Predškolák v rodine a všetko čo nás čaká

kasami
26. aug 2009

Ahoj, mate doma predskolaka ?
my nastupujeme od septembra do predskolskej ... a nakolko moj maly viac v skolke nie je ako je ... rada by som sa s vami poradila co nas caka... neminie... a co sa vsetko od nas ocakava 😉
skolka, zapis ... priprava ... proste vsetko co k tomu patri 🙂

kasami
autor
30. jún 2010

@ani3012 ano bolo to iste aj tym ... ale aj tym, ze ho uz k niektorym castiam programu ani nepustili ... co zle znasal ...okomentoval celu skolku privlastkami 😝 bolo mi ho luto ... aj som lutovala, ze smeprisli ... ale nevadi ..uz je to za nami ...
co sa tyka bruska ... skryva sa tam prekvapenie pre celu rodinu ... mimi je tajnostkarske .... malo tam obe nozicky a aj pupocnikovu ... a pan dr povedal, ze to vyzera na dievcatko ... ale len velmi predbezne ... o dva tyzdne mame prist zase ... ale podla mna nas mimi naschval nechava v napati 😀 vsak nemame ani meno vybrate 😀

ani3012
30. jún 2010

@kasami tak idete do páru ? uáááááu 😵 Ako nič by sa nestalo,keby bol chlapec,ale poteší taký párik. 😉

Paťko tak mal Vianočnú besiedku.Veľa detí chýbalo a tak p.učiteľka nacvičovala program s deťmi,ktoré v škôlke boli aj v deň besiedky.Paťko mal tiež niečo hrať,si nespomínam čo.Ale na besiedku prišli aj deti z domu (niektoré ešte aj uspolené) a p.učiteľka potom nevedela,že čo má robiť,tak veľa detí bolo sklamaných,že nevystupujú.A to sa mi Paťko chválil,že aj on bude hrať divadlo a zrazu nič.Tam stál ,taký zvláštny poloúsmev a krčil plecami. Tak mi ho bolo ľúto.
Ja som mu pred besiedkou vravela,že som na neho pyšná,že bude aj on vystupovať,lebo väčšinou sa mu nechcelo a som mu hrozila,že nebudem na ich akcie chodiť a už aj keď chcel a tešil sa ,tak ho vynechali 😒
som sa vyžalovala a ideme von 😅 😉

kasami
autor
30. jún 2010

@ani3012 no tak to je este tajomstvo 😀
ved to, ze mi ho bolo luto .... vlastnetancovali takytanecpri ktorom len tociliruckami a okolo svojej osi a cupli si a vstali ... len chcel to ist s nimi nacvicovat v pondelok a ucitelka ho nepustila ... a povedala mu ze to cvicia len ti co idu do skoly a on ze nejde ... tak mi doma skucal a vcera tam trucoval ... ze mam ist za uckou preco nemoze aj on, ze on idetiez do skoly .... ale co uz vyriesim ked oni uz tancovali 😝

ani3012
30. jún 2010

@kasami ale to bolo od nej hlúpe,fakt 😠 čo by sa stalo,keby tancoval ?

kasami
autor
30. jún 2010

@ani3012 tiez si myslim, ze jedno polienko navyse by sa tam stratilo .... ale on uz bol sklamany aj z toho ze mu povedala, ze nejde do skoly .... cele to v nom vrelo ... chcela som s nim odist domov ...ale nakoniec ma presvedcil on, ze tamchce zostat do konca ...

michaela2410
30. jún 2010

@ani3012 spravili, mali sme rozlucku v triede, len s predskolakmi, ale nebolo to ono... 😒 inokedy to byva lepsie, ale nevadi....tomas sa tesi uz na skolu...vcera komentoval spravy, ked tam nejake decka hovorili, ake budu mat vysvedcenie, a hovorili ze trojka z matiky...tak on mi vyhlasil, ze on vzdy z matiky bude mat jednotku 😀 tak to som reku straaasne zvedava... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivamera
30. jún 2010

@ani3012 , ano včera sme mali rozlúčku, Ninka hovorila, že sa držala, no veľa jej nechýbalo, aby sa rozplakala. U nás to bolo bez rodičov, decká mali prichystané vystúpenie pre menšie detičky a vlastne pre všetkých v škôlke, aj pre tety kuchárky. Dostali drobnosti do školy- pero, guma ceruzka, nejaké sladkosti, mali diskotéku. Páčilo sa jej 😉
Rozlúčka bola síce včera, no oficiálne je posledný deň škôlky dnes ( i ked niektoré detičky budú chodiť ešte prvé dva júlové týždne.) My už nie.

