Škôlka Haanova v Bratislave. Referencie?

svuba
29. júl 2008

Prosim vas, mate niekto skusenosti s touto skôlkou?

eros
7. okt 2008

ano mam akurat som chcela dat novu temu o haanovej

eros
7. okt 2008

dost skoro ma to napadlo,ale poradim ti moj uz je 4,ale malu by som tam nikdy v zivote uz nedala.nemam rada tu skolku vytrpela som si tam dost.ak by som poradila nedat do tej skolky alebo dat.len mne dost casto hovorili aby som si pre maleho isla do skolky okolo 12 potom raz im nejde radiator tak neh nedojde do skolky,zasa mali z lachovej deti ci si nemozem pre neho dojst,2x mi ho odhlasili bez mojho povolenia a to uz som mala v brusku malu a asi zabudli ze som im hovorila,ze musim ist k 3doktorom a rano mi to uz zahlasila ze bude doma,dalej jedenej pani tiez povedali aby si dosla po maleho o 12 a ked sa opytala ci anglictinu nemaju tak jej povedala ucitelka neh ho na anglictinu donesie potom.proste je toho vela ak by si tam dala dieta nenehaj sa a trvaj na svojom a mozno tebe to robit nebudu 😉 😉
ja uz som par x vyhrkla a muz rano dostaval od nich preco som na nich vysla 😀 😀

eros
7. okt 2008

a tu nik nema ditko v skolke na haanovej????
alebo take problemy ako som mala ja?????

eros
31. okt 2008

halooooo nik tu neni????????????????????? ☹ ☹

eros
6. nov 2008

fakt sa tu nik nenajde kdo chodi na Haanovu???? 😔

bibula
12. nov 2008

aj my sa tam o rok chystame, zatial som sa neinformovala. 😀

cica13
10. dec 2008

Eros ahoj 🙂 . Mne chodil Filip cele 4 roky na Haanovu, mal uzasneee ucitelky, ktore ho mali od prveho rocnika po stvrty a je nemam na nich kriveho slova, bola som spokojna 😉 Dokonca na konci stvrtej triedy im spravili rozluckovu skolku v prirode...no decka sa mali super.Boli tyzden na Pezinskej babe.

bibula
10. dec 2008

eros nasi budu asi spolu chodit,ak si to nerozmyslis 😀

dinah
16. dec 2008

Ahoj bibula, ja tam chcem tiez dat maleho buduci rok, teda od septembra, tiez zistujem kde sa da, ale moc som toho nezistila 😖 , keby sa ti nieco podarilo daj vediet. My sa este rozhodujeme, ze kde ho dame, chcem ist kuknut aj na Sustekovu a rozmyslala som aj nad Iljusinovou, ale ta je od ruky a vraj tam sa hlasi plno deti, tak mozno ostaneme pri haanovej 😉

eros
15. jún 2009

Ja som pocula od vela ludi,ze sa im tam nepaci.dokonca mi jedna spominala,ze tam bili dieta a az po 10r sa priznala mamine co jej tam robili.len neviem ci mysleli haanovu.

mne uz to je jedno koncime tento rok a malu tam nedam jedine keby bola ako 100certov 😀 😀 😀

cica viem,ze vtedy nebolo tolko problemov.asi som im nesadla bo som tam len frflala co len spomenuli,ze ma ist o 12domov a potom sa stazovali muzovi........

treba sa popytat viac mamiciek 😉

sedem
26. feb 2012

Pozeram, ze tu uz dlho nikto nebol..tak skusime obnovit..su tu maminky, co by vedeli dat referencie?

marusa
29. feb 2012

ja tiez rozmyslam nad haanovou .ale od haanovej ma odradza ta vedlajsia budova s napisom denny psychiatricky stacionar.

dana33
29. feb 2012

@eros podobne sme na tom boli aj my 😠 ,moj maly si 3 dni po sebe urobil uraz na dvore/hrali sa v krikoch/ a učitelka"S."cele meno napišem do IP v pripade zaujmu...mala tento argument,ved mam 70 deti,nemožem ho ustražit 😠 😠 😠 ma natolko vytočil,že sme zmenili školku...hanova už nikdy viac!!!a viacero mamičiek ma od tejto školky odradzalo ešte pred nastupom...ale mali sme aj dobru uč.p.Helenku,ta keby tam ešte bola ostavame...
@marusa je pravda,že maju vedla stacionar,neodcudzujem ludi,čo sa tam liečia 😉 ,ale človek nikdy nevie,čo sa može stat,to je asi tiež minus,pre tuto školku.

