to uprimne su nas zivot 🙂
a tu som dala fotky nasej hojdacky co tato spravil uz je aj namalovana kika ppomahala 😉

michaela2410
6. máj 2010

ja som deti zapisala na prve dva a posledne dva tyzdne prazdnin, lebo neviem, dokedy budeme musiet byt v skole a odkedy v auguste...

kasami
autor
7. máj 2010

Kati super :- deti musia mat radost 🙂

My mame oficialne skolku aj v juli ... ale asi ho tam nedam ... celkovo nam to vychadza, ze ani v juni nebude moc chodit, lebo mame ist na 3 tyzdne na liecenie do TA3... tak este uvidime ... ale mali by sme ist na hokejove sustredenie do Brna na 7 dni a rozmyslam nad denyym taborom aspon na tyzden ... ale este sa neviem rozhodnut ... stale neviem, ci pojdeme niekam na vylet ci dovcu .... tak sa neviem rozhodnut ...

kety80
7. máj 2010

ahojte 🙂
kati - mali velku rast 🙂 ja som dala tiez kristinku do denneho tabora minuly rok bolo super tento rok dam urcite zase to je tabor kde sa staraju o kone a jazdia na nich a kika je do konou hotova takze uz sa tesi a do skolky ju nedavam kedze som som este na materskej 😉

renca3
7. máj 2010

ja prcham na cely vikend taneckovat. chlapi bacuju so psom sami. prajem pekny, snad slnecny vikend.

kasami
autor
7. máj 2010

Kati, no ja este zvazujem 😀

Renci uzi si ten krasny vikend 😉

a teda aj vy vsetky 😀

kety80
7. máj 2010

dakujem a renci pekne tanecky len sa nepretancuj a kde to vlastne tancujes 🙂

renca3
9. máj 2010

ahojte,
maminam prajem pekny zvysok dna matiek. 🙂
tancujem folklor. sme byvali tanecnici, co sa po rokoch stretli a tancujeme znova vlastne tanecky. prave sme nacvicovali nieco nove. makacka a neskora vecierka....no som grogy. 😝 chlapi to zvladli. teraz upratujem, periem, zehlim a riady sa uz umyvaju. no ved vsetko ma pockalo. 😉

kasami
autor
9. máj 2010

Ahoj Renci 🙂 tak si mala fakt pekny vikend 🙂

inak aj ja nam maminam prajem len to najlepsie 😀

my sme dnes boli s malym na Karloveskom cyklomaratone a vyhral 3.miesto ... sice nahodou ale potesilo ho to 🙂
teraz isiel na chvilku k susedke, muz kosi travnik a ja idem tiez poriesit pradlo 😝
no co uz .... krasny vikend za nami ... tesme sa na dalsi 🙂

kety80
9. máj 2010

ahojte 🙂
renci - to je super ze mas nieco kde sa mozes odreagovat a robis nieco pre seba 🙂

aj ja sa pripajam vsetkym maminam vsetko naj naj naj 🙂

kasami
autor
10. máj 2010

Ahoj, ako ste zacali novy tyzden ?

maly dnes isiel po 6 tyzdnovch "prazdninach" do skolky s placom ... ale ked som po neho prisla bol spokojny, ze bolo dobre ... ale zajtra zase nechce ist 😅

kety80
10. máj 2010

ahojte 🙂
no kati zvykol si doma teraz sa mu nechce ja mam zas pravy opak kika zas nechce ist domov lebo ze tam ma kamartky a chce sa hrat a pritom cely den su spolu kika sa strasne tesi do skolky do skoly sa tak moc netesi uz mi aj hovorila ze jej bude smutno za skolkou a kamaratkami ze nechce ist zo skolky prec tak u nas bude september asi tazky oriesok 😔

kasami
autor
11. máj 2010

no on si zvykol ... ale nech si aj rychlo odvykne 😠 ved je to taky maminkyn cicik potom ...
on sice pisti ... ze radsej chce ist do skoly ... ale som si ista, ze ho to rychlo prejde ...
ale snad to tu vsetky nejak v tom septembri zvladneme 😉 no nie 😉

renca3
11. máj 2010

Leo ako bol tyzden v staronovej skolke, trochu vyrusoval a chichunali sa na vsetkom s jednym kamosom.
uz sme to prebrali a tento tyzden uz snad nabehne na normalny rezim. on si myslel, ze je tam len odlozeny a o chvilu uz budu prazdniny a potom ta skola.
tento tyzden ide na oslavu narodenin terajsej spoluziacke, tak sa tesi. 🙂

co sa tyka navstevy skoly, to si myslim nebude problem. len tie poobedne domace ulohy. 😝 hlavne ked bude vonku pekne este v septembri. 😎

michaela2410
11. máj 2010

ahojte,
renca, ta poobednajsia priprava do skoly bude kruta, ja to vidim uz teraz, ked cez vikend je tomas cele dni vonku, alebo u babky a hrat na klaviri nema kedy. aj dnes som ho nevedela dostat dovnutra a to si zahral dve skladby raz a bolo docvicene 😉

zajtra maju besiedku ku dnu matiek, tak sa tesim, lebo okrem spievania a basniciek maju pripravene aj divadielko Sipkova ruzenka a on hra princa, tak som na toho svojho herca strasne zvedava 😀

kasami
autor
12. máj 2010

Baby tak ten moj je zase pn .... uz nevladzem ... uz ma to fakt nebavi ...

ked to takto bude pokracovat, nemusi ani do skoly nastupit ☹

Miska tu besiedku ti zavidime 😉 prajem krasny zazitok 🙂

renca3
12. máj 2010

kasami...to mi je luto. teraz su skolkari chorlavi. aj ja mam Tea doma (sopliky).
Samko berie nieco na imunitu, ze? asi by ste mali vypadnut do hor, ci k moru v lete. viem, to sa mi lahko pise. drzte sa.

kety80
12. máj 2010

kati - to ma strasne mrzi dufam ze v skole taky chorlavy nebude ja som mala kamosku co tiez jej mala bola stale chora v skolke a ked nastupili do skoly tak skoro vobec tak mozno to aj u vas bude v skolke su nalepeny sa sebe ked sa hraju v skole je to trochu ine ked sedia v laviciach

michaela2410
12. máj 2010

kati, ja si tiez myslim, ze ked si to v skolke odkrutite, tie choroby, tak v skole bude lepsie...drzte sa
u nas zase v Lukasovej triede su deti stale chori a Lukasko sa pyta, ze kedy budu mat aj oni besiedku, kedze tomasko ma dnes, ale ucitelka hovorila, ze chceli buduci tyzden, ale nemaju s kym nacvicovat, lebo zase polovica deti chyba... 😒

u nas sa riadne rozprsalo, a ja dala deckam len kratky rukav a tenku bundu, lebo stale chceli, ze kedy im dam tricka a kedze som im slubila dnes a rano bolo 16,8stupna o pol siedmej, tak som nevahala, ale teraz po lejaku sa dost ochladilo...aaale, nech sa otuzuju, ved domov pojdeme asi autom 😀

takze idem sa kulturne vyzit na besiedku...papa

kurci
12. máj 2010

Dobrý den, chcela by som sa opýtať, aj vy máte predškolákov.
Začali ste už aj vy riešiť tablo, rozlúčku zo škôlkou? U nás nastala dilema, že čo kúpiť učitelkám a po koľko sa skladať na rozlúčkovú. Poradťe mi prosím ak ste to už aj vy riešili vo vašej škôlke.
ĎAkujem Kurčíková ivana

renca3
12. máj 2010

v nasej skolke sa toto neriesi, kazdy sa rozluci sam.