Škôlka Beskydská 7 v Bratislave. Referencie?

zuky
7. jan 2008

Ahojte,
navštevuje niektoré z vaších detí túto Mš?

Viete mi dať nejaké info?
...o zápise, prístup učiteliek, .atď

Vopred ďakujeeeeeeeeeem 😀

zuky
autor
18. jan 2008

...naozaj nik nepozná túto škôlku? ☹

tomaso
2. apr 2009

ahoj nas syn chodi do tejto skolky a je to super skolka ucitelky su zlate a venuju sa detom

harmonika01
24. máj 2009

Ja v nej ucim 😀

dudu
14. aug 2013

@harmonika01
moja mala nastupi do tejto skolky a pocula som na nu len dobre veci, no dnes na ihrisku sa mi jedna mamicka stazovala, ze zakazujete sa detom medzi sebou hrat, ze prvaci sa nemozu s druhakmi a ani tretiakmi a ze pri obede sa na deti krici ako na vojne ze rychlo dojedat....! tak som sa trochu zlakla 😒 😒 ...
dakujem za odpoved

harmonika01
15. aug 2013

Ja uz tam nie som tri roky 🙂 Ale toto by sa mi celkom podobalo na pani riaditelku, ta mala vzdy dost svojsky pristup k detom, ale psst... To uz su tam tri triedy? Za mojich cias boli len dve,kam sa pomestili? 🙂

dudu
30. okt 2013

@harmonika01
dakujem za odpoved, nie su tam dve triedy 😅 😅 , ta maminka co sa mi stazovala, tak jej syn tam nechodi oni ju mali len na leto ako nahradku..., no a teda mala tam chodi a v pohode 😉 😉

ibamamina
19. máj 2015

tuto skolku sme odchodili 2x, svoje tretie dieta tam nedam!
pokial platite "dobrovolne" ZRPS 120 eur a so vsetkym suhlasite, je to skolka ako stvorena pre Vas 🙂
pani ucitelky sa menia ako na beziacom pase, co tiez o niecom svedci...krik je bezny, ale to predpokladam, ze je aj inde. program na besiedke sa opakuje cca 5 rokov ten isty a pani riaditelka si upravuje pravidla podla potreby....rychly obed je samozrejmostou :D

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dudu
13. jún 2015

Názor na túto škôlku radšej cez IP, nedá sa zverejniť.

veve10
3. nov 2015

@dudu byvame 2min.od Beskydskej a hladam skolku v blizkom okoli. Preco sa nazor na skolku neda zverejnit? To je taka katastrofalna, alebo taka fantasticka, ze by to adminaci brali ako reklamu? A pokial je taka katastrofalna (a ty sa bojis o nej verejne napisat, lebo tam mas dieta a bojis sa, ze by si to chuda odskakalo - co je mimochodom velmi smutne, ale chapem, ze to tak chodi), tak mas nejake odporucania na inu skolku v blizskosti? Dakujem. 🙂

dudu
3. nov 2015

@veve10
názor na túto škôlku asi tak ako píše predomnou ibamamina, plus by som pridala stavbu vedľa na pozemku. Učitelky sú tam teraz znovu nové, ich priemerný vek je cca 55-60 rokov

imbecilia
12. jan 2016

ja som od dvoch roznych rodin nezavisle pocula iba same zle veci. jedna rodina deti dala inam. a druha to chce tiez urobit. za koren problemov oznacili riaditelku, ktora svojim vedenim postupne odplasila vsetky schopne ucitelky a teraz nabera z radu dochodcov - kludne zenu, ktora chodi o barlach, nevladze a len na deti pokrikuje. pocas spanku im zakazuje ist na wc...

dudu
13. jan 2016

áno , asi tak..... Tak výbornú škôlku dokázali za pár rokov posunúť medzi najhoršie škôlky v Bratislave...... Tam stačí len vymeniť jedného pedagoga........
za tri roky vymenených 7 učiteliek.....

veve10
13. jan 2016

pokial mam spravne info, tak skolku idu zatvorit, kvoli tej stavbe, resp.sa asi niekam prestahuje. Ked vsetky spatne vazby zhrniem, tak vysledok je podla mna jednoznacny - urcite nedavat dieta do tejto skolky - v okoli ich je kopec.

