Škôlka Haanova v Bratislave. Referencie?

svuba
29. júl 2008

Prosim vas, mate niekto skusenosti s touto skôlkou?

nikolet_89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolet_89
19. jan 2016

@x_shushu_x ste prvacky?

sammy
19. jan 2016

@x_shushu_x Ak ma teplotu, urcite chodte s tym pre istotu na pohotovost. No drzim palce, nech je to hocico ine len nie to ☹

x_shushu_x
20. jan 2016

@sammy nakoniec sme boli na kramaroch- rovno nas poslali na infekcne- nastastie to nebol meningokok, ale pre istotu mame uz aj my ATB....a spravili nam vyter
@nikolet_89 jeeeejda radsej to tu nerozoberajme- ja viem, ze ma sepsu- cize otravuje....a ked s tym stale bojuje, nie je to bohvieco....snad jej bude lepsie :/.....

x_shushu_x
20. jan 2016

@sammy
@nikolet_89 *otravu

sammy
20. jan 2016

@x_shushu_x Tak prajem skore uzdravenie.
Inak by ma zaujimalo kolko deti teraz do tej skolky chodi...

nikolet_89
20. jan 2016

@sammy ahoj mala moja bola vcera v skolke a bolo ich asi cca 10 deti ked som pre nu isla okolo 16:15 tak v jej triede boli asi 4 deti takze velmi malo

barbim
20. jan 2016

Ja mám tretiacku a tiež som ju radšej nechala doma celý týždeň.

x_shushu_x
20. jan 2016

@sammy dakujeme

@sammy
@nikolet_89
@barbim dnes som inak volala do skolky (odhlasovala som malu) a vraj zo skolky su vsetci ok

nikolet_89
20. jan 2016

Moja ide zajtra dnes len nebola lebi sme sa nrskoro zobudili 😀

sammy
20. jan 2016

@x_shushu_x Ja pevne verim, ze to uz nikto iny nechytil, aj doktorka mi vravela, ze ono to nie je tak prudko nakazlive ako chripka, len velmi nebezpecne, preto su okolo toho take opatrenia.
Inak my sme mali mat tento tyzden depistaz - testovanie predskolakov, aj rodicko a vsetko zrusili na neurcito.
Je hrozne pocut ze sa stalo nieco taketo niekomu, koho poznas, chudaci jej rodicia ☹

kafoditka
20. jan 2016

@sammy ahoj, nevies ako je na tom to dievčatko? Nepoznam ich, ale celý deň dnes myslím na ňu aj na rodičov, behom par hodín sa vie človeku zrútiť svet ako domcek z karát ☹
Pevne verím, ze to dievcatko zachránia...

mici111
20. jan 2016

@sammy praveze ja som zasa pocula,ze pochadza zo "slabsich" soc.pomerov, ak chapes co tym myslim....aj ine,ale nebudem to tu rozmazavat radsej..ale kazdopadne na to doplatilo nevinne dietatko..

sammy
20. jan 2016

@kafoditka Neviem nic, dceru mam doma do konca tyzdna urcite a s rodicmi nie som v kontakte ☹ Vsetci dufaju...
@mici111 Neviem, co tym myslis, mne pripadala ako normalne decko, nicim nevytrcala.

mici111
20. jan 2016

Ale to je zasa jedna baba povedala co som pocula..neviem co je na tom pravdy..kazdopadne aj ja myslim na to dievcatko a dufam, ze bude v poriadku..

nikolet_89
20. jan 2016

Dievcata podla toho co viem ja, je mala stale v umelom spanku, ale mimo ohrozenia zivota...

nikolet_89
21. jan 2016

ta spina z noveho casu pouzila nase forum na clanok dievcata...ako neviem ci posala aj vam, ale mne ano a som ju odmietla, tak si vzala info odtialto...neviete ako vymazem prispevky aby neoiernovali skolku a rodinu malej ?

sammy
21. jan 2016

@nikolet_89 Aka spina? Daj nick.

nikolet_89
21. jan 2016

tu je aj nasa komunikaciu ja by som ju prerazila ak to pisala tato...

sammy
21. jan 2016

@nikolet_89 Mne nepisala nastastie, ale aspon ti napisala,ze je ze z NC, ja som myslela, ze anonymne vyzvedala. Ale ved ani sa nic konkretne nedozvedela, tak kaslat na nu.

nikolet_89
21. jan 2016

@sammy vsak chvalabohu, ale aj tak chapes tak ja jej toto napisem a aj tak da do clanku moje meno...nasrata som ozaj

nikolet_89
21. jan 2016

@sammy my si tu piseme o vsetkom moznom a oni si kludne vyberu co sa im hodi esteze nestanovili diagnozu tej malickej na zaklade neoverenych informacii co vieme

x_shushu_x
21. jan 2016

@sammy
@nikolet_89 hmmm no pekne...je hnusne ako kazdy prahne po akejkolvek informacii....ja som nasla viacere miesta na MK kde sa to riesi a nepaci sa mi to...pani co pisala clanok, by si mala vstupit do svedomia.....este aj skolku si utekala fotit ako tak pozeram....skolka bude mat teraz zle meno a pritom s tym nema nic spolocne....skoda reci....

nikolet_89
21. jan 2016

@x_shushu_x vsak presne toto, este aj reportaz som nahnevana, najhorsie je, ze ked si budu mamicky v buducne vyberat skolku a natrafia na toto tak radsej odbocia

x_shushu_x
21. jan 2016

@nikolet_89 tie inteligentne by sa otocit nemali 🙂....kasli na to- uz som pisala, ze by sme to tu nemali riesit- ocividne ani rodicia si nezelaju nieco zverejnovat a to by mali vsetci akceptovat.....ak chces to, co si pisala vymazat napis mariovi a bude.....

x_shushu_x
26. jan 2016

@sammy
@nikolet_89 maminy tie prázdniny 1.februara platia?....Medzi prázdninami na stranke su uvedene, ale ked pozriem kalendar akcii su tam iba tie od 22.2.-26.2 napísane.....

nikolet_89
26. jan 2016

@x_shushu_x predpokladam, ze plati

nikolet_89
26. jan 2016

@x_shushu_x oni maju tlacovu chybu dali tam akoby januar ale myslia februar...zajtra sa na to spytam

x_shushu_x
26. jan 2016

@nikolet_89 vdaka, lebo malá je tento tyzden este doma a uz sa mi nechce volat 3x za tyzden :D...budem ti vdacna 🙂......podla mna inak ten januar uz dali prec a nastavili februar, nemyslim si, ze by mali chybu....