Škôlka Pivonková. Neviete niečo o tejto škôlke?

Ahojte, hľadám referencie na škôlku na Pivonkovej ulici v Ružinove, BA. Neviete náhodou niekto niečo o tejto škôlke? Ďakujem veľmi pekne!
helenautor
18. jan 2009
Naozaj sa nikto nenájde? 😞
romanelka2
1. jan 2010
ahojte aj ja by som potrebovala pomoc pri skolke neviete nieco o pivonkovej
cicushka
3. dec 2010
asi neaktualna odpoved...ale my sme po prvych 3 mesiach spokojny. Klasicka statna skolka, neskutocne mila a aktivna riaditelka, ktora pozna po mene kazde dieta...vela aktivit aj s rodicmi...myslim, ze sme spokojny. Nejaky velky rozdiel od sukromenj, kam sme chodili predtym nevidim (okrem prisneho rezimu a vybavenia)
patrikakrizankova
21. dec 2016
Touto cestou by som sa chcela z celého srdca podakovať pani riaditeľke z Mš Pivonková, za jej neskutočne dobré srdce a láskavosť.Dakujem vám pani riaditeľka za krásne posedenie,darčeky...ktoré ste nám pripravila.Veľmi si to vážim 🙂.
alenkam82
8. jún 2017
@cicushka prisny rezim?
patrikakrizankova
9. jún 2017
Čo máte na mysli pod prísnym rezimom?
alenkam82
15. jún 2017
@patrikakrizankova "Nejaky velky rozdiel od sukromenj, kam sme chodili predtym nevidim (okrem prisneho rezimu a vybavenia)"
jajaja111
1. mar 2018
Poprosim nejake aktualne info a skusenosti mamiciek s MS Pivonkova. Dakujem. Este mam otazku - ked mam predskolaka staci mi podat prihlasku na jednu skolku a mam istotu, ze ho vezmu, kedze take deti uprednostnuju zo zakona?

Začni písať odpoveď...

Odošli