lilu777
14. jan 2016

My sme tam chodili pred 2 rokmi, spolu 3 roky.. vtedy boli ucitelky mlade, az prilis.. bolo vidno ze nemali vlastne deti. nutenie k jedlu je pravda a strasenie, ak nezjedia, tiez obcas sa dieta stazovalo, ze nemoze ist cikat cez spanie.. aj poplatky su vyssie, aj pani riaditelka je svojska.. avsak co mozem povedat: kruzky na vyber - flauta, tanec, anglictina.. sezonne korculko, plavanie, kuchyna v poriadku, bola aj vymalovana, aj menene pred 2 rokmi skrinky na chodbe, epedy na spanie pre vyssi rocnik, nove ucitelky nepoznam, avsak moju dceru tato skolka pripravila do skoly vyborne, edukacny proces bol podla mna kvalitny, mozno aj troska na ukor volnych hier, ale dieta vela naucili. Jedine co by som vytkla vyraznejsie, ze v jari, v lete, deti neboli na dvore ku koncu vyucovania, ale vnutri, co je skola a co som videla v nahradnych skolkach cez prazdniny, ze fungovalo inak. Tiez napriek tomu, ze skolka je otvorena do 17,30 chybalo jedlo popoludni, bol len olovrant, obcas slaby a potom deti hladne.. navrhovoali sme ze doplatime, nech im natru aspon chlebiky poobede, co v skolke na Palisadach robili,.. ale neuspeli sme, udajne kvoli uvazku v kuchyni. Ale deti si mohli nosit vlastne jedlo, ktore bolo cez den v skrinkach a potom si ho ist vybrat a zjest. Inak normalna skolka, aj ked ista fluktuacia deti tam bola...troska maly dvor. a skoda tej opachy co sa tam stavia..

dudu
14. jan 2016

@veve10

info o stahovaní síce je , ale priestor ktorý je k dispoyícií je ešte neskolaudovaný....., takže tak skoro sa sťahovať deti a nebudú....

fannye
10. feb 2016

Tak ja v tejto skolke mam svoje dieta , tesila som sa , ze sa mi podarilo dieta dostat do skolky a teraz som z toho uplne zufala ... pani riaditelka , zena ktorej ked poviete svoj nazor a ona sa s nim nestotozni tak uz ste pre nu neziaduca ... ucitelky ?! Meni sa to tam ako na beziacom pase , su to starsie damy ktore podla mna uz nemaju nervy na to aby robili tuto pracu , kricanie na deti , fackanie , nepustanie na wc , nutenie starsie deti aby krmili mladsie ked nechcu jest to tam je na dennom poriadku ☹
co sa tyka stavby je to des a hruza ohrozuju deti na zdravi a zivote a ked sme zacali bojovat aby nas dali do nahradnych priestorov a uz uz sme boli v "cieli" zobudili sa pohodlni rodicia ktori viac pozeraju na to , ci to bidu mat daleko od domu alebo nie , nez na zdraboe svojich deti ... takze absolutne netusim co bude dalej ☹ momemtalne sa snazim najst aj nahradne riesenie a premiesnit si dieta do inej skolky , ale ako vsetci dobre vieme je to velmi velky problem ... ak by ma niekto pred pol rokom upozornil ako to tam funguje , tak si tam dieta urcite nedam

luciara
14. feb 2016

Moje deti sice do tejto skolky nechodili ale pozname z inej skolky velmi dobre jednu ucitelku ktorej celodenna povinnost bolo telefonovanie deti nemala problem zobrat von v papuckach pripadne v dazdi v tricku alebo mikine, vyclenovanie z kolektivu bola bezna zalezitost, u nas ale velmi pomohla riaditelka ktora robila vsetko v prospech deti a teda urobila si v skolke poriadky. Nakolko mam znamych aj v tejto skolke viem kde skoncila nasa "skvela" ucitelka, a co sa tyka riaditelky tiez asi nieje v poriadku nakolko sa financie pouzivaju velmi zvlastnym sposobom ako som pocula a evidentne je velmi nesposobila na komunikaciu s rodicmi.