marusa
1. mar 2012

ja ich tiež neodsudzujem,ale fakt je,že sa može stať hocičo.dakujem za utvrdenie,že radšej skusime lachovu.aj dvor tam vyzera priťažlivejšie.ale predpokladam ,že tam sa hlasi veľa detičiek,ked haanova ma takuto "reputaciu".

dana33
1. mar 2012

@marusa ale Lachova cirkevna 😉

eros
7. mar 2012

Ahojte cirkevna je super,ale nedostane sa tam kazdy ja som sa tam pokusala 2x po sebe a nic.o haanovej stale pocuvam to iste.jednej mamicke tu skolku tak vychvalili,ze ked som ju neskor stretla co robia nasej tak povedala,ze sa to tam nedalo vydrzat.druha kamoska mala tiez problem.....ale asi zalezi od peniazov mam taky pocit.

ale v ktorej skolke je dobre?vzdy sa nieco najde.a do Lachovej obyc.skolky by som tiez nedala tam som tiez pocula skarede veci.

na sustekovu som nic nepocula a zatial iba jedno zlo na gessayovu,ale zatial nemam problem.....

vereska
9. mar 2012

ja byvam priamo pri skolke haanova ale mi ju ludia z nasho domu nedoporucili. my sme dali prihlasku na jankolovu. na tu mam dobre referencie, ako aj na bulikovu. ak chcete niekto vediet konkretne dovody tak napisem do IP. nebudem ich ociernovat az takto verejne. a tiez co sa mi nepaci ten zdlhavy adaptacny system ktory vyhovuje najma ucitelkam.

euffra
20. mar 2012

neviete kedy budu vysledky o prijati?

sammy
15. máj 2012

Mne tam chodi dcera uz druhy rok a v pohode, neviem co tu vsetky tak strasite. Byva tam sice len doobeda kedze som na RD ale nemozem sa nejak vyrazne stazovat na tu skolku. Jasne ze par vyhrad by sa naslo, ale tak nemozem od statnej skolky ocakavat zazraky ze ano 😀

babulka31
21. máj 2012

Mne na Haanovu chodi dcera uz stvrty rok a nemozem sa stazovat, ucitelky uplne v pohode, kruzky tiez.

petinkab1
17. okt 2012

@marusa tam sú tuším postihnuté deťúrence ☹

petinkab1
17. okt 2012

My nastupujeme zajtra 🙂 na dve hodky tak uvidím, ale ja som išla na odporúčnia. Kamoška mala dcérku na Laxovej a hovorila, že to bolo zlé, že tie učiteľky si tam iba kreslili s deťmi, žiadna kreativita, že tu má teraz syna a nedá sa to porovnať. Perfektná starostlivosť, venujú sa. Tak som zvedavá. A Šustekova je veľmi dobrá, len tam sa nám nepodarilo dostať.

marusa
17. okt 2012

@petinkab1 mi tam nakoniec chodime od septembra a zatial sa nemozem stazovat,malemu sa paci.

petinkab1
19. okt 2012

No tak my sme boli vo štvrtok na 2hodky, dnes na 4 a v pondelok ideme na celý deň 😀 tak som zvedavá ako to malá zvládne, ale zatiaľ sa jej páči.

sammy
13. máj 2013

Je tu niekto komu vzali dieta sem do skolky od septembra tohto roku? Alebo niekto komu nevzali?

vierazit198
4. feb 2015

@vereska dobry den, prosim vas velmi pekne uvazujem nad skolkou hannova prosim vas poradte mi kde by som mala dat svojho syna.... veeeemi pekne dakujem
Monika

vierazit198
4. feb 2015

prosim vas mamicky poradte mi kde mam dat synceka ktory ma nastupit do skolky tento rok 2015 ,,, som zuflala lebo som pocula ze dieta vam nezoberu do skolky ked podate dve alebo tri ziadosti... prosim vas poradte mi
daaaaaaaaaaaaaakujem
Monika

babulka31
4. feb 2015

@vierazit198 to som pocula aj ja, ze staci podat jednu, lebo riaditelky sa vsetky stretavaju a tam sa to sortiruje, ked vidia viacej tak to nechavaju nakoniec, ja idem dat tiez prihlasku, ale tento rok nemame sancu, lebo 3 bude mat v januari

vierazit198
4. feb 2015

@babulka31 no my budeme mat v juni tak by mozno vzali syna no neviem... musim sa este popytat ohladom skolky v okolo Chorvatskeho ramena alebo Namestia hraniciarov
dakujem

babulka31
4. feb 2015

@vierazit198 tak to by ho mohli zobrat