@kasami "A čo schovávaš v tom brušku ?"- no aj ja som zvedavá... 😉

A všetkým budúcim prváčikom prajem krááásne leto plné dobrodružstiev a slniečka. 🙂 🙂 🙂

kasami
autor
30. jún 2010

@ivamera je to kinder surprise 😀 taji sa nam .... no ale idem este v piatok do poradne a 12steho mam 3D utz .... tak ak si to mimi rozmysli .... tak dam vediet 😉
@michaela2410 aj moj vyhlasil, ze bude jednotkar 😀 uz si vybral aj darcek za prve jednotkarske vysvecko 😀

renca3
30. jún 2010

nam davaju v skolke kazdy polrok pisomne hodnotenia deti. Leo to vola vysvedcenie. 🙂 no a kedze sme tam boli tento rok len posledne 2 mesiace, Leo nedostal. vsetky deti mali po vystupeni v piatok v skrinke obalky. Leo mi aj povedal, ze vsetky deti dostali vysvedcenie len on nie. ze nevie preco. trochu bol smutny. tak som poprosila ucitela, aby mu to na pondelok napisal. no to bolo radosti, ked to tam rano nasiel.... su to len malickosti, ale deti su citlive. 😉

dnes uz zacala prazdninova skolka. nasi budu 4 tyzdne. vcera sme mali v podstate posledny den normalnu skolku. skoncili skor, tak sa tu boli deti poobede vykupat. bolo ich tu 15 a 6 mamiciek. no sodoma-gomora, ale zvladli sme to.
ziadny uraz, nikto sa netopil. 🙂 ja mam rada taketo masovky. 🙂 len to upratovanie potom. 😝

renca3
30. jún 2010

Leo s naj kamošom v školke a detská kúpacia žúrka.

silvia07
30. jún 2010

tak hlasim, ze uspesne zmaturovala 🙂 ...vytiahla si otazku, ktoru vedela (cela maminka 😀 )
dnes prisla domov s rozbitym nosom...tak dufam, ze nebude zlomeny. ☹ ...minuky rok sme tiez takto smutne zacinali prazdniny, tiez spadla z preliezky....tak dufam, ze to zle je uz za nami

kasami
autor
30. jún 2010

Aj moj dnes doniesol kamosa na kupanie 🙂 bol u nas od 12stej do 17stej a potom isiel nas maly sa kupat k susedom 😀 tak somsa aj ja dostala k vode 😀
pekny den za nami ....
Renci presne o tom to je ... deti su citlive ....
Silvi 😀 gratulujeme🙂

michaela2410
1. júl 2010

jooj, ako vam zavidim tie bazeny, renca, vyzera to super, take male kupalisko 😀 to pomaly mozes aj vstupne vyberat 😀 😀

my sme posledny den pred prazdninami stravili v pieskovisku, tomas na korculiach, na preliezkach ... deti boli total utahane, ale este vecer zvladli pozerat lovecku sezonu, ale ja som zaspala pomaly skor ako oni... 😉 o hodinu ich budem budit, tak som zvedava, ako sa im bude chciet...ja som sa zobudila o piatej, ked sa k nam srotil Lukas do postele 😵 no co, idem trocha spratat kuchynu, lebo vcera som uz akosi nevladala 😉

silvia07
1. júl 2010

taak...hlasim odchod na kupalisko...
nos vypada byt v poriadku...trosku spuchnuty, trosku fialovy...ale hlavne, ze uz moc neboli 😉

ani3012
1. júl 2010

bazénikové fotky úplne báječné,to je super ak si takto môžete volať domov. A u teba to
@renca3 vyzeralo fakt ako na kupku 😀

@silvia07 tak prajem príjemnú vodičku,chutnú zmrzlinku a jemnú trávičku na kupku 😵 A dávajte si pozor na úrazy 😉
A keby každá maturita bola takáto 😀 😀 😀

A my sme inak dostali normálne vysvedčenie-odfotím a hodím ho sem potom.