dudu
14. feb 2016
imbecilia
15. feb 2016

@fannye to je ešte horšie než som si myslela

dudu
10. máj 2016

@zuky

od čias kedy si potrebovala vedieť niečo o tejto škôlke sa toho vcelku veľa zmenilo...., najprv nikto a potom pozri aká to debata ? 😕 😕 , Dakujem Ti za založenie tejto témy. 😉

dudu
10. máj 2016

keby mi niekto povedal že v školke Beskydská -
- musia predškoláci krmiť prvákov, pretože jedlo sa nevyhadzuje až dovtedy kým sa jedlo zo žalúdka nedostane na zem....
- nesmú sa vypýtať na WC mimo toho ako pedagog vysvetluje, alebo ked deti akože oddychuju, až kým sa niektoré nepociká.....
- predškoláci po obede nespia, len ležkajú na karimatke, nemôžu byť ani prikryté, lebo by zaspali, ked náhodou zaspávajú , SÚ UČITELKOU BUDENÉ
- pedagog nezvládne situáciu a dá detatu facku, alebo po riti a nie raz....
- učitelky nekontrolujú deti ako sú oblečené, ani v školke ani ked idú von, v pohode im nechajú navliect sa do toho co mali ráno aj ked podla pocasia sa teplota zmenila o desať stupnov a stacila by bundička a svetrík už nie....., ved viac chorých deti, menej práce...
- je besiedka ku dnu matiek a jedno dieta matku nemá / zomrela/ otecko nemohol na besiedku, lebo je otecko.....taktiež tam nemohla isť matka s bábetkom v šatke, lebo to by vyrušovalo.... tieto deti nemohli blízkemu ukázať čo sa na besiedku naučili...
- nakoniec .... hračky ktoré sa kupovali k vianociam pre deti z peňazí rodičov sa nerozbalili 22 mesiacov.... len preto aby sa potom o rok mohlo deklarovať že sa vlastne kúpili len teraz na vianoce..., no kto si to bude pamatať aké hračky sa vtedy kúpili....., no nase dieťa , pretože vytúžene čakalo kedy už sa konečne rozbalí ten chlapček Baby Born čo papá kašičku...., dočkala sa , nie... prečo? lebo sme ju konečne mohli prehlásiť do inej školky aj keď len na posledné dva mesiace....

ludmila1978
12. máj 2016

@dudu To mi pripada ako v hororovom filme.... to sa ziadni rodicia nestazuju ? To v dnesnej dobe nieco taketo fakt existuje ...

dudu
13. máj 2016

sťažovali sa.....

timea7
13. máj 2016

@dudu sťažovať sa je málo, napriek zúfalému nedostatku miest v MŠ, alebo práve preto! Treba porobiť cirkus, zvolať mimoriadne ZRPŠ, zasadnutie Rady školy (ak tam nejaká existuje), ísť za zriaďovateľom, obrátiť sa na inšpekciu. Určite by som sa bezmocne nepozerala na to, čo sa tam deje. Zobrať dieťa z tej škôlky totiž nemôžu všetci rodičia, kam tie deti dajú? A ako to zmení prístup k deťom a spôsob riadenia? Nijako.

chnapi
13. jún 2016

fuu, no vdaka za tuto temu. osobne totiz poznam p. riaditelku uz cez 30 rokov, kedze boli s mojou mamou kamaratky, ja s jej synom rovesnici. zrejme sa zmenila povahovo, alebo som si ju ako dieta pamatala ako veselu pani, co sa velmi venovala detom :( avsak nevidela som ju uz asi 20 rokov...

malaberuska
20. okt 2016

prosim Vas niekto nejake aktualne info? je to tam take zle? dakujem

malaberuska
20. okt 2016

prosim Vas niekto nejake aktualne info? je to tam take zle? dakujem @dudu

dudu
21. okt 2016

@malaberuska
no ja neviem ako to tam teraz funguje, nakolko sme už v škole, no znovu je tam nový personál učiteliek, ostala iba pani riaditelka, no a na ako dlho, tam kto ostane???? nikto nevie

aby sa iba nekritizovalo, tak napriek všetkému zlému / aj stavbe hneď vedľa

http://www.premiere.space.eu.sk

má najvačší elán pripraviť deti do školy , a teda to sa musí nechať...,