Škôlka Košice Nad jazerom

lavazzake
7. okt 2012

ahojte mamičky z Jazera,

potrebujem malu zapisat do skolky na sidlisku nad jazerom a vobec netusim, do ktorej. Poradite, s ktorou ste spokojne?
Dakujem krasne 🙂

kmkke
8. okt 2012

Pracujem v knižnici (momentálne MD), takže som spolupracovala s dvoma škôlkami - MŠ Družicová a MŠ Galaktická. Obidve sú super, bola výborná spolupráca, detičky si chodili pozerať knižky, učiteľky boli tiež veľmi milé. Ak chceš podľa zariadenia, tak Galaktická má novšie vybavenie a zrekonštruovanú budovu, plus majú dopravné ihrisko od USSteelu, na Družicovej som zase poznala všetky učiteľky (robila tam mamka), takže vo všetkom mi vychádzali v ústrety 😀 a aj deti sa mi zdali viac komunikatívnejšie. Treba si ísť pozrieť, ale ja by som doporučovala obidve.

lavazzake
autor
9. okt 2012

dakujem krasne za radu...
na druzicovu som ako mala chodila ja, je to blizko, ale odradza ma, ze deticky sa chodia hrat k Hornadu a to sa mi zda jednak cudne a jednak nebezpecne...chystam sa volat na Galakticku, ale je tam len 6 tried a obavam sa, ze uz budu mat plno...

kmkke
11. okt 2012

@lavazzake Treba skúsiť, možno sa niečo nájde 🙂

kikamisa
11. okt 2012

ahoj ja mam dceru na dneperskej a velmi sa nam tam paci tiez som sa rozhodovala medzi jenisejskou a dneperskou ale nakoniec vyhrala dneperska a vobec to nelutujem 🙂 😉

ywette
27. jan 2013

Ahojte, chcem sa opýtať na Galaktickú. To je špecializovaná školka? Je to sukromná školka, alebo normálne ako ostatne, štatna? a ešte poprosím radu, či si možem podať žiadosť na viacero škôlok, a čakať kde mi dcerku vezmu? je to vhodné? robieva to niekto takto? mne to tak radili, lebo je dosť problem s umiestnením, všade vraj je plno. dik

poleva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kmkke
26. jún 2013

@poleva Tak to zíram, ja som s ňou nemala problém, dokonca ked som za ňou šla ohľadom zápisov detí do knižnice, povedala že to pôjde z fondu a budú zapísaný všetci, čo je asi jedna z 5 riaditeľov škôlok v celých Košiciach takto ochotných a prístupných. Akurát je pravda že bola stále niekde rozlietaná a stále niekde niečo riešila, niekedy som za ňou chodila na trikrát, ale to asi každý riaditeľ 😀

poleva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka8453
11. feb 2014

dobrý deň, nevie niekto náhodou www stránku na mš družicova ?

miku1
13. feb 2014
sepa
10. jan 2015

Dobrý deň,
Prosím Vás aké máte skúsenosti S MŠ Jenisejská? Ďakujem

zuzi0110
10. jan 2015
katka8453
10. jún 2015

ahojte viete mi poradiť www stránku na mš družicova.......www.msdruzicova.tym.sk mi nefunguje. Dakujem