@michaela2410 ja tiež len kukám a závidím...my sme činžiakovi celá rodina-teta má rod.dom,ale zas chodiť a otravovať,aj keď ona je strašne zlatá a sama vraví ,že kedykoľvek


@ivamera aby sme si užili ešte prázdniny pred školou...skončili nám krásne časy 😝 😉

kasami
autor
1. júl 2010

🙂 Ahoj 🙂
super pocko nech vydrzi detickam co najdlhsie🙂 nech sa mozu clupinkata hrat ...uzivat si leto 🙂
Prajem vsetkym krasne prazdniny 🙂
@ani3012 aj my sme dostali Osvedcenie .... teraz to zevraj musia davat vsetkym detom 🙂 aspon mame pamiatku 😀

michaela2410
1. júl 2010

my sme v skolke dostali tiez osvedcenie o absolvovani predprimarneho vzdelania a este take pekne vysvedcenie, malovane, na pamiatku a knizku a matematicke pexeso, a pastelky 😉 😎 😀 a tomas dostal aj prve akoby vysvedcenie z hudobnej, je to len potvrdenie, ze absolvoval pripravku ale uz som mu zalozila fascikel, na zakladanie vysvedceni 😀 😀 😀 a uz to budeme len zbierat

renca3
1. júl 2010

aj nam dali vcera to Osvedcenie. nevedela som, ze to musia. som si myslela, ze ake mile od nich. 😉

ani3012
1. júl 2010

@renca3 vraj tento ročník to dostáva po prvý krát

michaela2410
1. júl 2010

hm, to su teraz vselijake tie reformy v skolstve...len sme zvedavi, ake nove reformy prinesie nova vlada 😒 😒 😒 uz sa "tesime" s skole vsetci

renca3
2. júl 2010

pekny slnecny vikend prajem. ja prcham tancovat na Vychodnu. 😎 snad to chlapi doma zvladnu. 😉

kasami
autor
2. júl 2010

Ahoj 🙂
tak sme to pekne zacali s vysvedceniami 🙂
keby aj vsetky tie dalsie boli take 😀
ja mam pre vas prekvapko 😀 dnes som bola v poradni a pan dr. povedal zeeeeee predsa len to bude dievcatko 😀
prajem krasny vikend 🙂

ani3012
2. júl 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@kasami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem a teraz hlavne hoooodne zdravíčka malinkej 😉

kasami
autor
2. júl 2010

@ani3012 🙂 dakujem 🙂

ivamera
2. júl 2010

@kasami
jééj, babenka 😵
Aj ja gratulujem, nech sa jej v brušku krásne darí. 😉

kety80
2. júl 2010

ahojte 🙂
tak aj my sme dostali osvedcenie tak kika sa tesila ze ma pre vysvedcenie 🙂 dufam ze sa aj v skole bude tesit my sme tiez plakali ked sme sa lucili zo skolkou strasne to kika preziva ze sa uz do skolky nevrati ☹ vcera sme boli na promociach hrozne teplo kubko nervacil no des ale potom uz bolo super mame tu rodinku z vychodu tak si uzivame aj my bazen 🙂
@kasami - kati gratulujem k dievcatku mate parik sranda ako to mame vymenene 😀 a uz vies aj meno ci ste este nerozmyslali

kasami
autor
3. júl 2010

@ivamera
@kety80
dakujem 🙂
manzel sa veeelmi potesil.... Samik je troska sklamany .... a asi bude malicka bez mena .... na ziadnom mene sa totiz nevieme zhodnut ....
mozte nam nejake poradit 😉 mne co schvali mm neschvali Sam a opacne 😀

ivamera
4. júl 2010

@kasami
Tak to verím, že manžel sa teší. Moj by tie dve princezné nevymenil za nič na svete. 😉
A aké mená sa páčia Tebe Kati?
Inak u nás pre mladšiu vybrali meno mm a Ninka. 😉

kety80
4. júl 2010

@kasami - kati to ti verim a samko sa urcite bude tesit a mena mne jednoznacne kristinka potom emka alebo simonka - to by ste ich mali oboch na S 😵

renca3
5. júl 2010

@kasami - takze dievcatko. 😵 super, bude parik.
a mena? my sme mali vybrate Lea, Sofia. ale kazdemu sa paci ine. hlavne aby ste sa zhodli vy traja. 🙂