Škôlka Haanova v Bratislave. Referencie?

svuba
29. júl 2008

Prosim vas, mate niekto skusenosti s touto skôlkou?

x_shushu_x
31. aug 2015

@nikolet_89 to nam snad povie riaditelka 🙂...

x_shushu_x
31. aug 2015

@sammy aha, tak to vam drzim palce, lebo teraz je to desne s tymi skolkami, tiez sme sa dostali az teraz :o/......inak starsia isla v 3 rokoch presne? alebo ako vam to vyslo? ak sa mozem spytat.....lebo mna teraz napadlo, ze ci krpata pojde od najmensej triedy alebo ju daju uz do vyssej....logicky ma napadlo, ze to prvej, ale potom neviem ako by to bolo az kym pojde do skoly :D......ach jaj....ved uvidíme...

nikolet_89
31. aug 2015

@sammy kedze uz mas skusenost chodia na tie rodicka aj rodicia s malymi detmi ? bo mame doma 11 mesacneho a neviem kam ho dam toho 9.9

sammy
31. aug 2015

@x_shushu_x Novoprijate deti idu do prvej, potom sa to poposuva. Aj moja ide z druhej teraz rovno do stvrtej, lebo tiez ju prijali neskor.
@nikolet_89 Mozes si tam zobrat aj maleho, len uz je na tebe, ci ho tam ustrazis a nebude velmi rusit, vacsinou tam su take deti co uz chodia do skolky s rodicmi, ze ich nemaju kam dat. A inak min. polka rodicka su take financno-organizacne nezazivnosti, ale teda mali by ste ist, kedze ste tam novi.

x_shushu_x
31. aug 2015

@sammy jej dakujem, to som chcela vediet 🙂....takze ste to mali tak ako my teraz...🙂..

x_shushu_x
8. sep 2015

maminy, tá ZUMBA, čo dnes vyvesili- nepýtali ste sa niektorá učiteľky na podrobnosti....alebo si nepamätáte ako sa volala tá skupina tanečná? nejaké info?....vďaka

sammy
8. sep 2015

@x_shushu_x Ak myslis zumbu, co bude priamo v skolke, to sa prvakov ani druhakov netyka. Ani ziadne kruzky, uprednostneni su stvrtaci a potom ak nahodou ostane miesto, tak tretiaci. Minuly rok sa u druhakov vybavila tanecna, ale to asi len vdaka tomu, ze takmer polka triedy vekovo spadala vlastne k tretiakom. Prvaci nic - vysvetluju to tak, ze u nich je prvorade sa vobec zadaptovat na skolku ten prvy rok, ani na vylet do zoo nepojdu teraz koncom sept.

x_shushu_x
8. sep 2015

@sammy dali nás nakoniec do druhej inak....takže az na dalsi rok teda 🙂- dakujem opat za info 🙂...

la116
6. okt 2015

Mamičky..prosim vas ako ste spokojne s touto skolkou..ake mate skusenosti prosim vas..dakujem 🙂

sammy
7. okt 2015

@la116 To je dost vseobecna otazka - co ta zaujima konkretne? My tam "chodime" uz siesty rok, ked to ratam za obe deti a urcite bude aj tretia dcera, ale ktovie kedy ju vezmu, kedze zatial nesplna vekovu podmienku. Ucitelky boli vselijake, myslim, ze momentalne su vsetky celkom prijatelne. Co sa tyka aktivit - v kazdom rocniku toho maju viac a viac, moja predskolacka ma tyzdenne doobeda 2-3 rozne akcie (zdravoveda, ekologia, jazda na konikoch, divadielko, kniznica, dopravne ihrisko...), poobede chodi na zumbu a anglictinu. Strava je asi taka klasika pre skolky podla noriem.
Neviem, ake mas naroky a kriteria, no u nas nie je o com, kedze to mame este aj na skok od domu 🙂

la116
7. okt 2015

Pocula som ze sa tam nevenuju detom,preto sa pytam..nie som narocna,len aby si tie deti tam vsimali a aby sa nic nestalo...

x_shushu_x
7. okt 2015

@la116 my mame za sebou uz 3 skolky a tato je jednoznacne najlepsie.....cela trieda tusim od prvého dna ani raz nezaplakala, ucitelky sa detom praveze venuju velmi dobre a maju k nim aj super pristup....neviem ako ostatne ucitelky, ale tie v II. triede su naozaj na nezaplatenie..

