• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škôlka Beskydská 7 v Bratislave. Referencie?

15. januára 2017 
@dudu my sme tam dnes boli a teda nemala som zlý pocit. A udajne rodicia dostali možnosť dat deti inam, ale malokto to využil.. Neviem, aky názor si teda utvorit
21. okt 2016 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha , tak to je ako prekrútene...., no rozhodni sa sama :wink:
25. okt 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudu ja sa hlavne v momentálnej situácii moc rozhodovať podla referencií nemôžem, nemam na vyber. A preco tam teda tie deti chodia?
25. okt 2016 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci ste sa informovali, ako je to s obsadenostou MS v okoli, ale moznost je aj ta, ze deti tam chodia, lebo nemaju na vyber, proste ich inam nevzali kedze maju plno. Napr. v nasej skolke je kapacita triedy 22 deti a je ich tam 23.
25. okt 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som sa tam bola tiez pytat, ci zoberu moje dieta. Riaditelka povedala, ze ano, zdala sa mi mila. Vo vsetkych inych skolkach ma vyhodili, ze ked dieta dovrsi 3 roky, mam sa ist informovat dalej.
21. nov 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sbear ahoj a kedy si tam bola?
21. nov 2016 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Školka jedna nočná mora,prístup riaditelky je priam neznesitelny,za ziadnych okolnosti sa s nou neda komunikovat bez toho aby vas zakazdym za nieco nezjazdila(aj ked naozaj nieje zaco verte ze ona si stale nieco najde) Strasne povrchna a svojska zena a nikto iny nema pravdu len ona uplne za kazdu cenu.Takyto pristup k detom a k ucitelkam(ako kolegyniam) zaobchadzanie ako s handrami som este fakt nezazila a v zivote uz nechcem.To ze deti nemozu chodit na wc pocas spanku je este ok ale to ze deti znechutene vystrasene a uplakane sedia za stolom a jedlo im nechuti ,no musia tam sediet dovtedy pokial to nezjedia je uz vrchol a to uz nehovoriac o dalsich veciach je ich este dost.Som strasne sklamana z tohto pristupu a je to moja najhorsia skusenost.Urcite tuto skolku neodporucam ak chcete aby sa vase dieta malo dobre a nechodilo so strachom do skolky.
21. dec 2016 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewe125 to je tam az take zle? nam krpca od septembra nikam nezobrali a od januara by mal ist na beskydsku a mam velku dilemu ci ho tam vobec dat teda alebo co urobit :frowning2:
22. dec 2016 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewe125 ty mas. V tej skolke deti? A vies, ze to tam takto funguje? No moje dieta by len raz muselo sediet za stolim, kym vsetki nezje a to by boli prvy aj posledny. A ze nemozu ist pocas spanku na WC?! Co su v lagri?! Preco sa rodicia neobratia na zriadovatela? Inspekciu?
22. dec 2016 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A co ine skolky? Otvara sa nova skolka na Brnianskej. Ja by som zatial chcela Tabakovu. Tam je to uplne plne? Vraj sa vela deti nedostalo do skoly, tak preto brali malo novych deti.
23. dec 2016 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sbear u nas v okoli je vsetko plne :frowning2:
23. dec 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaberuska prepáč že som skôr nepodpísala. Prečo tam tie deti chodia? .... No koľko ľudí toľko chuti.... Ja ťa vžiadnom prípade neodhováram, ako som spomínala vyššie, na predškolskú prípravu je to veľmi veľmi dobré rozhodnutie
23. dec 2016 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudu neviem aky usudok si spravit z tvojto prispevku :slight_smile: lebo ked ma najvacsi elan pripravit deti do skoly tak preco sa diskutuju potom spominane veci ako cikanie pocas spanku ( s tymto u nas problem nastastie nie je) a pod...
ja neviem, kricia/biju tam deti?
zaujima ma co najviac nazorov pretoze sa fakt neviem rozhodnut. nechcem aby moje dieta chodilo s placom s/do skolky alebo to na nom zanechalo nejake nasledky atd.
23. dec 2016 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridám svoju osobnú i ked krátku skúsenosť. Pani riaditeľka nám krpca prijala, nastúpil v januári. Bol tu síce iba týždeň ale za ten tyzden som nic negatívne nepostrehla. Iba to, ze malý nespal - iba lezkal ako mi aj pani učiteľka povedala, ze oni zvyčajne ani nespia, to neviem prečo lebo je zvyknutý. Vsetko bolo za ten týždeň ok. A preco iba týždeň? Lebo ho prijali nakoniec ku nam do skolky tak sa nesmierne teším :slight_smile:
15. jan o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok