Škôlka Pivonková. Neviete niečo o tejto škôlke?

helen
11. jan 2009

Ahojte, hľadám referencie na škôlku na Pivonkovej ulici v Ružinove, BA. Neviete náhodou niekto niečo o tejto škôlke? Ďakujem veľmi pekne!

helen
autor
18. jan 2009

Naozaj sa nikto nenájde? ☹

romanelka2
1. jan 2010

ahojte aj ja by som potrebovala pomoc pri skolke neviete nieco o pivonkovej

cicushka
3. dec 2010

asi neaktualna odpoved...ale my sme po prvych 3 mesiach spokojny. Klasicka statna skolka, neskutocne mila a aktivna riaditelka, ktora pozna po mene kazde dieta...vela aktivit aj s rodicmi...myslim, ze sme spokojny. Nejaky velky rozdiel od sukromenj, kam sme chodili predtym nevidim (okrem prisneho rezimu a vybavenia)

patrikakrizankova
21. dec 2016

Touto cestou by som sa chcela z celého srdca podakovať pani riaditeľke z Mš Pivonková, za jej neskutočne dobré srdce a láskavosť.Dakujem vám pani riaditeľka za krásne posedenie,darčeky...ktoré ste nám pripravila.Veľmi si to vážim 🙂.

alenkam82
8. jún 2017

@cicushka prisny rezim?

patrikakrizankova
9. jún 2017

Čo máte na mysli pod prísnym rezimom?

alenkam82
15. jún 2017

@patrikakrizankova "Nejaky velky rozdiel od sukromenj, kam sme chodili predtym nevidim (okrem prisneho rezimu a vybavenia)"

jajaja111
1. mar 2018

Poprosim nejake aktualne info a skusenosti mamiciek s MS Pivonkova. Dakujem. Este mam otazku - ked mam predskolaka staci mi podat prihlasku na jednu skolku a mam istotu, ze ho vezmu, kedze take deti uprednostnuju zo zakona?

matarka
10. jún 2021

Ozivujem temu, prosim, nejake aktualnejsie skusenosti? 🙂 Pokojne aj na elokovane pracoviska Salviova, Nevadzova, Astrova.