Psychologička povedala, že dcéra sa nevie sústrediť

janhe
12. mar 2021

Zdravim, dcera je so zle vychadzajucimi rokmi len o par dni, cize uz bola rok naviac doma, no psychologicka opat vravi ze sa nevie sustredit.
Ono ide o to ze ma IQ vysoke no emocne je hrava , nezrela a ja som teraz v bludnom kruhu, po iq stranke by mohla byt druhacka,tretiacka, po emocnej este v skolke. Teraz neviem co mam robit ci dat do skoly ci este nechat v skolke.
Ona tuzi ist do skoly, ale ci chape co to obnasa ja uz som zas v depke ze co. Mali ste aj vy dieta co psychologicka odporucila odklad , no nspriek tomu skolu zvladlo bez problemov?

mucuinka
13. mar 2021

@lienocka128 tak tam doslo k pochybeniu psychologa. A velkemu, lebo vy ani nemusite dat suhlas s tym, aby sprava sla aj skole. A uz vobec nie skole, na ktoru ani nechodite. Pani psychologicka to uz asi vzala rutinne, napisala spravu a odoslala. Ale rozhodne sa to tak nerobi. Slo o chybu jednotlivca

lienocka128
13. mar 2021

@mucuinka došlo a ešte sa cítila urazená, keď som jej telefonovala.... vraj co si o nej pomyslia keď to stiahne....urobila zo mňa blázna a zo syna hlupáka...ale riaditeľka zo škôlky ma podržala, tak nakoniec všetko dobre skoncilo