nikolet_89
7. okt 2015

@la116 neviem porovnat s inymi skolkami, ale ma prekvapilo, ked pred dvoma dnami dcerka zacala spievat zlatu branu a cervene ci zelene jablcko a to su prakticky len mesiac v skolke, takze sudim podla toho, ze sa venuju 🙂 a este sa mi paci ze ucitelky vsetko nahlasia rodicovi aspon ja som si vsimla od 2 roznych ze povedali mamicke aj ked len spadlo dieta vonku na ritku bez urazu len aby vedela..a zo stravou som velmi spokojna osobne...co mi kamaratka hovorila, ze im v skolke varia segedin a podobne jedla tak nasa skolka vari super...

la116
7. okt 2015

Dakujem krasne...

nikolet_89
1. nov 2015

@sammy Ahoj nevies nahodou ci bude tento tyzden karneval ? cely min.sme neboli tak teraz nic neviem dakujem

sammy
1. nov 2015

@nikolet_89 Asi nie, nevidela som nikde oznamy, oni zvyknu robit karneval len pocas fasiangov - januar, februar.

nikolet_89
18. jan 2016

Baby davate zatra deti do skolky ? Ja sa trochu bojim tych mozgovych blan mam doma aj 15m syna

x_shushu_x
18. jan 2016

@nikolet_89 matkám, ktore maju doma male deti, neodporucaju chodit do skolky ani so súrodencami- ucitelka mi to vravel....my nemáme male dieta a do skolky davam...chodím do prace...
a bolo to vo stvrtok- inkubacna doba je 1-8 dni....zatial su to 4 dni a moje dieta vzdy vsetko chyti hned aj jej to prepukne hned, takze sa spolieham an to, ze sa jej to vyhlo

nikolet_89
18. jan 2016

@x_shushu_x to nezistili dnes ? Lebo v piatok nic nehovorili

x_shushu_x
18. jan 2016

@nikolet_89 mysim, ze to uz je jedno.....vo stvrtok tam to dievcatko bolo, myslim, ze o tom uz vedeli v piatok, lebo cele horne poschodie uz ma antibiotika....nechapem, preco to nam povedali az teraz - respektíve, či to rodicia vrchných tried vedeli uz v piatok, ked uz tam maju vsetci atb....tazko povedat...

nikolet_89
18. jan 2016

@x_shushu_x dozvedela som sa ze to dievcatko je hospitalizovane od stredy a zial je v kritickom stave nechapem preco dosla hygiena az dnes ale ok dufam ze vsetky ostatne deti budu ok a aj to dievcatko ze prezije ☹ podla dr sa nemame coho uz bat ale deti mame aj tak sledovat

x_shushu_x
18. jan 2016

@nikolet_89 s tymto bacilom vzdy koncis v nemocke...bohuzial...ma to velmi rychly nastup...nie je to ako viroza, ze niekto ju zvladne lepsie a iny velmi zle....toto je iba zle...

x_shushu_x
18. jan 2016

@x_shushu_x či to vôbec aj rodicia nahlasili...to je otazne.....mozno kontrolu poslali z nemocky, preto sa to nevedelo skor.....to neviem...kazdopadne mozes sa spytat riaditelky.....

x_shushu_x
18. jan 2016

@nikolet_89 posledná správa samozrejme pre teba 🙂

nikolet_89
18. jan 2016

@x_shushu_x to si aj ja myslim ono je to uz teraz aj tak jedno nic sa tym nezmeni len dufam ze to dievcatko sa z toho dostane

x_shushu_x
18. jan 2016

@nikolet_89 istotne 🙂....a vy ostatne doma ked mozte

nikolet_89
18. jan 2016

@x_shushu_x zrejme ju necham doma do stvrtka pre istotu

sammy
19. jan 2016

@x_shushu_x
@nikolet_89 Baby, my sme sa to dozvedeli tiez len vcera cez obed, atb nam predpisali az cez obed, takze nikto nic nevedel - moja dcera je z tej triedy. A vo stvrtok bolo este to dievcatko v skolke, preto to odvtedy rataju.
Pokial ide o to, ci dat alebo nedat dieta do skolky, ja nedavam a nedala by som ani kebyze ju mozem dat hocikam inam - k babke, ostat na ocr.. aspon do konca tyzdna.

x_shushu_x
19. jan 2016

@sammy malu som nakoniec dala k mame a aktuálne ma horucku, takze ju sledujem.... my sme dole, tak neviem ake velke riziko nakazy tam existuje- jedalen maju spolocnu a podobne.....inak vraj to dali do sprav ---- dufam, ze je tomu dievcatku uz lepsie- ja uz som tuto noc celu nespala a vidim, ze nebudem ani tuto....nie to vy- ked ste z tej istej triedy :/....

x_shushu_x
19. jan 2016

@sammy
@nikolet_89 baby na JOJke v správach o tom bude- som zvedava, ci budeme mudrejsi z toho :o/...